Tv műsor – 1999. január 19. – Kedd

MTV 1

5.45 Hajnali gondolatok
5.48 Határtól határig
(hírműsor)
6.00 Szabadság tér
(reggeli információs műsor)
Benne:
6.00, 7.00, 8.00 Híradó
8.30 Szalaghírek
6.30, 7.30 Hírek – Lapszemle
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.45 Kincsestár
11.05 Dharma és Greg, avagy kettőn áll a vásár
(amerikai sorozat – 12.)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó – Időjárás
12.15 AKT
12.30 UNI-JÓ
12.40 Erdészház Falkenauban
(német sorozat – 65/63.)
13.30 Tattingers
(amerikai sorozat – 15/4.)
14.20 Alfa szolgálat
14.35 Mecénás
15.10 Derült égből egy család
(német sorozat – 30.)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(szlovén, német)
16.50 Csellengők
17.00 Veseasztal
(kritikai műsor)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Hang-szál(l)
18.45 Gyerekeknek
(rajzfilmsorozatok)
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat – 22/18.)
20.45 Kriminális – Bomba story
21.00 Kriminális
21.30 Telemázli
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
23.00 MM
23.10 Witman fiúk
(magyar film, 1996)

MTV 2

7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
Fejezetek a magyar művelődés és tudomány történetéből; Távoktatás a gyakorlatban; Szakértők, könyvajánló, évforduló
9.00 Aktuális
9.30 Tanoda
10.30 Szomszédok (ism.)
11.00 Tanoda plusz
12.00 Szabad verseny (ism.)
12.30 Híradó – Időjárás
12.45 AKT
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés – 193/121-123.)
15.35 Repeta
16.30 Junior híradó
16.40 Holdfényes történet (19.)
17.30 Kincsestár (ismétlés)
18.50 Van öt perce?
Mozart: Szöktetés a szerájból – Constanza áriája
19.00 Magyarország ma
Lángok tánca
19.30 Mesetár
19.50 Van öt perce?
Csajkovszkij-Kocsis: Diótörő – Virágkeringő
20.00 Híradó – Sporthírek
20.30 Magyarország felfedezése
Egy hullámhosszon…
21.25 Második lehetőség
(amerikai sorozat – 16/14.)
Vészkijárat
22.10 Az éneklés művészete
(angol dokumentum – 2/2.)
A televíziózás kora
23.10 Mélyvíz
0.10 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
10.00 Megveszem ezt a nőt
(mexikói sorozat – 13-14.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
11.15 Antenna
Euro-atlanti magazin
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat – 8.)
14.20 Klip Klub
(popmagazin)
14.40 Rajzfilm Klub
(rajzfilmsorozatok)
16.00 Az első csók
(francia sorozat – 225.)
16.30 Esmeralda
(mexikói sorozat – 27.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
17.55 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat – 16.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.30 Barátok közt
(sorozat – 119-120.)
20.00 Don Camillo
(olasz vígjáték)
22.05 Híradó – Időjárás
22.20 MMM
Mi, Mennyi, Miért? – a háztartási kisgépekről
23.20 Jogában áll hallgatni
(amerikai sorozat – 12.)
Szexuális zaklatás
0.15 Antenna (ismétlés)
0.45 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.05 Divatklip

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat – 63.)
9.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
10.15 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.45 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
11.10 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Premier
13.00 Esély – Sérült gyermek a családban
A Down-szindróma
13.30 Átverés
(olasz-amerikai film – 2/2.)
15.10 Kedves nővérkék
(német sorozat – 121.)
15.35 Acapulco-öböl
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 331.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 93.)
18.30 Szerencsekerék
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Herkules
Kezdődjék a játék!
20.45 Sentinel – Az őrszem
A bujkáló
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Szép új világ
(világmagazin)
23.15 Magnum
24.00 Hozam
(gazdasági magazin)
0.30 Vers éjfél után
G. Dénes György: Sanzon zene nélkül
Előadja: Raksányi Gellért

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Forrásvidék
(honismereti magazin, ism.)
9.40 Héthatár (ismétlés)
10.15 A betörő
(amerikai burleszk) FF
10.30 Indiák
(kisfilm)
A fa
10.55 Marguerite Volant
(kanadai sorozat, ismétlés)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Anziksz
(sorozat)
12.35 Chaplin, a bankszónok
12.50 Sztálin (4/1.)
13.45 Új kilátások (2.)
Életben maradni
14.15 Törökországi utazások (8/4.)
14.40 Az orrszarvúak völgye
15.35 Az aranyló patak (7.)
16.00 Katedra nélkül
Informatéka
(sorozat – 21.)
16.30 Jövőnk múltja (14.)
17.05 Harmónia
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Stromboli
(olasz film)
20.40 Erkel Ferenc: Bánk bán – Házam, hazám
Simándy József énekel
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Emlékszel Dolly Bellre?
23.25 Híradó
23.40 Vers
23.45 Montreali Nemzetközi Jazz Fesztivál

HBO

6.30 Sztárközelben
7.00 Egyről a kettőre
7.30 Mozimánia
8.20 Drakula halott és élvezi
(amerikai vígjáték)
9.50 Zöld kártya
(amerikai vígjáték)
11.40 Kettőn áll a vásár
(amerikai vígjáték)
13.20 Árnyoldalak
(amerikai krimi)
14.50 Túsz-tanya
(amerikai kalandfilm)
16.25 Sztárközelben
16.50 Bárbarátok
(amerikai film)
18.25 Kazaam, a szellem
20.00 Boston Kickout
21.45 Leszámolás Denverben
(amerikai krimi)
23.45 Drakula halott és élvezi
(amerikai vígjáték)
1.15 Ha szellem kísért…
2.45 Boogie Boy
4.30 Támad a Mars!

TV3

5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
12.45 Video Hits No. 1
(klipek)
16.45 A felügyelőnő
(német krimisorozat, ism., 19.)
17.40 Dinasztia
(amerikai sorozat – 113.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Hawaii üzenetek
(amerikai sorozat – 10.)
20.50 Szívrabló
(amerikai film, 1984)
22.30 Esti gyors
(élő háttérműsor)
23.15 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)

MSat

6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra…
Játékos, zenés, nyereményműsor
19.00 Music Box Top Ten
(kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján)
19.30 Alak-Art
20.00 Jeges csillogás
(amerikai film)
21.45 Alak-Art (ismétlés)
22.15 Music Box
(interaktív kívánságműsor)

Szív TV

6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.30 Meditációs jóga
Lazítson Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Kapásjelző
(horgászmagazin, ism.)
17.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora (ism.)
17.30 Sportműsor
19.00 City magazin
(kulturális híradó)
19.30 Hívd Andreát!
Szenes Andrea talkshow-műsora
21.45 Vegas Vice
(amerikai film)
Utána: Music Box
0.30 Napraforgó
0.40 Music Box

ATV

19.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.15 Különleges sportok
19.30 ATV-stúdió
20.00 Időjáték
(angol film)
22.00 Sportmagazin
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek