Tv műsor – 1999. január 2. – Szombat

MTV 1

8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 A rézrózsa
Mesejáték
8.25 Harry és még egy jómadár
Angol sorozat – 11.
8.50 Fazonok
9.15 Skaidi
Norvég sorozat – 9/1.
9.45 Mikrokozmosz
Informatika és kommunikációkultúra
10.15 Trópusi hőség
Kanadai-mexikói sorozat
A tetovált lány
11.05 Szerelmek Saint Tropez-ban
Francia sorozat – 65/40.
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.10 Új Reflektor Magazin
12.50 Sport ’98
Év végi sportösszefoglaló – 2.
14.30 Delta 2000
Tudományos híradó
15.00 Kárpitok
Hauser Béla textilművész
15.30 Szerelmi láz
Magyar film (1942)
16.50 Divat ’98
17.15 Unokáink sem fogják látni
17.55 „Egy-Másért”
18.00 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
18.25 Médiamix
19.00 Lottóshow
Vendég: Zámbó Jimmy
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Reneszánsz ember
Amerikai film (1994)
22.10 „Egy-Másért” Gála

MTV 2

6.10 Műsorismertetés
6.15 Nemzetiségi magazinok
7.30 Hol-mi?
8.00 Öten a szigeten
Angol sorozat – 13/13.
8.30 Guliver a törpék országában
Szatíra Jonathan Swift regényéből
9.45 Grant kapitány gyermekei
Szovjet sorozat – 7/7.
11.00 A mi Charlynk
Német sorozat
11.45 Família Kft. (ismétlés)
12.10 A magyar irodalom képes története
12.40 A betűkkel nehéz
Dokumentumfilm – 2/1.
13.30 Bor és hatalom
Spanyol sorozat, ismétlés – 91-93.
15.10 Rondó
Nemzetiségi magazin
16.00 Séták a Duna-Dráva Nemzeti Parkban
16.30 A Balatonért az ezredfordulón 2/2.
17.00 A polgármester, a Sasok meg a menü
17.30 Magyar Napok Koppenhágában
18.00 Egy éj az Arany Bogárban
Tévéjáték
18.40 „Egy-Másért”
18.45 Szerelmem, Budapest
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Kérem a következőt!
Rajzfilmsorozat – 39/15.
20.50 Esti Showder Fábry Sándorral 1-2.
21.50 Die Hard 3. – Az élet mindig drága
Amerikai film (1995)
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
– Repülő bocsok
– Kimba
– Hé, Arnold!
– Nanook, a bátor eszkimó
– Batman
Rajzfilmsorozatok
11.05 Csőrre töltve
Rajzfilm-összeállítás
11.30 Az elveszett világ
Amerikai sorozat
12.00 Bravo Tv
Ifjúsági magazin
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc
Kisállattartók magazinja
13.40 Egy óra múlva itt vagyok
Magyar sorozat
14. rész: A kelepce 1.
14.40 Nehéz választás
Amerikai családi film
16.40 Kung-fu
Amerikai sorozat
4. rész: Sohasem ígértem semmit
17.30 Sliders
Amerikai sorozat
14. rész: A Kipscitz-show
18.20 ZenÉsz
Zenék, játék, díjak
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Csíííz
20.00 Superman 3.
Amerikai fantasztikus kalandfilm
22.10 Egyszer fent…
Amerikai vígjáték
0.05 Híradó – Időjárás
0.20 Neve: Senki
Amerikai sorozat
A fiatalság ára
1.05 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás
1.25 Divatklip

TV2

6.20 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 TV2 Matiné
– Pizsamás banánok
– Pufóka
– Urmel
– Blinky Bill
– Rocky és Bakacsin
Rajzfilmek
9.00 Top ’98
9.30 Gimi dili
Amerikai ifjúsági sorozat
10.00 Bajnokakadémia
Angol ifjúsági sorozat
10.30 Madison
Kanadai ifjúsági sorozat
11.30 Mozivarázs
12.00 Világjárók
Utazási magazin
12.30 Szemtanú
Amerikai sorozat
13.00 Egy úr az űrből
Amerikai sorozat
13.35 Családban marad
Amerikai sorozat
14.05 Mentsük meg a tigrist!
Amerikai vígjáték
15.50 Kastélyszálló
Osztrák családi sorozat
16.40 Miért éppen Alaszka?
Amerikai sorozat
17.35 Kaméleon
Amerikai sorozat
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.25 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
19.55 Airplane 2.
Amerikai vígjáték
21.25 Elhaló mennydörgés
Amerikai thriller
23.25 Y-akták
Kanadai sci-fi
A határzóna
23.50 Érzéki bűnök
Amerikai erotikus film

Duna TV

5.30 Hírek; Gazdakör; Figyelj!!!; Balfácánok; Billy, a macskakölyök; A kanadai vadon csodái; Hírek
8.00 Az erdő kapitánya
Animációs film
9.15 Tesz-vesz város
Francia-kanadai sorozat – 13.
9.40 Ami igaz, az igaz
9.55 Tarkabarka
11.00 Jégvulkán
Izlandi kisfilm
11.30 13 és 3/4 éves Adrian Mole titkos naplója
Angol sorozat – 6/6.
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 Anziksz
Sorozat
12.55 BMX-banditák
Ausztrál film
14.25 Ha felmegyek Kolozsvárra
15.20 Premier előtt
15.50 Ének a búzamezőkről
Magyar film (1947)
17.10 Föld körül az „Equator” vitorlással
Sorozat – 3/1.
17.40 Jónás
Animációs film
– Ikarosz
Animációs film (FF)
18.00 Híradó
18.20 A gyöngyhalász cápája
Amerikai film
19.50 Orchestra femina
20.10 Áramlás
Szlovén filmetűd
21.00 Híradó. Sportpercek
21.40 Moulin Rouge
Angol film (1952)
23.40 Híradó
23.55 Vers
24.00 Üvegtörők
Angol film

HBO

6.30 Téli mese
Angol rajzfilm
7.45 My Girl 2. – Az első igazi kaland
Amerikai vígjáték
9.25 Csalimadarak
Amerikai vígjáték
11.00 Melrose Place
11.45 Szentivánéji álom
Amerikai vígjáték
13.30 Kína szindróma
Amerikai thriller
15.35 Raszputyin
Amerikai történelmi dráma
17.25 Túsztanya
Amerikai kalandfilm
19.05 Egyről a kettőre
Amerikai sorozat
19.30 Jó barátok
Amerikai sorozat
20.00 Tükröm, tükröm…
Amerikai vígjáték
22.05 A parazita
Amerikai fantasztikus film
23.50 Fargo
Amerikai krimi
1.25 Kedves kis hazug
Amerikai szexfilm
3.00 Ha szellem kísért…
Amerikai thriller
4.30 A graffiti királya
Amerikai filmdráma

TV3

7.30 VH1
9.30 Marci és Rozsdás
Kanadai rajzfilmsorozat
9.55 Agyafúrt professzor
Angol rajzfilmsorozat
10.20 72 óra (ismétlés)
10.45 Cinema (ismétlés)
11.15 Szárnyak
Amerikai sorozat – 50.
11.40 Foci a javából
12.40 Robin Hood legújabb kalandjai
Sorozat – 16.
13.30 Hegylakó
Amerikai sorozat – 100.
14.20 Star Trek – Az új nemzedék
Amerikai sorozat – 21.
14.35 Music Time
15.10 Robotzsaru
Amerikai sorozat – 9-10.
16.50 Beverly Hills 90210
Amerikai sorozat – 105-106.
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
Amerikai sorozat – 10.
19.45 Alkalmi turista
Amerikai film (1988)
21.45 Boldog karácsonyt, Mr. Lawrence!
Angol-japán film (1983)
23.45 Music Time (ismétlés)
0.25 VH1

MSat

23.55 Music Box
06.30 Fecsegő tipegők
07.00 Rocko
07.30 AAAhh!!! A szörnyek!
08.00 Clarissa
08.30 Pete és kis Pete
09.00 Music Box
16.00 Szelep
Sportműsor
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Rocko
18.00 Clarissa
18.30 Rocktükör
19.00 Ugródeszka
19.30 Sztárok civilben
20.00 Az utolsó dobás
Amerikai film
21.45 News-da
22.15 Kakasdombi rendőr
Amerikai film (ismétlés)

Szív TV

0.30 Napraforgó
0.40 Music Box
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
16.15 Meditációs jóga
Terhestorna
17.00 Lehetőség
17.30 Sportműsor
18.30 NASA – Az amerikai űrhajózás története
Sorozat (ismétlés) – 32/19.
19.00 Irányjelző (ismétlés)
19.30 Mosómacik
Amerikai rajzfilmsorozat – 54.
20.00 Celeste
Argentin sorozat (ismétlés) – 172/116.
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV

24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.00 ATV-stúdió
19.05 Érdekességek a nagyvilágból
19.35 Klippercek
20.00 Kaland a cápaszigeten
Amerikai film
21.50 Uni-verziók (ismétlés)
22.30 Ascendens
Szepesi György műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek