Tv műsor – 1999. január 20. – Szerda

MTV 1

5.45 Hajnali gondolatok
5.48 Határtól határig
(hírműsor)
6.00 Szabadság tér
(reggeli információs műsor)
Benne:
6.00, 7.00, 8.00 Híradó
8.30 Szalaghírek
6.30, 7.30 Hírek – Lapszemle
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.05 Dharma és Greg, avagy kettőn áll a vásár
(amerikai sorozat – 13.)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó – Időjárás
12.15 AKT
12.30 UNI-JÓ
12.40 Erdészház Falkenauban
(német sorozat – 65/64.)
13.25 A mi XX. századunk
(angol dokumentumfilm-sorozat)
14.25 Terra X
(német sorozat)
15.10 Derült égből egy család
(német sorozat – 31.)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
16.50 Életjel
17.00 Távoli misszió
(dokumentumfilm)
17.40 Mi az ördögöt csinálnak az adómmal?
(rajzfilmsorozat az adózásról)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Útmutató
Hit és nemzettudat
18.25 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.50 A kiscsacsi kalandjai
(bábfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Nagy hal, kis hal
20.35 A legjobb szándékok
(svéd sorozat – 4/1.)
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 Telesport-magazin
23.10 Gyorsulás
(dokumentumfilm)

MTV 2

8.00 Tudóra
Fejezetek a magyar művelődés és tudomány történetéből; Távoktatás a gyakorlatban; Szakértők, könyvajánló, évforduló
9.00 Aktuális
9.30 Tanoda
10.30 Szomszédok (ism.)
11.00 Tanoda plusz
Növelde óvodásoknak, kisiskolásoknak
12.00 Publikum
12.30 Híradó – Időjárás
12.45 AKT
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Déli muzsikaszó
Messze a nagy erdő…
14.30 A négy páncélos és a kutya
(lengyel sorozat – 21/17.)
15.30 Repeta
16.30 Junior híradó
16.40 Holdfényes történet
(német sorozat – 20.)
Válságba jutott kapcsolatok
17.30 Kincsestár
19.00 Magyarország ma
A leendő magyar „szilíciumvölgy”
19.30 Mesetár
– Állatolimpia
– Majomparádé
– Állatolimpia
– Pingu
– Állatolimpia
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Az ötvenes évek világa (13/3.)
21.00 Lássuk Indonéziát!
A tenger világa
21.10 Uborka
Politikai saláta
21.30 Ákos-koncert (ism.)
22.45 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt
(mexikói sorozat – 15-16.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 A Dunánál
(nemzetiségi magazin)
11.45 Barátok közt (ismétlés)
12.10 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat – 9.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
(rajzfilmsorozatok)
16.00 Az első csók
(francia sorozat – 226.)
16.25 Meri vagy nem meri?
16.30 Esmeralda
(mexikói sorozat – 28.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Lois-és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat – 17.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat – 121-122.)
20.00 A bohóc
(német sorozat – 2.)
20.55 Frei-dosszié
21.55 Híradó – Időjárás
22.10 Öreglányok
(amerikai sorozat – 13.)
22.40 Dóra mozija
23.10 Sziluett
(amerikai thriller)
0.40 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.00 Divatklip

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat – 64.)
9.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
10.15 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.45 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
11.10 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Hűséges az isten
(vallási magazin)
13.00 Tegnap csodái
13.30 Párizsi alvilág
(francia film)
15.10 Kedves nővérkék
(német sorozat – 122.)
15.35 Acapulco-öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 332.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 94.)
18.30 Szerencsekerék
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Columbo
(amerikai, sorozat)
Columbo a panoptikumban
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Kétszemélyes pályaudvar
(szovjet film)
1.50 Vers éjfél után
Faludy György: Tanuld meg ezt versemet!
Előadja: Székhelyi József

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Harmónia (ism.)
9.40 Gazdakör
(gazdálkodó magazin, ism.)
10.15 Dagi a ringben
(amerikai burleszk)
10.35 Kísértetek vonata
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Lutra
(magyar film, ism.)
14.05 A betűkkel nehéz…
(dokumentumfilm – 2/2.)
15.00 A nagy mongol birodalom öröksége (5/3.)
16.00 Katedra nélkül
Szóról szóra magyarul
16.30 Szakmák dicsérete
16.45 Larry, a hasonmás
17.00 Amiről a kövek mesélnek – Szentgotthárd
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Ismeri a szandi-mandit?
20.25 Vajda Lajos élete
(kisfilm)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat – 52/3.)
21.50 Jégbe zárt történelem
(angol sorozat – 3/3.)
22.40 Új kilátások
(lengyel-japán sorozat – 3.)
23.10 Stephen Hawking kozmológiája
(angol sorozat – 6/3.)
24.00 Híradó
0.15 Vers

HBO

6.30 Mennyi? 30!
7.05 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Mozivarázs
8.20 Harc a másodpercekért
(amerikai életrajzi film)
10.05 Mozimánia: Ingrid Bergman
11.00 Lökött bagázs
12.35 Tükröm, tükröm…
(amerikai vígjáték)
14.40 Szobatársak
(amerikai vígjáték)
16.30 Retúr
18.00 Spitfire Grill
20.00 A vágy
21.45 A boldogító nem
(amerikai vígjáték)
23.20 Hetedik
(amerikai thriller)
1.25 Halálos merülés
(amerikai akciófilm)
2.55 Magyar Requiem
4.35 Féktelen Minnesota
(amerikai vígjáték)

TV3

5.50 Nap-kelte
13.10 Video Hits No. 1
(klipek)
17.10 Cinema
(filmmagazin)
17.40 Dinasztia
(amerikai sorozat – 114.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Rendőrakadémia
(amerikai sorozat – 19.)
20.50 Made in Amerika
(amerikai vígjáték, 1993)
22.40 Esti gyors
(élő háttérműsor)
23.25 Dinasztia
(amerikai sorozat, ismétlés)
0.15 Cinema (ismétlés)

MSat

6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.30 News-da (ismétlés)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra…
Játékos, zenés nyereményes műsor
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Kétlelkűség
(amerikai film)
21.50 Alak-Art (ismétlés)
22.20 Music Box
(interaktív kívánságműsor)

Szív TV

6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Testszépítés Bíró Icával
16.15 Információs magazin
16.30 Van megoldás? (ism.)
17.00 Gigabyte
17.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilm)
18.00 City magazin
(kulturális híradó, ism.)
18.30 Konyhashow
19.00 Kapásjelző
19.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilm)
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 122.)
21.00 A zsoldos törvénye
(amerikai akciófilm)
Utána: Music Box
0.30 Napraforgó
0.40 Music Box

ATV

19.00 Műsorajánlat
19.15 Érdekességek
19.30 Klippercek
20.00 NASA
(sorozat – 24.)
20.30 Csillagszem (ismétlés)
21.30 Aeromagazin (ismétlés)
22.10 Nagy-Britannia belülről
23.00 Hálósipka (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek