Tv műsor – 1999. január 30. – Szombat

MTV 1

6.00 Aranyfüst – avagy: Mit üzen a múlt?
Hagyomány- és értékőrző, tanulságot kereső magazinműsor
Benne: Hírek; Határtól határig. A régiók legfontosabb eseményei
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat – 15.)
8.35 Skaidi
(norvég sorozat – 9/5.)
9.05 ZeneGép
9.25 Fazonok
9.50 Hol-mi?
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
11.10 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat – 65/44.)
12.00 Hírek – Időjárás
12.10 Mr. Bean iskolába megy
(angol burleszk, ism.)
12.35 Népzenei magazin
13.00 Válaszolunk a nézők telefonjaira
13.30 Telesport
– Ausztrál nyílt teniszbajnokság
– Műkorcsolya és Jégtánc Európa bajnokság
15.00 Divat 2000
15.30 Telesport
GYESEV-RINGA-TVSK Mizo
(női kosárlabda-mérkőzés)
17.30 Célkereszt
Műsorvezető: Molnár György
18.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
18.30 Ki marad a végén?
19.00 Lottóshow
Vendég: Szulák Andrea
19.20 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Így is, úgy is – Szatelit Uborka
(a szilveszteri adás ismétlése)
21.00 A Kasszandra- átjáró
(angol-olasz-NSZK film)
23.10 Ölj meg újra!
(angol film, 1989)

MTV 2

7.20 Műsorismertetés
7.25 Zenegér
7.35 hANGOLka
7.55 Nemzetiségi magazinok
(horvát, német, szerb, cigány, román, szlovák nyelvű nemzetiségi magazinok, ism.)
10.25 Família Kft. (374. – ismétlés)
10.50 A mi Charlynk
(német sorozat)
11.40 A magyar irodalom képes története (22.)
12.05 Dallamról dallamra
12.35 Van öt perce?
Weiner: Változatok egy magyar népdalra
12.40 Rondó
(nemzetiségi magazin)
13.30 Európa ablak
15.30 Triangulum
Az Őrség és vidéke
16.00 A múzsa csókja
Róza – Jókainé Laborfalvi Róza
(irodalmi dokumentumjáték)
16.30 Orbán Balázs nyomában
(sorozat – 12/4.)
17.20 Van öt perce?
Puccini: Angelica nővér
Angelica áriája
17.30 Kincsestár (ismétlés)
19.00 Csillaghullás
(cseh sorozat – 7/4.)
19.30 Mesetár
19.50 Van öt perce?
Mozart: C-dúr andante K. 315
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Kérem a következőt!
20.45 Esti showder
Fábry Sándorral (ism.)
21.45 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat – 27.)
22.30 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Bibliai kalandok
(sorozat – 12. rész, ismétlés)
7.00 Kölyökklub
Benne: Repülő bocsok; Kimba; Hé, Arnold!; Batman
(rajzfilmsorozatok gyerekeknek)
11.05 Csőrre töltve
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Az elveszett világ
(amerikai sorozat)
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
13.40 Egy óra múlva itt vagyok
(magyar sorozat – 18.)
A hazatérés 1.
14.40 American Graffiti
(amerikai film)
16.40 Kung-fu
(amerikai sorozat – 8.)
Sámán
17.30 Sliders
(amerikai sorozat – 18.)
A végső megoldás
18.20 ZenÉsz
(könnyűzenei vetélkedő)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Csíííz
20.00 Gálvölgyi-show
Január
20.35 Kész átverés-show
21.55 RTL Sport Klub
Kovács István 10. profi mérkőzése
23.05 Híradó – Időjárás
23.20 Neve: Senki
(amerikai sorozat – 20.)
A hasonmás
0.10 Fókusz plusz (ism.)
Időjárás-jelentés
0.30 Divatklip

TV2

6.30 Könyvek könyve
7.00 TV2 Matiné
Pizsamás banánok; Pufóka; Urmel; Blinky Bill; Rémecskék kicsiny boltja; Igazi szellemirtók; Rocky és Bakacsin
9.45 Szemtanú
(amerikai sorozat)
10.15 Világjárók
(utazási magazin)
10.45 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
11.15 Fő az étel!
Vendég: Szűcs Judit
11.30 Családban marad
(amerikai sorozat)
12.00 Mozivarázs
12.30 Madison
(kanadai ifjúsági sorozat)
13.00 Gimi dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
13.30 Slágerlista
14.00 Partyzán
Benne: toplista
14.30 Bajnokakadémia
(angol ifjúsági sorozat)
15.30 Vadnyugati kalandorok
(amerikai western)
17.00 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat – 30.)
17.50 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.40 Álomsztori
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Anastasia
(olasz-amerikai film – 2/1.)
21.45 Messze még a hajnal
(amerikai film, 1990)
23.25 Y-akták
(kanadai sci-fi)
A gyógyító
24.00 Érzékek birodalma
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek
5.40 Ismétlések
9.00 Két macska, egy kutya
9.10 Susogó vadon
9.25 Balfácánok
9.40 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Akadozik a világóceán szívverése
(dán ismeretterjesztő film)
11.55 Vers
12.20 Élő egyház
12.35 Itt egymilliárdan élnek!
India
12.45 Az én Indiám
(sorozat – 1.)
12.50 India ízei
(sorozat – 3/1.)
13.00 Válasszunk filmeket!
13.05 Tagore világa – 2/1.
13.10 Akarsz-e játszani?
13.15 Az én Indiám
(sorozat – 2.)
13.20 A paloták pora
(német dokumentumfilm)
13.50 Tagore világa – 2/2.
14.00 Az én Indiám (3.)
14.10 Talákozás Indával (3/1.)
14.45 Indiák – Gangesz
15.15 Az én Indiám (4.)
15.35 Indiai táncok
15.55 Az én Indiám (5.)
16.00 Ayurveda
16.20 India hangjai
16.30 India ízei
(sorozat – 3/2.)
16.45 Az én Indiám (6.)
16.50 India ízei
(sorozat – 3/3.)
17.00 Találkozás Indával (3/2.)
17.25 Gyermekrajz- és fotópályázat eredményhirdetése
17.30 Mese
18.00 Híradó
18.30 Távoli pavilonok (5/1.)
19.30 Találkozás Indiával
20.05 Századunk nagy napjai
(francia dokumentumfilm)
21.00 Híradó – Sportpercek
21.45 Hőség és por
(brit film)
23.55 Az én Indiám (8.)
24.00 Híradó
0.15 Radjasztani esküvő
(magyar dokumentumfilm – 1-2.)
0.55 Az éjszaka filmje

HBO

6.30 Kettőn áll a vásár
8.10 Pinocchio
9.00 Három kívánság
11.00 Melrose Place
11.45 Árnyoldalak
13.15 Mozivarázs
14.05 Vaklárma
15.50 A boldogító nem
17.25 Halálvonat
19.05 Egyről a kettőre
19.30 Jó barátok
20.00 Két túsz között
21.55 Hollywoodi akcióhősök – Eddie Murphy
22.25 Váltságdíj
(amerikai thriller)
0.25 Ments meg, Uram
2.25 Laura rögeszméje
(francia szexfilm)
4.00 Puszta formalitás
5.50 A végzet hollywoodi asszonyai – Sigourney Weaver

TV3

4.50 Video Hits No. 1.
6.50 Napkelte
10.10 72 óra (ismétlés)
10.40 Cinema (ismétlés)
11.10 Foci a javából
A spanyol és az angol bajnokság
12.40 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat – 20.)
13.30 Vadnyugati fejvadász
(amerikai sorozat – 2.)
14.20 Star Trek – Az új nemzedék
(amerikai sorozat – 29.)
15.10 Robotzsaru
(amerikai sorozat – 17-18.)
16.50 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 113-114.)
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat – 18.)
19.45 Buffy, a vámpírok réme
(amerikai sorozat – 1.)
20.35 Végtelen határok
(amerikai sorozat – 1.)
21.25 Kígyófészek
(angol horror)
23.00 Music Time (ism.)
23.40 Video Hits No. 1.

MSat

6.30 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat, ism.)
7.00 Rocko (ism.)
7.30 AAAhh!!! A szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat, ism.)
8.00 Clarissa (ism.)
8.30 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat, ism.)
9.00 Music Box
16.00 Szelep
(sportműsor)
17.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
18.00 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.30 Rocktükör
Zenés riportműsor sztárok részvételével
19.00 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.30 Sztárok civilben
Népszerű, ismert személyek bemutatása portré formájában
20.00 Az alvilág hálójában
(amerikai film, ism.)
21.45 News-da
22.15 Music Box

Szív TV

7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
16.15 Meditációs jóga
Terhestorna
17.00 Lehetőség
17.30 Sportműsor
18.30 NASA – Az amerikai űrhajózás története
(amerikai sorozat, ismétlés – 32/21.)
19.00 Irányjelző (ismétlés)
19.30 Hívd Andreát! (ismétlés)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ism. – 172/124.)
21.00 Gyilkosok az utcán
(amerikai akciófilm, ism.)
Utána: Music Box
0.30 Napraforgó
0.40 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek