Tv műsor – 1999. február 22. – Hétfő

MTV 1

5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Gazdatévé (ismétlés)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó – Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Forma-1
(francia-kanadai-magyar sorozat – 12.)
13.30 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat – 20.)
14.15 Kalandozások Patagóniában
15.05 Csillagok égen és földön
(amerikai sorozat)
Lugosi Béla, Hollywood sötét hercege
15.55 Óh, azok a boldog idők
(humoros rajzfilmsorozat az adózásról)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
17.00 Segítőtárs
17.15 Új Reflektor Magazin
17.45 Körzeti híradók
18.00 Gyorssegély
18.10 Euro-percek
18.15 Ki marad a végén?!
18.40 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
18.45 A legkisebb Ugrifüles
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A bírónő – Halálos kisiklás
21.30 Tinédzser party – nem csak fiataloknak
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Szabad Verseny
23.05 Az ördög és az inkvizítor
(olasz-spanyol sorozat – 13/3.)

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
Fejezetek a magyar művelődés és tudomány történetéből; Távoktatás a gyakorlatban; Szakértők, könyvajánló, évforduló
9.00 Évgyűrűk (ismétlés)
9.30 Tanoda
Óvodai fejlesztő programok, óvodás nevelés, iskola-előkészítő, játékok, gyermektorna, óvodások a stúdióban, mesék a kicsiknek
10.30 Szomszédok (ism.)
11.00 Tanoda plusz
Pedagógia módszerek, nevelési koncepciók, iskolakísérletek, egészségnevelés, iskolakultúra, informatika, felnőttoktatás
12.00 Gazdatévé (ismétlés)
12.30 Híradó – Időjárás
12.45 AKT
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter (ism.)
14.00 Parlamenti napló
15.05 Repeta
Junior híradó
16.35 Trópusi hőség
17.30 Mesetár
18.00 Telesport
Elektromos SE-Dunaferr SE
(férfi kézilabda-mérkőzés)
20.00 Híradó
20.30 Óceániai csavargások
Cséke Zsolt filmje – 1.
21.30 Személyazonosság
23.15 Tudósklub ’99
Veseasztal
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
(reggeli magazin)
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 Országház (ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat – 32.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
– Krokodilkommandó – 61.
– Dragon Ball Z – 79.
– Varázslatos álmok – II. 77.
16.00 Az első csók
(francia sorozat – 249.)
16.25 Meri vagy nem meri?
16.30 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(sorozat – 40.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat – 50.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat – 167-168.)
20.00 Meglepő és Mulatságos – Friderikusz Sándorral
22.25 Híradó – Időjárás
22.40 Csak semmi érzelem!
(amerikai vígjáték)
0.05 Pont hu
(multimédia magazin)
0.35 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.55 Divatklip

TV2

5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat – 87.)
9.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
10.15 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.45 A tudás titkai
(amerikai rajzfilmsorozat)
11.10 Mindent tudni akarok!
11.15 Közvetlen ajánlat
12.05 Gyökereink
(kisebbségi magazin)
12.35 Igazi szellemirtók
(amerikai sorozat)
13.00 Kedves nővérkék
(német sorozat – 145.)
13.25 Forrongó világ
(amerikai film)
Találkozás és búcsúzás
15.10 Acapulco-öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
16.25 Stefanie
(német sorozat)
Bandaháború
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 355.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 117.)
18.30 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
19.30 Szerencsekerék
19.55 Baywatch – Forró éjszakák
(amerikai sorozat)
20.50 Sentinel – Az őrszem
(amerikai sorozat)
Némasági fogadalom
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Remington Steele
23.30 Családi kötelékek
24.00 Kuk@c
0.30 Vers éjfél után
Radnóti Miklós: Nem tudhatom
Elmondja: Kállai Ilona

Duna TV

5.30 Virradóra
9.05 Emlékképek (ismétlés)
9.25 Közép-európai magazin (ismétlés)
10.00 Heti hírmondó (ism.)
10.50 Wycliffe (ismétlés)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Minoritates Mundi
Svájc 1. (ismétlés)
13.15 A tudomány mérföldkövei
(német sorozat)
13.30 Újra felhangzik a farkasok üvöltése
14.00 Ami igaz, az igaz
14.20 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat – 7.)
14.30 Csillagjel (ismétlés)
15.00 Tarkabarka
16.00 …és még egymillió lépés
(sorozat – 11.)
16.45 Petőfi-relikviák
16.55 Madarász Iván: Musica solenne
17.25 Szimba, az oroszlánkirály
(rajzfilmsorozat)
18.00 Híradó
18.20 Héthatár
(magazin)
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Marguerite Volant
(kanadai sorozat – 11/6.)
19.50 50 év 50 percben
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Ezredvégi krónika
21.55 Egy szabad ember
23.45 Beavatás
24.00 Híradó
0.15 Vers
0.20 Palota a Volhonka utcában – A Puskin Múzeum

HBO

6.30 Így készült
7.00 Kaszkadőrparádé
7.50 Texas elveszett szüzessége
(amerikai vígjáték)
9.20 Égiposta
11.10 Államérdek
(amerikai thriller)
13.10 Repülj velem!
14.55 Az ügyésznők
16.30 Úton hazafelé 2.
18.00 A Jönsson banda
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 D’Arkangelo
21.30 Hollywoodi csemegék
Apák és csemeték
21.55 Két túsz között
(feliratos amerikai akciófilm)
23.50 Terror a stadionban
1.30 Con Air – A fegyencjárat
3.25 Visszapassz
(amerikai életrajzi film)
5.20 Mozivarázs

TV3

5.50 Nap-kelte
Benne: Kereszttűz; Kinn padon; Sport plusz; Tetszik – nem tetszik; Hírek
13.05 Video Hits No. 1
17.05 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
17.35 Dinasztia
(amerikai sorozat)
18.30 Hír3
19.00 MASH
(amerikai sorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 A felügyelőnő
(német sorozat – 24.)
20.50 Békétlen zóna
(amerikai akciófilm, 1992)
22.35 Esti gyors
23.25 Foci a javából
A spanyol bajnokság
23.55 Dinasztia (ismétlés)

MSat

6.30 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat, ism.)
7.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat, ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
16.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.30 Aaahh!!! A szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Játszd újra…
19.00 Music Box Top Ten
(kívánságműsor)
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Jakuza zsaru
(amerikai film)
(Felnőtt nézőinknek!)
21.40 MSat Klub
22.10 Alak-Art (ismétlés)
22.40 A3-ik vonal
23.40 Music Box

Szív TV

6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.25 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Terhestorna
16.15 Információs magazin
16.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Lesen
(sportmagazin)
18.00 Konyhashow (ism.)
18.30 Közelkék – 107
19.00 Színház-tűznéző
19.30 Szúróláng
(tűzoltómagazin, ismétlés)
20.00 Celeste
(argentin sorozat)
21.00 Acélöklök
(amerikai film)
Utána: Music Box
24.00 Napraforgó
0.45 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek