Tv műsor – 1999. április 10. – Szombat

MTV 1

6.00 Aranyfüst – avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat – 25.)
8.35 A zeelandi lány
(holland sorozat – 7/6.)
9.05 Európa Express Budapest
9.25 Fazonok (ismétlés)
9.45 Hol-mi?
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
11.05 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat – 65/54.)
12.00 Hírek – Időjárás
12.10 TéVéTéka
12.45 Az év édesapja
13.30 Válaszolunk a nézők telefonjaira
13.45 Csellengők
14.25 Így készült: A púpos
(francia werkfilm)
15.00 Divat 2000
15.25 Delta 2000
15.50 Háló
16.25 TS
DVSC-Epona-Ferencváros
(bajnoki labdarúgó-mérkőzés)
18.30 Ki marad a végén?
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Új szeszélyes évszakok
21.00 A néma szemtanú
(angol sorozat) 2/1.
Eltemetett hazugságok
21.50 A néma szemtanú
Eltemetett hazugságok – 2/2.
22.35 Kenó
22.40 TS
Forma-1 Brazil Nagydíj
Időmérő edzés

MTV 2


6.00 Aranyfüst – avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Nemzetiségi magazinok (ismétlés)
10.30 Zenegér
10.40 hANGOLka
(angol nyelvlecke)
10.55 Nyakigláb, Csupaháj, Málészáj
Mesejáték két részben
12.35 A magyar irodalom képes története
(sorozat – 32.)
13.05 Európa ablak
15.10 Triangulum
Az Őrség és vidéke
15.40 Kisimbisz, pengő húsz
Az Abbáziáról jut eszembe
16.05 Világvédett lehetne
Szürke marha – Hortobágy
16.15 Ízes életek
(sorozat – 5/1.)
Láng György 1.
17.00 Új fénye van a Napnak…
Reflektorfényben: Dobos Attila és Mary Zsuzsa
17.30 Európa Galéria
18.00 Magyar Ház
Kézfogás
18.30 Itt ARTunk
19.05 Kísértetkastély
(cseh sorozat – 6/6.)
19.25 Mesetár
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Lyukasóra
Mészöly Dezső műsora
21.15 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat – 37.)
22.05 Esti Showder
Fábry Sándorral
23.00 Mélyvíz
24.00 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
Benne:
– Tazmánia
– Dinodili
– Zsebsárkányok
– Űrdinkák
– Spirou és Fantasio
– Gazvezír
– Animánia
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
Benne:
– Szindbád fantasztikus utazásai
– Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat – 3.)
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc magazin
(kisállattartók magazinja)
13.40 Lázadás a Bountyn
(amerikai kalandfilm)
16.45 Így készült: American History
17.05 Kung-fu
(amerikai sorozat – 18.)
Sárkányszárny
17.55 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat – 5.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Csíííz
20.00 Tomboló ököl
(hongkongi akciófilm)
21.50 Az ember, aki nem tud meghalni
(amerikai thriller)
23.25 Híradó – Időjárás
23.40 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai sorozat – 7.)
Dühöngő ifjú évek
0.25 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.45 Divatklip

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
– Pizsamás banánok
– Rocky és Bakacsin
– Tesz-vesz város
– Igazi szellemirtók
– Blinky Bill
– Rémecskék kicsiny boltja
– Urmel
– Kutyavilág
– Sandokan
(rajzfilmsorozatok)
10.20 Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai sorozat)
10.50 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
11.15 Fő az étel!
Vendég: Csákányi Eszter
11.20 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
11.50 Gimidili
(amerikai ifjúsági sorozat)
12.20 Madison
(kanadai ifjúsági sorozat)
12.50 Partytévé
13.50 Slágerlista
14.20 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
15.10 A nagy hazárdőr 4.
(amerikai westernfilm)
16.50 Kaméleon
17.50 Sentinel – Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
18.40 Álomsztori
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Beverly Hills-i zsaru
(amerikai vígjáték)
21.50 Mo Better Blues
(amerikai akciófilm)
24.00 Meghökkentő találkozások
(amerikai sorozat – 6.)
0.30 Szex típusú találkozások
(erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek – Gazdakör
6.15 Élő forrás (ismétlés)
6.50 Virtus (ismétlés)
7.15 Amerikai magyar életsorsok
(riportfilm)
7.55 Hírek
8.05 Összkép (ismétlés)
8.40 Billy, a macskakölyök
9.05 Hogyan készülnek?
9.20 Albert mondja, a természet jobban tudja
9.45 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 A föld máglyája – Vulkánok (6/4.)
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Élő egyház
12.35 Anziksz – Tiszaháti malmok
12.50 „Pénz és taps nélkül…”
Riportfilm Körösi Csorna Sándor életéről
13.45 Két macska egy kutya
13.55 Tesz-vesz város
(francia-kanadai sorozat – 12.)
14.20 Az élet bolygója
(francia-japán sorozat – 7.)
15.10 Sztanyiszlavszkij százada
(sorozat – 3/2.)
16.05 Föld-körül az „Equator” vitorlással
(sorozat – 14.)
16.40 A Zene Arcai
17.20 Nyúl Péter és barátai
(angol sorozat – 3.)
18.00 Híradó
18.20 Színészportrék – Bisztrai Mária
19.00 Fedora
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Bagdad Café
23.10 Híradó
23.30 Vers
23.35 Együtt a család

HBO

6.30 Szépség és a szörnyeteg
(amerikai rajzfilm)
7.20 Marilyn mosolya
8.50 Hollywoodi csemegék – Apák és csemeték
9.15 Boszorkányok pedig léteznek
(francia vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.50 Cocktail
(amerikai vígjáték)
13.30 Szerelmi bájital
(amerikai vígjáték)
15.10 Csendszimfónia
(amerikai film)
17.30 Egy kölyök Aladdin udvarában
(amerikai kalandfilm)
19.05 Egyről a kettőre
19.30 Jó barátok
20.00 Batman és Robin
(amerikai kalandfilm)
22.05 Mennyi? 30!
22.40 A nagy dobás
(amerikai akciófilm)
0.40 Mint a királyok
(francia vígjáték)
2.20 Rémálom az Elm utcában 3. – Álomharcosok
(amerikai horror)
3.55 Váltságdíj
(amerikai thriller)
5.55 Hajtás
(magyar rövidfilm)

TV3

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
10.50 72 óra (ismétlés)
11.20 Foci a javából
12.50 Conan, a kalandor
(amerikai sorozat – 7.)
13.40 Vadnyugati fejvadász
(amerikai sorozat – 22.)
14.30 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat – 1.)
A gyülekező 2/1.
15.20 Bill és Ted zseniális kalandjai
16.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 133-134.)
18.30 Hír3
19.00 Matlock
20.00 Buffy, a vámpírok réme
(amerikai sorozat – 11.)
20.55 Végtelen határok
(kanadai sci-fi sorozat – 18.)
21.50 Oltalmazó ég
0.25 Music Time (ismétlés)
1.05 Video Hits No. 1

MSat

6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Jaj, a szörnyek! (ism.)
8.00 Clarissa (ismétlés)
8.30 Pete és kis Pete (ism.)
9.00 Szippancsok (ismétlés)
– A kerge város (ismétlés)
11.00 Metal clown
(dokumentumfilm, ismétlés)
12.10 Music Box
14.00 Szippancsok
(rajzfilmsorozat – 30-31.)
15.00 Szelep
(sportműsor)
16.00 M. C. cirkuszfesztivál
(dokumentumfilm)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Rocko
18.00 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.00 Vahur
(kutyabarát-magazin)
19.30 A kerge város
(amerikai sorozat – 12.)
20.00 Rendőrkommandó
(amerikai akciófilm)
21.30 A pénz
(francia film)
23.05 Vahur (ismétlés)
23.55 Music Box

Szív TV

7.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
8.00 Music Box
16.00 Virtuózok
(komolyzenei koncertsorozat, ismétlés)
17.00 Sport labda nélkül
(sportműsor)
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Hívd Andreát! (ismétlés)
19.30 Utazzon velünk!
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés – 144.)
21.00 Teljes diszkrécióval
(amerikai thriller, ism.)
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box
(kívánságműsor)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek