Tv műsor – 1999. március 9. – Kedd

MTV 1

5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.40 Kincsestár
11.00 Évgyűrűk (ismétlés)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó – Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Darwin nyomában
13.35 Hagedorn lánya
(német sorozat – 13/5.)
14.25 Alfa szolgálat
Élsport
14.35 Gyöngyök
(anyanyelvi műsor)
15.10 Csillagok égen és földön
(amerikai sorozat)
Bruce Lee
16.00 Nemzetiségi magazinok
(szerb, német)
16.50 Csellengők
16.55 Családorvos
17.20 Kormányváró
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Hangszál(l)
18.45 Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
18.50 Viktor és Marika
(angol rajzfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Monte Christo grófja
(francia-olasz sorozat – 8/3.)
21.00 Kriminális
21.30 Telemázli
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
(kulturális háttérműsor)
23.00 MM
23.10 Az eltűnt mozi
(magyar film)
Különböző helyek
(dokumentumfilm)

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
9.00 Aktuális (ismétlés)
9.20 Néprajzi érfékeink
Virágos főzőfazék
9.30 Tanoda
„A porond fizikája”
„Kísérletek” a stúdióban
10.30 Szomszédok
(teleregény, 1995, ism.)
11.00 Tanoda plusz
12.00 Szabad verseny (ism.)
12.30 Híradó – Időjárás
12.45 AKT
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés)
15.30 Repeta
Junior híradó
17.00 Öregberény
(sorozat – 21/19.)
A feleség
17.30 Kincsestár (ism.)
19.00 Magyarország ma
Vadvízország ma 2/2.
19.25 Mesetár
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Az örvény
(dokumentumfilm)
21.45 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat – 22/11.)
22.35 Kortársaink
23.15 Mélyvíz
0.15 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
(információs magazin)
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 83-84.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 Antenna
(euro-atlanti magazin)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Receptklub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat – 43.)
14.20 Klip Klub
(popmagazin)
14.45 Rajzfilm Klub
– Manóvári manók – 8.
– Dragon Ball Z – 90.
– Varázslatos álmok – II. 88.
16.05 Sweet Valley
My fair öcsi
16.30 Az első csók
(francia sorozat – 260.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat – 51.)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat – 61.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(magazin)
19.30 Barátok közt
(sorozat – 189-190.)
20.00 Várom a párom
20.55 Célpont: a Föld
(angol sorozat – 1.)
Az első jelek
21.50 Híradó – Időjárás
22.05 MMM – az élelmiszerről
23.05 Jogában áll hallgatni
(amerikai sorozat – 19.)
Az eltévedt golyó
23.55 Antenna (ismétlés)
0.25 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.45 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat – 98.)
9.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.15 Világjárók
10.45 Gyökereink
11.10 Esély
Sérült gyermek a családban
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Pufóka
(rajzfilmsorozat)
12.45 Mila szupersztár
13.15 Kedves nővérkék
(német sorozat – 156.)
13.40 Kötelező táncok
(amerikai film, 1992)
15.25 Stefanie
(német sorozat)
Különös kapcsolatok
16.15 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 366.)
17.10 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 128.)
18.00 Azok a szép napok
18.40 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Herkules
20.45 JAG – Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat)
Állam kontra Rabb
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Szép új világ
23.15 Magnum
24.00 Hozam
0.30 Vers éjfél után
Csoóri Sándor: Vallomás a városhoz
Elmondja: Nagy Zoltán

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Héthatár (ismétlés)
9.45 Vihar kapitány
(olasz-francia film)
10.55 Marguerite Volant
(kanadai sorozat, ismétlés)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.50 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Két macska egy kutya
12.30 Hajlékot embernek
(portréfilm)
13.00 Dunatáj (ismétlés)
13.35 A munkásosztálya kapitalizmusba megy…
(dokumentumfilm, ismétlés)
15.00 Új kilátások
(lengyel-japán sorozat – 9.)
15.30 A titok
(finn sorozat – 6/3.)
16.00 Betegápolás otthon
(sorozat, ismétlés)
17.00 Heuréka! Megtaláltam!
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
18.55 Hej, hej helyesírás!
19.05 Mágnás Miska
(magyar film, 1948)
20.25 Benjamin Britten: Simple symphony
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Cigányok ideje
(jugoszláv sorozat – 5/4.)
22.30 Feketelista
(francia film, 1984)
24.00 Híradó
0.15 Vers

HBO


6.30 Sztárközelben
7.00 Egyről a kettőre
7.25 Hollywoodi akcióhősök
7.55 Spice World
9.30 Fránya macska
(amerikai vígjáték)
11.00 A hajsza
(amerikai film)
12.30 Három férfi és egy kishölgy
(amerikai vígjáték)
14.15 Dzsungel Jack
(rajzfilm)
15.30 A Beverly Hills-i nindzsa
(amerikai vígjáték)
17.00 Babar, az elefántok királya
(kanadai rajzfilm)
18.20 Terror a stadionban
20.00 Szív- és lábtörést
21.35 Így készült
22.00 Nyerő páros
(amerikai film)
23.35 Kivégzésre várva
0.30 Vad éjszakák
2.40 Kölcsön kenyér visszajár
(amerikai krimi)
4.20 Kölcsönkapott idő

TV3


5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.00 Esti gyors (ismétlés)
12.40 Video Hits No. 1
16.40 A felügyelőnő
(német krimisorozat, ismétlés)
17.35 Dinasztia
(amerikai sorozat – 148., befejező rész)
18.30 Hír3
19.00 MASH
(amerikai sorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Kém Game
(amerikai sorozat – 3.)
20.50 Végzet
(angol-francia film, 1992)
22.45 Esti gyors
23.35 Dinasztia (ismétlés)
0.25 Foci a javából – Futbol Mondial (ismétlés)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Slapaj (ismétlés)
– Delfy (ismétlés)
10.00 Mese a négy kívánságról (ismétlés)
11.00 Music Box
13.30 Slapaj
(rajzfilmsorozat)
15.00 Terry és Dearing titokzatos élete
(amerikai film)
16.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.30 Jaj, a szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Delfy
(rajzfilmsorozat – 9.)
19.00 Közelkék
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Tombola
(amerikai vígjáték)
21.50 Törvényszegő rendőrök
(amerikai akciófilm)
23.30 Hír-M (ismétlés)
24.00 Közelkék (ismétlés)
0.30 Music Box

Szív TV


7.00 Könnyűzenei kirakat
8.00 Music Box
16.30 Agrárpiac
17.00 Virtuózok
(komolyzenei koncertsorozat)
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
19.30 Utazzon velünk!
Érdekes emberek érdekes sztorija
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Sportműsor
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box

ATV


24.00 Képes magazin
19.00 ATV-stúdió
19.10 Klippercek
19.30 ATV-stúdió
20.00 Időjáték
21.40 Klippercek
22.00 Sportmagazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek