Tv műsor – 1999. január 14. – Csütörtök

MTV 1

6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
Benne:
6.00, 7.00, 8.00 Híradó, sporthírek
8.30 Szalaghírek
6.30, 7.30 Hírek – Lapszemle – Rendőrségi hírek – Határtól határig
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.05 Dharma és Greg, avagy kettőn áll a vásár
(amerikai sorozat – 9.)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó
Híradó – Időjárás
12.15 AKT
12.30 UNI-JÓ
12.35 Derrick
(német sorozat)
Halálos szabadalom
13.40 Tattingers
(amerikai sorozat – 15/3.)
14.35 Ezredvég képzőművészete
Attalai Gábor-portré
15.10 Derült égből egy család
(német sorozat – 28.)
16.05 Együtt
Velünk élő kisebbségek
17.00 Családorvos
17.20 Kormányváró
17.45 Körzeti  híradók
17.55 Bemutatkozik az Evangéliumi Szabadegyházak Szövetsége
18.20 Hang-szál(l)
(vetélkedő)
18.45 Mackó apó meséi
(angol bábfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.30 Kincsestár-kabaré
21.00 A Dunai Exodus
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 Világkép
Nemzetközi kitekintő
23.05 MM
23.15 Az utolsó legjobb év
(amerikai tévéfilm)

MTV 2

7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
– Nyitott képzés – tudomány – távoktatás
9.00 Aktuális
9.30 Tanoda – Gyermekbarát
10.30 Szomszédok
(teleregény, 1994, ismétlés)
11.00 Tanoda plusz
Iskolatárs
12.00 Sportmagazin (ismétlés)
12.30 Híradó – Időjárás
12.45 AKT – Aktuális, Kultúra, Tudomány
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés – 193/112-114.)
15.30 Repeta
16.30 Junior híradó
16.40 Holdfényes történet
(német sorozat – 17.)
A fordulópont
17.30 Kincsestár
19.00 Magyarország ma
Közelkép
19.30 Mesetár
– Állatolimpia
– Az Ezeregyéjszaka meséi
– Állatolimpia
(rajzfilmsorozatok)
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Haszontalanok
(tévéjáték, 1977)
21.55 Második lehetőség
(amerikai sorozat – 16/13.)
Úszóöv nélkül
22.45 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
10.00 Megveszem ezt a nőt
(mexikói sorozat – 7-8.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 Pont hu
(számítógépes magazin, ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Vészhelyzet
(amerikai sorozat – 5.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
16.00 Az első csók
(francia sorozat – 222.)
16.25 Meri vagy nem meri?
16.30 Esmeralda
(mexikói sorozat – 24.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Lois és Clark – Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat – 13.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat – 113-114.)
20.00 Pensacola – A név kötelez
(amerikai sorozat – 13.)
20.50 Akcióban a rendőrség
(amerikai sorozat – 4.)
21.40 Híradó – Időjárás
21.55 Megdöbbentő világ – Riporterek Klubja
22.55 Jobb szépnek és gazdagnak lenni
(magyar-lengyel vígjáték)
0.35 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.55 Divatklip

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat – 60.)
9.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
10.15 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.45 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
11.10 Mila szupersztár
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Segíts magadon!
13.00 Színkép
(kulturális magazin)
13.30 Krokodilfarm
(francia film, 1997)
15.10 Kedves nővérkék
(német sorozat – 118.)
15.35 Acapulco-öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 328.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 90.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Forró nyomon
20.45 Légi zsaruk
(német sorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Jolly Joker
Gyémánt rulett
23.35 Magyarország holnap
0.05 Szép új világ
0.30 Vers éjfél után
Heltai Jenő: Vallomások
Elmondja: Papp Zoltán

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 (kis)Mamaklub (ismétlés)
9.35 Régiók (ismétlés)
10.10 Táncház
Népzenei magazin (ismétlés)
10.40 Indiák
(magyar kisfilm)
11.00 Kariye
(török kisfilm)
11.30 Néptáncok
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Anziksz (ismétlés)
12.35 A kis szellem
(francia-német sorozat – 4/3.)
13.00 Dollárpapa
(magyar film, 1956)
14.35 Stephen Hawking és a világegyetem
(angol sorozat – 6/2.)
15.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat – 68.)
15.55 Katedra nélkül
16.50 Magyar történelmi arcképcsarnok – Dózsa György
17.05 Szegletkő
17.40 A cikcakk cirkusz
18.00 Híradó
18.20 Váltó
(magazin)
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Gregory barátnője
(angol film, 1985)
20.35 Riportré
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Fehér éjszakák
Al manach
22.25 Lou Reed: Rock and Roll Heart
(Feliratos!)
(amerikai dokumentumfilm)
23.30 Kolorlokál
0.25 Híradó
0.40 Vers

HBO

6.30 Így készült: Légörvény
7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.30 Mozimánia: Ingrid  Bergman
8.25 Kezedben a sorsod
10.10 Értelem és érzelem
12.25 Michael
(amerikai vígjáték)
14.10 Raszputyin
16.00 Sztárközelben: Eddie Murphy
16.30 A kábelbarát
18.10 Szobatársak
20.00 Dr. Moreau szigete
21.35 A végzet hollywoodi asszonyai
Sigourney Weaver
22.05 Melrose Place
22.50 Hófehérke – A terror
0.30 A hercegnő és az örömlányok 1.
(francia szexfilm)
1.55 Menekülés Absolomból
3.50 Ments meg, Uram!
5.50 Így készült: Casino

TV3

5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
13.10 VH1
(könnyűzenei klipek)
17.10 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
17.40 Dinasztia
(amerikai sorozat – 110.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat – 8.)
20.50 Titánok harca
(angol fantáziafilm, 1981)
22.50 Esti gyors
(élő háttérműsor)
23.35 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)
0.25 72 óra (ismétlés)
0.55 VH1 (klipek)

MSat

6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Bulivonal extra (ism.)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Játszd újra…
19.00 Music Box Top Ten
(kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján)
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 A Holcroft Szövetség
(amerikai film)
21.45 Alak-Art (ismétlés)
22.15 Music Box
(interaktív kívánságműsor)

Szív TV

6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
15.30 Meditációs jóga
Príma torna
16.15 Információs magazin
16.30 Autósport (ismétlés)
17.00 Sportműsor
18.00 Lesen (ism.)
19.00 Közelkék – 107
(rendőrségi magazin, ism.)
19.30 G. I. Joe
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora
20.30 Sztárbár
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box
0.30 Napraforgó
0.45 Music Box
(interaktív kívánságműsor)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek