Tv műsor – 1999. február 21. – Vasárnap

MTV 1

6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
7.05 Kék egér
7.15 Süsü, a sárkány kalandjai
(bábfilmsorozat – 8.)
7.50 Utazások Meseországban
8.00 Kukucs
8.20 Zenegér
8.30 Kíváncsi Fáncsi kalandjai
(rajzfilmsorozat)
8.40 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
9.05 Kisokos
9.25 Zöldkalap
9.50 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
10.55 Állatok és artisták a porondon
(francia cirkuszfilm)
12.00 Hírek – Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 Eltörött a hegedűm
13.00 Gazdatévé
13.30 Nagyvizit
(tévéjáték, 1983)
15.00 Jani házhoz megy…
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
15.55 Árnyak a tengeri égbolton
(angol dokumentumfilm)
16.45 Delta 2000
17.10 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
18.00 Önök kérték
19.00 A Hét
Híradó; Időjárás
20.00 Ally McBeal
(amerikai sorozat – 23/15.)
20.45 Telesport
21.00 A nagy ember
(amerikai film, 1990)
22.55 Mustra
(mozgóképmagazin)
23.20 11 után
Kerekasztal-beszélgetés

MTV 2


7.05 Műsorismertetés
7.10 „Mily kedves a te hajlékod…”
Az istentisztelet kánonja
7.40 Tudóra – válogatás
9.40 A mi Charlynk
10.25 Tökjó
Pocok, az ördögmotoros
(sorozat – 4/4.)
11.00 Útravaló
11.30 Utazás a szempillám mögött
A veszprémi Petőfi Színház előadása felvételről (1990)
12.45 Aranyfüst (ismétlés)
13.40 Nótaböngésző
14.05 „…az én váram…”
14.35 Dunai exodus
15.35 Ingyenélők
Csiky Gergely színművének tévéváltozata
17.05 Ötórai tea
Reflektorfényben: Nagy Tibor
17.35 Ahol élünk
18.05 A megtalált szerep
Élet-játék
József Jolán születésének 100. évfordulóján
18.35 Telesport
19.10 A kisfiú meg az oroszlánok
(mesejáték)
20.10 Égető Eszter
(sorozat – 6/5.)
21.20 Táncvilág
21.50 50 éves a Közgáz Táncegyüttes
22.20 ”…a legkötöttebb ember a szabad ember…”
23.20 MM
23.25 Universitas
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
– Repülő bocsok
– Kimba
– Zsebsárkányok
– Hé, Arnold!
– Spirou és Fantasio
– Gazvezír
– Animánia
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat – 4/4.)
A titkos sziget
12.00 Bugs – A cég hullámhosszán
(angol sorozat – 21.)
13.00 Hírek
13.10 A világ körül Michael Palinnel
(angol sorozat – 4.)
Vietnam és a Fülöp-szigetek
14.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat – 21.)
Gyilkosság menetrend szerint
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat – 28.)
16.00 Hindenburg
(amerikai kalandfilm)
18.15 Kész átverés
(kandi kamera)
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
(magazin)
20.00 Fekete sas
(amerikai akciófilm)
21.40 Igaz történetek
Nehéz döntés
(amerikai film)
23.20 Híradó – Időjárás
23.35 Országház
0.05 A világ körül Michael Palinnel
(angol sorozat, ismétlés)
0.55 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.15 Divatklip

TV2

6.30 Könyvek könyve
7.00 TV2 Matiné
– Cápali és Cápeti
– Káposztafalva lakói
– Tabaluga
– Igazi szellemirtók
– Rocky és Bakacsin
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
9.45 Boomer
(amerikai sorozat)
10.10 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
10.35 Benji
(amerikai vígjáték)
12.00 Lacikonyha
12.25 Nótaszó
13.10 Hűséges az Isten
13.40 Premier
(kulturális ajánló)
14.10 Vad-világ
(természetfilm-sorozat)
15.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
Élet a Marson
15.50 Petrocelli
(amerikai sorozat)
16.45 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.35 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Napló
Mérlegen a valóság
Közben: Tények
19.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
20.00 A gyanú árnyékában
(amerikai-német thriller – 2.)
21.40 Gól!! Gól!! Gól!!
22.40 Színkép
23.10 Apa
(magyar film)
0.40 Vers éjfél után
Nyerges András: Átmeneti himnusz
Elmondja: Székhelyi József

Duna TV

6.30 Hírek
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Protestáns világ (ism.)
7.00 Billy, a macskakölyök
7.25 Tesz-vesz város
(sorozat, ism. – 13/5.)
7.50 Ä varázsvödör
(angol sorozat – 19.)
8.00 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (ism.)
8.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ismétlés)
8.55 Pop-sa-rock (ismétlés)
9.25 Miénk a tér (ismétlés)
10.30 Csillagjel (ismétlés)
11.00 Noé és az özönvíz
(angol film, 1996)
11.50 Vers
12.00 Déli harangszó – Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Egy éltes korú hölgy emlékei (2/1.)
13.55 Az ókor csodái
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Kutyaportrék
A Yorkshire terrier
17.30 Mesefilmek
17.45 Márai Sándor: Halotti beszéd
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó – Sportpercek
19.15 „Megidézett történelem”
A járvány
20.45 Stúdióbeszélgetés
21.10 Magyar évszázadok
21.25 Stúdióbeszélgetés
21.50 Ars Musica – Képek a magyar zene történetéből
22.15 Stúdióbeszélgetés
22.45 Vers

HBO

6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Tappancs
(amerikai film)
8.35 Szederkert – Nyári mese
(angol rajzfilm)
9.05 A barátom a halálom
10.30 Egyről a kettőre
10.55 Jó barátok
11.20 Egy bébi és más semmi
(francia vígjáték)
13.05 Ellenséges vizeken
(amerikai thriller)
14.45 Szederkert – Őszi mese
(angol rajzfilm)
15.15 Napok romjai
17.30 Társasjáték
19.10 Melrose Place
20.00 Gyilkosság a Fehér Házban
21.50 Szerelem és más bajok
(ausztrál vígjáték)
23.10 Ha ölni kell
1.35 A gonosz csábítása
3.25 Fritz, a macska
4.45 Időcsapdában

TV3

8.00 Nap-kelte
11.00 Music Time (ismétlés)
11.40 Cinema (ismétlés)
12.00 Utazás Gasztronómiában
(magazin)
12.25 Jövőnéző
12.50 Lois és Clark
(amerikai sorozat – 23.)
13.40 Vadnyugati fejvadász
(amerikai sorozat – 9.)
14.25 Star Trek- Az új nemzedék
(amerikai sci-fi sorozat – 36.)
15.15 Az Angyal
(sorozat – 12.)
16.00 Sherlock Holmes
16.55 Melrose Place
(amerikai sorozat – 88-89.)
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat – 25.)
19.45 Waikiki páros
(amerikai sorozat – 3.)
20.35 Foci a javából – Futbol Mondial
21.00 Végtelen határok
(kanadai sci-fi sorozat – 5.)
21.45 Alkonyzóna
(amerikai sorozat – 55.)
22.10 Jövőnéző (ismétlés)
22.40 VH1

MSat

6.30 Fecsegő tipegők (ismétlés)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 AAAhh!!! A szörnyek! (ismétlés)
8.00 Clarissa (ismétlés)
8.30 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat, ism.)
9.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
16.00 Szelep
(sportműsor, ismétlés)
17.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 AAAhh!!! A szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 MSat Klub
19.00 Halál előtti mennyország
(amerikai film, ismétlés)
20.45 Szúróláng
(tűzoltómagazin)
21.15 Felhőkarcoló
(amerikai film, ismétlés)
(Felnőtt nézőinknek!)
23.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)

Szív TV

7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.45 Testszépítés Bíró Icával – Príma torna
16.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Zenei hírzárlat (ismétlés)
17.30 Autósport
(autós magazin)
18.00 Sportműsor
19.30 Élet és design
(divat és társasági magazin, ism.)
20.00 Egy páholyban Benkő Dániellel
20.15 Hívd Andreát!
Szenes Andrea talkshow-műsora
20.45 Sportműsor
Utána: Music Box
24.00 Napraforgó
0.40 Music Box
(interaktív kívánságműsor)

ATV

24.00 Képes magazin
18.00 Csillagszem
19.15 Különleges sportok
19.30 Klippercek
20.00 Őrangyalok
21.30 Klippercek
22.00 A delfinek élete és titkai
23.00 Hálósipka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek