Tv műsor – 1999. január 3. – Vasárnap

MTV 1

7.45 Grüss dich!
Német nyelvleckesorozat – 20/18.
8.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Süsü, a sárkány
Zenés bábjáték
9.00 A robot
Angol kisfilm
9.15 Zenegér
9.30 Kölcsönkapott Föld
10.05 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
11.05 „Ez a világ ellobban…”
40 éves a Bartók Táncegyüttes
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Törzsasztal
Értelmiségi klub a stúdióban
13.05 Telesport
Fotex KC Veszprém-Montpellier
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája mérkőzés
14.40 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
15.15 Taljánok Csizmaországban
15.45 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.10 Le a cipővel!
Emlékezés Szabó Attila rendezőre
17.05 Helló, Magyarország!
Turisztikai magazin
17.55 Ön dönt!
Horvát János műsora
Szerelem és halál
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 Sas József 60 éves
21.00 Dühöngő ifjúság
Színmű három felvonásban
A Pesti Színház előadása, felvételről
23.30 Részletek Török Ádám tabáni koncertjéből

MTV 2

5.50 Műsorismertetés
5.55 Nemzetiségi magazinok
7.15 A palacsintás király
Mesejáték (1979)
9.00 Guliver az óriások országában
9.55 A mi Charlynk
Német sorozat
10.45 Telesport
Sport ’98
Év végi sportösszefoglaló – 3.
13.00 A betűkkel nehéz
Dokumentumfilm – 2/2.
13.55 Mélyvíz – Beszélgetés a dyslexiáról
14.50 A legjobb koncertjeinkből 2/2.
Összeállítás könnyűzenei koncertekből
15.25 Indul a bakterház
Tévéfilm (1980)
A film után beszélgetés az alkotókkal
16.45 Jövő heti műsorajánló
17.00 Görög búcsú
17.30 Árnyékfogó
fotográfiai magazin
18.00 Hernádi Gyula: Az ég bútorai
18.30 Telesport
19.00 Vivát Benyovszky!
Sorozat – 13/13.
20.00 Mint oldott kéve
Tévéfilmsorozat – 7/5.
21.00 Bette Midler-show
Angol show-film
22.30 MM
22.35 Élete a film
Beszélgetés Koltay Gáborral
23.30 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
Francia ismeretterjesztő sorozat
7.00 Kölyökklub
– Repülő bocsok
– Kimba
– Hé, Arnold!
– Nanook, a bátor eszkimó
– Batman
Rajzfilmsorozatok
11.05 Csőrre töltve
Rajzfilm-összeállítás
11.30 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
Amerikai sorozat
12.00 Bugs – A cég hullámhosszán
Angol sorozat
A szökevény
13.00 Hírek
13.10 Kalahári – A víz nélküli világ
Természetfilm
14.05 Gyilkos sorok
Amerikai sorozat – 14.
15.00 Knight Rider
Amerikai sorozat – 21.
16.00 Meglepő és Mulatságos – Friderikusz Sándorral (ismétlés)
18.15 Kész átverés
Kandi kamera
18.45 Híradó
19.05 Akták
Politikai és közéleti magazin
19.30 Vasárnapi kiadás
Magazin
20.00 Rambo
Amerikai akciófilm
21.45 Igaz történetek
Nők csapdában 1.
Amerikai film
23.20 Híradó – Időjárás
23.30 Országház
Heti magazin
24.00 Kalahári – A víz nélküli világ (ismétlés)
0.55 Akták (ismétlés)
Időjárás
1.15 Divatklip

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 TV2 Matiné
– Cápali és Cápeti
– Káposztafalva lakói
– Tabaluga
– Igazi szellemirtók
– Rocky és Bakacsin
Rajzfilmek
9.00 Szelek szárnyán
Kanadai sorozat
9.45 Boomer
Amerikai sorozat
10.10 Egy úr az űrből
Amerikai sorozat
10.30 Indiánbecsület
Amerikai western
12.30 Nótaszó
13.00 Hűséges az Isten
Vallási magazin
13.30 Hét x hét
Kulturális ajánló
14.00 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Leopárdkölykök
Angol természetfilm
14.50 Szelek szárnyán
Kanadai sorozat
15.40 Petrocelli
Amerikai sorozat
16.30 A Szuper csapat
Amerikai sorozat
17.30 Xena
Amerikai sorozat
18.30 Tények
18.45 Napló
19.25 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Közkívánatra!
1. Shirley Valentine
Amerikai vígjáték
2. Meglógtam a Ferrarival
Amerikai vígjáték
3. Telitalálat
Amerikai vígjáték
22.00 Gól!! Gól!! Gól!!
23.30 Gyermekbetegségek
Magyar film
0.30 Napló (ismétlés)
1.15 Vers éjfél után

Duna TV

6.30 Hírek
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Élő egyház (ismétlés)
7.00 A varázsvödör
Angol sorozat
12.: Macskarablás
7.20 Nils Holgersson…
Sorozat (ismétlés)
7.50 Hamupipőke a Jégszínházban
Angol film
8.40 Pop-sa-rock (ismétlés)
9.10 Asterix és a nagy ütközet
Francia-belga animációs film
10.30 Nyelvőrző (ismétlés)
11.00 Forrásvidék
11.35 Beavatás (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Dollárpapa
Magyar film (1956)
14.00 Az ókor csodái
Olasz sorozat
14.30 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Talpalatnyi zöld
17.35 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó – Sportpercek
19.10 Jó reggelt, búbánat!
Francia tévéfilm (1995)
20.45 Charles Aznavour
Angol film (1996)
21.40 Hideglelés
Izlandi vígjáték
23.05 Jazzperanto
23.45 Vers
23.50 Egy év Habsburg Ottóval

HBO

6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Túsztanya
Amerikai kalandfilm
8.35 Geronimo
Amerikai western
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Jó barátok
11.30 Mikorkozmosz
Francia természetfilm
12.45 Otthon, édes…
Amerikai film
14.20 Tarzan kalandjai a dzsungelben
Amerikai rajzfilm
15.10 Segítség, karácsony!
Amerikai vígjáték
16.45 Zöld kártya
Amerikai vígjáték
18.35 Mennyi? 30!
19.10 Melrose Place
20.00 Hamlet
Amerikai tragédia
22.05 Gyilkos szekták
Francia dokumentumfilm – 3/3.
23.05 Macskák
Amerikai musical
1.05 IFOR-blues
Kanadai dráma
2.40 Angyalok háborúja
Amerikai thriller
4.20 Gittegylet
Kanadai thriller
5.50 Sztárközelben: Susan Saradon

TV3

7.40 VH1
9.40 Marci és Rozsdás
10.05 Agyafúrt professzor
10.30 Music Time (ismétlés)
11.10 Utazás Gasztronómiában
Magazin
11.40 A dumagép
Amerikai sorozat – 48.
12.05 Jövőnéző
12.35 Lois és Clark
Amerikai sorozat – 16.
13.25 Hegylakó
Amerikai sorozat – 101.
14.15 Star Trek – Az új nemzedék
Amerikai sorozat – 22.
15.05 az Angyal – 5.
16.50 Melrose Place
Amerikai sorozat – 75-76.
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
Amerikai szorzat – 11.
19.45 Hölgyem, Isten áldja!
Amerikai vígjáték (1977)
21.35 Millennium
Amerikai sorozat – 16.
22.20 Alkonyzóna
Amerikai sorozat – 48.
22.45 VH1

MSat

24.00 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 AAAhh!!! A szörnyek!
8.00 Clarissa
8.30 Pete és kis Pete
9.00 Music Box
16.00 Szelep
Sportműsor (ismétlés)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 AAAhh!!! A szörnyek!
18.00 Pete és kis Pete
18.30 MSat Klub
19.00 Gyilkos törvény
Amerikai film
21.15 A sárkány árnyéka
Hongkongi film
23.00 Music Box

Szív TV

0.30 Napraforgó
0.40 Music Box
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.45 Testszépítés Bíró Icával
16.30 Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat – 55.
17.00 Zenei hírzárlat (ismétlés)
17.30 Autósport
18.00 sportműsor
19.30 Élet és design
20.00 Egy páholyban Benkő Dániellel (ismétlés)
20.15 Kétes üzlet
Amerikai film (ismétlés)
21.30 Egy páholyban Benkő Dániellel
21.45 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV

14.00 Casa Italia
17.30 Aeromagazin (ismétlés)
18.00 Csillagszem
19.00 Műsorajánlat
19.05 Különleges sportok
19.35 Klippercek
20.00 Elnökök klubja (ismétlés)
20.50 Mimino
Orosz film
22.30 Érdekességek a nagyvilágból
23.00 Valóságos csodák (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek