Tv műsor – 1999. január 16. – Szombat

MTV 1

6.00 Aranyfüst
Benne: Határtól határig – A régiók legfontosabb eseményei nemcsak a régiókban élőknek
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat – 13.)
Riválisok
8.35 Skaidi
(norvég sorozat – 9/3.)
9.05 Szókimondó
9.50 Hol-mi?
(ifjúsági szolgáltató magazin)
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-izraeli sorozat)
Üzérek
11.05 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat – 65/42.)
Érzelmi zsarolás
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Komolyzenéről könnyedén
Ravel: Boleró
13.10 Válaszolunk a nézők telefonjaira
13.30 A holdfény ékszerészei
(francia-olasz film)
15.00 Európa Te vagy!
15.30 Telesport
17.30 Háló
(riport-dokumentumfilm)
18.05 Divat ’99
18.30 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
19.00 Lottóshow
Vendég: Geszti Péter
19.20 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Új szeszélyes évszakok
(szórakoztató magazin)
21.00 A Hekus
(amerikai film)
22.55 Ákos: Ikon
Budapest Sportcsarnok, 1998. november 14.

MTV 2

7.20 Műsorismertetés
7.25 Zenegér (ism.)
7.35 hANGOLka
(angol nyelvlecke)
7.55 Nemzetiségi magazinok horvát, német, szerb, cigány, román és szlovák nyelven (ism.)
10.25 Família Kft. (ismétlés)
10.55 A mi Charlynk
(német sorozat)
Charly, a skót
11.45 A magyar irodalom képes története (sorozat)
Balassi, a katona és a drámaíró
12.10 Emlékezetes operettműsorok
Legyen a Honthynál ma Budán!
13.00 Európa ablak
15.00 „Itt artunk”
15.30 Standard táncok ifjúsági világbajnoksága
16.00 Portréműsor Baka István költőről
16.35 Orbán Balázs nyomában
(sorozat – 12/2.)
17.30 Kincsestár
19.00 Csillaghullás
(cseh sorozat – 7/2.)
Az idegenek
19.30 Mesetár
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Kérem a következőt!
20.45 A vörös bestia
22.05 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat – 25.)
A halott lány üzenete
22.50 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Bibliai kalandok
(sorozat, ismétlés)
7.00 Kölyökklub
Benne: Repülő bocsok; Kimba; Hé, Arnold!; Nanook, a bátor eszkimó; Batman
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Az elveszett világ
(amerikai fantasztikus sorozat)
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
13.40 Egy óra múlva itt vagyok
(magyar sorozat – 16.)
Szökevények
14.40 Nehéz ügy
(amerikai vígjáték)
16.40 Kung-fu
(amerikai sorozat – 6.)
Szent bizalom
17.30 Sliders
(amerikai sci-fi sorozat – 16.)
Testőrség
18.20 ZenÉsz
Könnyűzenei vetélkedő
Sztárvendég: Dávid
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Csíííz
20.00 Texas ördöge
(amerikai westernkomédia)
21.50 Rémségek háza
(amerikai horror)
23.30 Híradó – Időjárás
23.45 Neve: Senki
(amerikai sorozat – 18.)
Ráhangolva
0.30 Fókusz plusz (ism.)
Időjárás-jelentés
0.50 Divatklip

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
– Pizsamás banánok
– Pufóka
– Urmel
– Blinky Bill
– Rocky és Bakacsin
(rajzfilmek)
9.45 Szemtanú
(amerikai sorozat)
10.20 Világjárók
(utazási magazin)
10.45 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
11.15 Fő az étel!
Vendég: Ungár Anikó
11.30 Családban marad
(amerikai sorozat)
12.00 Partyzán
– Gimi dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
12.30 Bajnokakadémia
(angol ifjúsági sorozat)
13.00 Partyzán
Benne: toplista
14.30 Kis nagy ember
(amerikai western)
17.00 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
Valóság és káprázat
17.50 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.40 Álomsztori
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Tűzkapu
(német akciófilm)
21.55 Az ördög ügyésze
(amerikai akciófilm)
23.35 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
Klara barátnője
24.00 Csábítás ösztöne
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek
5.40 Gazdakör
6.15 Szegletkő
6.50 (kis)Mamaklub
7.25 Billy, a macskakölyök
7.50 Hírek
8.00 Összkép (ism.)
8.30 Bolondos ládafiák
(amerikai burleszk)
9.00 Az ókor csodái
(sorozat, ism.)
9.30 Susogó vadon
(finn kisfilm)
9.45 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Légifolyosó az istenekhez
(angol film)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 Anziksz
(sorozat)
12.50 Nótacsokor
13.05 Kitekintő
(osztrák sorozat – 8/2.)
13.55 Aral – Az eltűnőben lévő tó
(svéd dokumentumfilm)
14.50 Hallstadti ballada
(osztrák rövidfilm)
15.05 Remigius Geyling
(osztrák dokumentumfilm)
15.45 Wotruba
(osztrák dokumentumfilm)
16.20 Föld-körül az Equator vitorlással
(sorozat – 3.)
16.50 A Zene Arcai
17.30 Tesz-vesz város
(francia-kanadai rajzfilmsorozat)
18.00 Híradó
18.25 McCallum (2/2.)
19.15 Mesék a vadonból
(francia-kanadai sorozat – 6/1.)
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Bárcsak itt lennél
23.20 Híradó
23.35 Vers
23.40 Szerelmi szerenád
(ausztrál film)

HBO

6.30 Kazaam, a szellem
8.05 Drágám, a kölyök marha nagy lett
(amerikai vígjáték)
9.35 Ügynök kölyök
11.00 Melrose Place
11.45 Lakat alatt
13.35 Szerencsés fickók
(amerikai vígjáték)
15.10 Hamlet
(amerikai film)
17.20 Cryin’ Ryan legendája
19.05 Egyről a kettőre
19.30 Jó barátok
20.00 Leszámolás Denverben
(amerikai krimi)
22.00 Rossz társaság
23.45 Solo, a tökéletes fegyver
(amerikai fantasztikus film)
1.20 Születésnap
(amerikai szexfilm)
2.30 A vágy villamosa
4.30 Billy Bathgate

TV3

4.50 VH1 (klipek)
6.50 Nap-kelte
(információs magazin)
10.10 72 óra (ismétlés)
10.40 Cinema (ismétlés)
11.10 Foci a javából
A spanyol és az angol bajnokság
12.40 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat – 18.)
13.30 Hegylakó
(amerikai sorozat – 104.)
14.20 Star Trek – Az új nemzedék
(amerikai sorozat – 25.)
15.10 Robotzsaru
(amerikai sorozat, ismétlés – 13-14.)
16.50 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 109.)
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat – 14.)
19.45 Szabadítsátok ki Willyt!
(amerikai film, 1993)
21.35 Rémálom az Elm utcában 5.
(amerikai horror, 1990)
23.05 Music Time (ismétlés)
23.45 VH1 (klipek)

MSat

6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 AAAhh!!! A szörnyek!
8.00 Clarissa
8.30 Pete és kis Pete
9.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor a nézők szavazatai alapján)
16.00 Szelep
(sportműsor)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Rocko
18.00 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.30 Rocktükör
Zenés riportműsor, sztárok részvételével
19.00 Ugródeszka
19.30 Sztárok civilben
Népszerű, ismert személyek bemutatása portré formájában
Vendég: Nagy Natália
20.00 CIA
(amerikai film, ismétlés)
21.45 News-da
22.45 Music Box
(interaktív kívánságműsor a nézők szavazatai alapján)

Szív TV

7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
16.15 Meditációs jóga
Terhestorna
17.00 Lehetőség
17.30 Sportműsor
18.30 NASA – Az amerikai űrhajózás története
(amerikai sorozat, ism. – 32/20.)
19.00 Irányjelző (ism.)
19.30 Csillagok kerestetnek
Modellverseny (ism.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés – 172/120.)
21.00 Melyik nőt válasszam?
(amerikai vígjáték, ism.)
22.45 Music Box
0.30 Napraforgó
0.40 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek