Tv műsor – 1999. március 8. – Hétfő

MTV 1

5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 PoliTour (ism.)
11.30 Reflektorfényben: Fenyő Miklós (ism.)
12.00 Híradó – Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Darwin nyomában
Útifilm Új-Zélandról
13.35 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat – 22.)
14.20 Nőköltők? Költőnők? Költők (ismétlés)
14.40 „Mi lennék nélküled?…”
Charles Aznavour-dalok a nőkről
15.10 Csillagok égen és földön
(amerikai sorozat)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
17.00 Segítőtárs
17.15 Gazdit keresünk
17.45 Körzeti híradók
18.00 Gyorssegély
18.10 Euro-percek
18.15 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
18.40 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
18.45 A legkisebb Ugrifüles
(bábfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Lányok a Lidóból
(francia sorozat – 3/2.)
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Szabad Verseny
(gazdasági magazin)
23.05 Az ördög és az inkvizítor
(olasz-spanyol sorozat – 13/5.)

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
Fejezetek a magyar művelődés és tudomány történetéből; Távoktatás a gyakorlatban; Szakértők, könyvajánló, évforduló
9.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
9.30 Tanoda
Műsorok óvodásoknak
10.30 Szomszédok
(teleregény, 1995, ism.)
11.00 Tanoda plusz
12.00 Provokatív (ismétlés)
12.30 Híradó – Időjárás
12.45 AKT
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter (ismétlés)
14.00 Parlamenti napló
15.05 Repeta – Junior híradó
16.35 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
Nehéz eset
17.30 Telesport
Fotex KT Veszprém-Győri Gardénia ETO KC
(férfi kézilabda-mérkőzés)
19.30 Mesetár
– Rémusz bácsi meséi
– Benedek Elek meséi
– Állati pótpapa
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Kairó, az óriás városok anyja
(angol dokumentumfilm)
21.20 Buborékok
Csiky Gergely vígjátékénak tévéváltozata
22.45 Tudósklub ’99
Kontextusok
23.45 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
(reggeli magazin)
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda (ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 81-82.)
10.50 Az első csók (ismétlés)
11.15 Országház (ismétlés)
11.45 Barátok közt (ismétlés)
12.10 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat – 42.)
14.20 Klip Klub
(popmagazin)
14.45 Rajzfilm Klub
– Manóvári manók – 7.
– Dragon Ball Z – 89.
– Varázslatos álmok – II. 87.
(rajzfilm-összeállítás)
16.05 Sweet Valley
A víztorony tetején
16.30 Az első csók
(francia sorozat – 259.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat – 50.)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat – 60.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat – 187-188.)
20.00 Meglepő és Mulatságos – Friderikusz Sándorral
22.25 Híradó – Időjárás
22.40 Gyilkos elme
Megfélemlítés
0.20 Pont hu
0.50 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.10 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat – 97.)
9.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.15 Nótaszó
10.45 A tudás titkai
(amerikai rajzfilmsorozat)
11.10 Premier
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Pufóka
(rajzfilmsorozat)
12.45 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
13.15 Kedves nővérkék
(német sorozat – 155.)
13.40 Mentsük meg a tigrist!
(amerikai vígjáték)
15.25 Stefanie
(német sorozat)
Ez már több a soknál
16.15 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 365.)
17.10 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 127.)
18.00 Azok a szép napok
(könnyűzenei műsor)
18.40 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
19.30 Szerencsekerék
19.55 Baywatch – Forró éjszakák
(amerikai sorozat)
20.45 Sentinel – Az őrszem
(amerikai sorozat)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Kettesben
Talkshow
23.30 Remington Steele
Robban az ütő
0.15 Kuk@c
0.45 Vers éjfél után
Juhász Gyula: Szerelem
Elmondja: Szilágyi Tibor

Duna TV


5.30 Virradóra
9.10 Emlékképek (ismétlés)
9.30 Közép-európai magazin (ismétlés)
10.05 Heti hírmondó (ism.)
11.00 Wycliffe
(sorozat, ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 Erdélyországban van az én hazám
13.10 Billy, a jeges
13.30 Csodálatos természet
(német sorozat – 3/1.)
14.00 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat – 9.)
14.10 Ami igaz, az igaz (ism.)
14.25 Kalliopé dalnokai (ism.)
15.00 Tarkabarka (ismétlés)
16.00 …és még egymillió lépés
(sorozat – 13.)
16.45 Magyar történelmi arcképcsarnok – Nagy Lajos (ismétlés)
17.00 Virtus
(magazin)
17.25 Mese
18.00 Híradó
18.20 Héthatár
(magazin)
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Marguerite Volant
(kanadai sorozat – 11/8.)
19.50 A francia sanzon története (ism.)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 „Tüzes seb vagyok”
21.50 A munkásosztály a kapitalizmusba megy…
23.15 Beavatás
23.30 Híradó
23.50 Palota a Volhonka utcában…

HBO


6.30 Állati élet
7.25 Mozimánia: Kaszkadőrparádé
8.15 Kőbunkó
9.45 Az elveszett hercegnő
11.25 Dzsungel Jack visszatér
12.40 Phoenix és a varázsszőnyeg
14.20 Csendestárs
16.15 Tegnap és ma
17.55 A felszín alatt
(amerikai életrajzi film)
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Az üstökös éve
21.30 A végzet hollywoodi asszonyai – Meg Ryan
22.00 A rajongó
(feliratos amerikai thriller)
23.55 Szökevények
(amerikai thriller)
1.30 Az utolsó keresztapa
4.00 Lone Star
(amerikai krimi)

TV3


5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
Benne: Kereszttűz; Kinn padon; Sport plusz; Tetszik – nem tetszik; Hírek
13.05 Video Hits No. 1
17.05 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
17.35 Dinasztia
(amerikai sorozat – 147.)
18.30 Hír3
19.00 MASH
(amerikai vígjátéksorozat)
Üdvözlünk Koreában 2/2.
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 A felügyelőnő
(német sorozat – 26., befejező rész)
20.50 Tűz és eső
(amerikai katasztrófafilm)
22.25 Esti gyors
23.15 Foci a javából
23.45 Dinasztia (ismétlés)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Slapaj (ismétlés)
– Delfy (ism. – 7.)
10.00 Zertigo gyémánt
(amerikai film, ismétlés)
11.00 Music Box
13.30 Slapaj
(rajzfilmsorozat – 21-23.)
15.00 Mese a négy kívánságról
(amerikai film)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Delfy
(rajzfilmsorozat)
19.00 Szúróláng
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Sárkánykölykök
(amerikai vígjáték)
21.30 Tigriskarmok
(amerikai akciófilm)
23.10 Hír-M (ismétlés)
23.50 Szúróláng (ismétlés)
0.20 Music Box

Szív TV


7.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
8.00 Music Box
15.30 Vasárnapi sport (ism.)
17.00 Lesen
(sportmagazin)
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
(híradó)
19.30 Utazzon velünk!
Érdekes emberek érdekes sztorija
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 135.)
21.00 Pancsolj pancser!
(amerikai vígjáték)
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box

ATV


24.00 Képes magazin
18.00 McKenzye-show
19.05 ATV-különjárat (ism.)
19.35 Autósmagazin
20.00 A szél hátán
21.30 Klippercek
22.10 Uni-verziók
23.10 A delfinek élete és titkai

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek