Tv műsor – 1999. február 8. – Hétfő

MTV 1

5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Gazdatévé (ism.)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó – Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Forma-1
(francia-kanadai-magyar sorozat – 6.)
13.30 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat – 18.)
14.20 30. Magyar Filmszemle
Az alkimista és a szűz
(werkfilm)
14.35 Civil kurázsi
15.10 Derült égből egy család
(német sorozat – 41.)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
17.00 Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
17.15 Gazdit keresünk
17.45 Körzeti híradók
18.00 Gyorssegély
18.10 Eurcnpercek
18.15 Ki marad a végén?!
Taktika és tudás játéka
18.40 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
18.45 A legkisebb Ugrifüles
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Gio doktornő
(olasz tévéfilm)
21.35 Tinédzser parti – nem csak fiataloknak
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 Szabad Verseny
(gazdasági magazin)
23.10 Az ördög és az inkvizítor
(olasz-spanyol sorozat – 13/1.)
(Felnőtt nézőinknek!)

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
Fejezetek a magyar művelődés és tudomány történetéből; Távoktatás a gyakorlatban; Szakértők, könyvajánló, évforduló
9.00 Parlamenti Napló
10.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.05 Repeta
Junior híradó
17.35 Mesetár
– Kukori és Kotkoda
– Benedek Elek meséi
– Állati pótpapa
18.00 Telesport
Vasas-Hertz-FTC
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Feketeszárú cseresznye
22.35 Tudósklub
Kontextusok
23.35 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
10.00 Megveszem ezt a nőt
(mexikói sorozat – 41-42.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 Országház (ism.)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Receptklub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat – 22.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
– Krokodilkommandó – 51.
– Dragon Ball Z – 69.
– Varázslatos álmok – II. 67.
16.00 Az első csók
(francia sorozat – 239.)
16.25 Meri vagy nem meri?
16.30 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat – 30.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat – 41.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(magazin)
19.30 Barátok közt
(sorozat – 147-148.)
20.00 Meglepő és mulatságos – Friderikusz Sándorral
22.25 Híradó – Időjárás
22.40 A gonosz érintése
(amerikai thriller)
0.10 Pont hu
(multimédiás magazin)
0.40 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.00 Divatklip

TV2

5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat – 77.)
9.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
10.15 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.45 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
11.10 A tudás titkai
(amerikai rajzfilmsorozat)
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Gyökereink
(kisebbségi magazin)
13.00 Igazi szellemirtók
(amerikai sorozat)
13.30 Egy nő vagy kettő
(francia vígjáték, 1985)
15.10 Kedves nővérkék
(német sorozat – 135.)
15.35 Acapulco-öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
16.25 Stefanie
(német sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 345.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 107.)
18.30 Plusz
19.00 Tények
19.30 Szerencsekerék
19.55 Baywatch – Forró éjszakák
(amerikai sorozat)
20.45 Sentinel – Az őrszem
(amerikai sorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Remington Steele
(amerikai sorozat)
23.30 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
24.00 Kuk@c
0.30 Vers éjfél után
Petőfi Sándor: A négyökrös szekér
Elmondja: Balkay Géza

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Régi híradók (ism.)
9.30 Közép-európai magazin (ismétlés)
10.05 Heti hírmondó
11.00 Hogyan segíti Magyarország az Egyesült Államokat?
11.35 Esti kérdés (ism.)
11.50 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat – 5.)
12.45 Jégbe zárt történelem
(angol sorozat, ism. – 3/2.)
13.40 Zöldszem, Zöldfül (ism.)
14.10 Ami igaz, az igaz
14.25 Kalliopé dalnokai (ism.)
15.00 Tarkabarka (ism.)
16.05 Katedra nélkül
…és még egymillió lépés
(sorozat – 9.)
16.50 Petőfi-relikviák
17.00 Virtus
17.30 Mese
18.00 Híradó
18.20 Héthatár
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.00 Tudósítás a 30. magyar filmszemléről
19.15 Cserepek
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Sztálin (4/4.)
22.30 „Árnyékom nyomát örökre őrzi e fal…”
23.35 Beavatás
23.50 Híradó
0.05 Vers
0.15 Palota a Volhonka utcában – A Puskin Múzeum
(sorozat – 5.)

HBO

6.30 Sztárközelben: Kim Basinger
7.00 Mozivarázs 2.
7.50 A kis hableány
8.40 Sírba viszel!
(amerikai vígjáték)
10.15 Az utolsó viking
11.45 Love Jones – A szerelem ereje
(amerikai film)
13.30 A barátom a halálom
14.55 Rejtélyes manhattani haláleset
(amerikai vígjáték)
16.40 A zsaru családja
18.10 Drágám, add az életed!
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Vérdíj
(amerikai krimi)
21.35 Hollywoodi akcióhősök – Nicolas Cage
22.05 Jerry Maguire – A nagy hátraarc
0.25 Ellenséges vizeken
2.00 Elátkozott város
3.50 A rajongó
(amerikai thriller)
5.45 A végzet hollywoodi asszonyai

TV3

5.50 Napkelte
Benne: Kereszttűz; Kinn padon; Sport plusz; Tetszik – nem tetszik; Hír3
13.10 Video Hits No. 1.
(könnyűzenei klipek)
17.10 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
17.40 Dinasztia
(amerikai sorozat – 127.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 A felügyelőnő
(német sorozat – 22.)
20.50 Lidérces órák
(amerikai film, 1985)
22.25 Esti gyors
(élő háttérműsor)
23.15 Foci a javából: a spanyol bajnokság
23.45 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)

MSat

6.30 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
7.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
8.00  Music Box
16.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Játszd újra…
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Nagytappancs
(amerikai film)
21.45 MSat Klub
22.15 Alak-Art (ism.)
22.45 A3-K vonal
23.45 Music Box

Szív TV

6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.25 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Terhestorna
16.15 Információs magazin
16.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Lesen
(sportmagazin)
18.00 Konyhashow (ism.)
18.30 Közelkék – 107
(rendőrségi magazin)
19.00 Színház-tűznéző
19.30 Szúróláng
(tűzoltómagazin, ism.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 127.)
21.00 Legjobb barátom a pónim
(amerikai film)
Utána: Music Box
24.00 Napraforgó
0.40 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek