Tv műsor – 1999. január 23. – Szombat

MTV 1

6.00 Aranyfüst
Emberek, tájak, érzelmek és történetek
Benne: Határtól határig
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 A gyűszűnyi erdő lakói
(rajzfilmsorozat)
8.35 Harry és még egy jómadár
9.00 Ernyő
(érdekvédelmi ifjúsági magazin)
9.20 Skaidi
(norvég sorozat – 9/2.)
9.50 Hol-mi?
(ifjúsági magazin)
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
11.10 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat – 65/41.)
12.00 Hírek – Időjárás
12.05 Nemzetközi gyermekjogok napja – UNICEF
13.05 Válaszolunk a nézők telefonjaira
13.30 Fizessen, Nagysád!
(magyar vígjáték, 1937)
14.35 Az első Nemzetközi
Blues Patika
15.00 Úton – Európa magazin
15.30 Telesport
PVSK-Mizo-BSE-ESMA
(női kosárlabda-mérkőzés)
17.30 Zóna
(riportmagazin)
18.05 É.V.A.
(női életmódmagazin)
18.30 Ki marad a végén?
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Zeneszombat 1-2.
22.00 Hullámtörés
(dán-francia-svéd film, 1996)

MTV 2

7.50 Műsorismertetés
7.55 Zenegér (ismétlés)
8.05 hAngolka
(angol nyelvlecke)
8.25 Nemzetiségi magazinok, horvát, német, szlovén, cigány, román és szlovák nyelven
10.55 A mi Charlynk
11.45 A magyar irodalom képes története
„Sas az apró madarak előtt”
Balassi Bálint szerelmi lírája
12.15 Nekem e táj… – 1.
13.10 Európa Ablak
15.00 Gyöngyök
15.30 Mesélő cégtáblák
A moszkvai Gum Áruház
16.00 12 hónap az erdőn
Január
16.30 Orbán Balázs nyomában
(sorozat – 12/1.)
17.15 Lássuk Indonéziát!
Parkok Jakarta körül
17.30 Kincsestár
19.00 Csillaghullás
(cseh sorozat – 7/1.)
19.30 Mesetár
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat)
20.45 Mosoly a javából!
– Vegyes savanyúság
Alfonzo-show
– Minket, kérem, informálnak
(kabarérészletek)
21.45 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat – 24.)
Összetörve
22.30 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
– Repülő bocsok
(amerikai rajzfilmsorozat)
– Kimba
(rajzfilmsorozat)
– Hé, Arnold!
(rajfilmsorozat)
– Batman
11.05 Csőrre töltve
11.30 Az elveszett világ
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
13.40 Egy óra múlva itt vagyok
(magyar sorozat – 15.)
A kelepce 2.
14.40 Kalamajka Jane
(amerikai western)
16.40 Kung-fu
(amerikai sorozat – 5.)
Titokzatos helyszínen
17.30 Sliders
(amerikai sorozat – 15.)
Mindenki a maga keresztjét…
18.20 ZenÉsz
Könnyűzenei vetélkedő
Vendég: Sipos F. Tamás
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Csíííz
20.00 Elszabadult indulatok
(amerikai film)
21.35 Frei Dosszié Extra
David Copperfield a Niagaránál
22.30 Hallgatásra ítélve
(francia film)
23.50 Hírek – Időjárás
0.05 Neve: Senki
(amerikai sorozat)
0.50 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.10 Divatklip

TV2

6.20 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 TV2 Matiné
– Pizsamás banánok
– Pufóka
– Urmel
– Blinky Bill
– Rocky és Bakacsin
(rajzfilmek)
9.50 Szemtanú
(amerikai sorozat)
10.20 Világjárók
(utazási magazin)
10.50 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
11.20 Fő az étel!
Vendég: Cseke Péter
11.30 Családban marad
(amerikai sorozat)
12.00 Partyzán
– Gimi dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
– Bajnokakadémia
(angol ifjúsági sorozat)
Top 10 Madison (kanadai sorozat)
15.00 El Dorado
(amerikai western)
17.00 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
Pusztulás és teremtés
17.50 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.40 Álomsztori
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Ruby Cairo
(amerikai krimi)
22.00 Az igazak társasága
(amerikai akciófilm)
24.00 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
Házigazda: Dan Aykroyd
– A klónozás
0.30 Tengerparti vígságok
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek; Gazdakör; Hubertus; Virtus; A béke kikötői; Billy, a macskakölyök
7.55 Hírek
8.05 Összkép (ism.)
8.40 Az ókor csodái
(sorozat)
9.10 Vízipók-csodapók
9.15 Zöldszem, Zöldfül
9.45 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Omán
(angol kisfilm)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Anziksz
Sopronbánfalva
12.55 Kitekintő
(osztrák sorozat – 8/1.)
13.40 Szép zenék délutánra
(sorozat – 3/2.)
14.20 Kádár Kata
14.35 Kövek, várak, emberek
(dokumentumfilm) FF
15.05 Az mi keveset írtam, igazat írtam
15.45 Magyar történelmi arcképcsarnok
Bakócz Tamás
16.00 Föld-körül az Equator vitorlással
(magyar sorozat – 3/2.)
16.25 Dunatáj
(magazin)
17.00 Táncház
(magazin)
17.30 Tesz-vesz város
(francia rajzfilmsorozat – 13/1.)
18.00 Híradó
18.25 McCallum
(angol tévéfilm – 2/1.)
19.20 Flúgos futam
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Az én szép kis mosodám
23.15 Híradó
23.30 Vers
23.35 Csajok
(magyar film)

HBO

6.30 Álmodik a nyomor
(amerikai vígjáték)
8.05 Karácsonyi lidércnyomás
(amerikai film)
9.25 Lökött bagázs
11.00 Melrose  Place
11.45 Kezedben a sorsod
13.30 Szobatársak
(amerikai vígjáték)
15.20 A kéz, amely a bölcsőt ringatja
17.15 Michael
19.05 Egyről a kettőre
19.30 Jó barátok
20.00 Elnökcsemete
21.40 Mennyi? 30!
22.15 Tango és Cash
24.00 A gazdagság ára
1.35 Babewatch
(amerikai szexfilm)
3.05 Hófehérke
4.45 Lázadás a Marson

TV3

6.50 Napkelte
10.00 72 óra (ismétlés)
10.20 Cinema (ismétlés)
10.45 Szárnyak
(amerikai sorozat – 51.)
11.10 Foci a javából
12.40 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat – 17.)
13.30 Hegylakó
(amerikai sorozat – 102.)
14.20 Star Trek – Az új nemzedék
(amerikai sci-fi sorozat – 23.)
15.10 Robotzsaru
(amerikai sorozat ism. – 11-12.)
16.50 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 107-108.)
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat – 12.)
19.45 Mária szerelmei
(amerikai film, 1984)
21.35 Rémálom az Elm utcában 4.
(amerikai horror, 1988)
23.05 Music Time (ismétlés)
23.45 VH1 (klipek)

MSat

6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 AAAhh!!! A szörnyek!
8.00 Clarissa
8.30 Pete és kis Pete
9.00 Music Box
16.00 Szelep
Aktuális témákkal foglalkozó műsor, amely több oldalról tálalja az eseményt…
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Rocko
18.00 Clarissa
18.00 Rocktükör
19.00 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.30 Bulivonal extra
20.00 Nem kapsz el 2.
(amerikai film, ismétlés)
21.45 News-da
22.15 Best of Rio
(dokumentumfilm, ismétlés)
23.15 Music Box

Szív TV

0.30 Napraforgó
0.40 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
(interaktív kívánságműsor a nézők telefonos szavazatai alapján)
16.15 Meditációs jóga
Terhestorna
17.00 Sportműsor
18.30 NASA – Az amerikai űrhajózás története
(amerikai sorozat – 32/12.)
19.00 Irányjelző
19.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat – 59.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés)
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV

19.00 ATV-stúdió
19.05 ATV-különjárat
19.35 Különleges sportok
20.00 Szörnyeteg a mostohám
(amerikai film)
21.50 Nagy-Britannia belülről
(dokumentumfilm)
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek