Tv műsor – 1998. december 22. – Kedd

MTV 1

5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.00 „Egy-Másért”
10.05 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
11.10 Válaszolunk…
a nézők telefonjaira
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó – Híróra
13.00 ERDÉSZHÁZ FALKENAUBAN
(német sorozat – 65/51.)
13.50 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű magazin)
14.15 Ecranul nostru
(román nyelvű magazin)
14.35 Unser Bildschirm
(német nyelvű magazin)
15.00 Vivát Benyovszky!
(sorozat – 13/11.)
15.55 Gyorssegély
16.10 Derült égből egy család
(német sorozat)
17.00 Hírek – Időjárás
17.05 Katolikus krónika
17.25 Kisokos
17.45 Viktor és Marika
(angol rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A BESTIA
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 VÉSZHELYZET
(amerikai sorozat – 22/14.)
Családi gyakorlat
20.45 Bohózatalbum
21.00 Kriminális
(bűnügyi magazin)
21.30 Telemázli
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
23.00 MM
23.10 Esti Kornél csodálatos utazása
(magyar film, 1994)
Női uszoda
(magyar kisfilm)
1.00 Képújság

MTV 2


6.00 Híradó – Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó – Időjárás
7.15 Szabad Verseny (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 A mindent megváltoztató masina
(lengyel sorozat – 12/2.)
A kis balett-táncosnő
8.30 Öten a szigeten
(angol sorozat – 13/2.)
Öten a kincses szigeten 2/2.
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
A szünetben: Híróra
16.30 Repeta
17.40 Holdfényes történet
(német sorozat – 26/6.)
Kutyaszerencse
18.25 Magyarország ma
AKT
18.40 Katolikus krónika
19.00 Janika karácsonya
19.30 Mesetár
19.50 „Egy-Másért”
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Tűrhetetlen találmányok
(dokumentumfilm – 2/2.)
Tiszta energia
21.20 MÁSODIK LEHETŐSÉG
(amerikai sorozat – 16/8.)
Amikor a fehér feketének látszik
22.10 Mélyvíz
23.40 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.00 Rajzfilm Klub (ism.)
10.45 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
11.10 Antenna
(euro-atlanti magazin)
11.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Time Trax – Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 ANGYALI ÉRINTÉS
(amerikai sorozat – 26.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
– Krokodil kommandó – 21.
– Dragon Ball Z – 39.
– Varázslatos álmok – II. 36.
16.00 Az első csók
(francia sorozat – 209.)
16.30 ESMERALDA
(mexikói sorozat – 11.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax – Hajsza az időn át
(amerikai sorozat – 44.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat – 83-84.)
20.00 A CSENDŐR NYUGDÍJBA MEGY
(francia vígjáték)
21.50 Híradó – Időjárás
22.05 MMM
23.05 JOGÁBAN ÁLL HALLGATNI
(amerikai sorozat – 8.)
Családi erőszak 2/2.
24.00 Antenna (ismétlés)
0.30 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.50 Divatklip

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Az angyal éneke
(amerikai rajzfilm)
9.25 Tabaluga
(német rajzfilmsorozat)
9.50 Rémecskék kicsiny boltja
(német rajzfilmsorozat)
10.15 Mila szupersztár
(amerikai rajzfilmsorozat)
10.40 Két város meséje
(amerikai rajzfilm)
12.00 Színkép
12.30 Esély
Sérült gyermek a családban
12.55 Közvetlen ajánlat
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat – 47.)
14.50 KEDVES NŐVÉRKÉK
(német sorozat – 105.)
15.15 Acapulco-öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 315.)
17.40 SUNSET BEACH
(amerikai sorozat – 77.)
18.30 Szerencsekerék
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 HERKULES
(amerikai sorozat)
A hóhér
20.45 SENTINEL – AZ ŐRSZEM
Az ostrom
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.45 Szép új világ
0.15 Magnum
1.00 Hozam
(gazdasági magazin)
1.30 Tények (rövid ism.)
1.55 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Tesz-vesz város
(francia-kanadai sorozat – 2.)
9.30 Benjamin és a jégrevü hercegnője
(német animációs film)
10.15 A KIS MUCK TÖRTÉNETE
(német mesefilm)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Zsoltárok
13.05 A család apraja-nagyja
(spanyol sorozat, ism.)
14.05 Kutyaenciklopédia
15.05 Ő lesz nekik pásztoruk
(sorozat – 4/1.)
Szeresd a tarka népet – Hodász
15.50 Mikulás és a varázsdob
(magyar-finn animációs film)
16.45 Az aranyló patak
(francia-ausztrál sorozat – 3.)
17.10 Harmónia
(magazin)
17.40 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
19.00 ARANYÁSÓK ALASZKÁBAN
(francia-kanadai sorozat – 4/1.)
Parcellafoglalás
20.35 In aeternum
(filmetűd)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Veszélyes vidék
(magyar film)
22.45 A filmről beszélget: Thassy Jenő és Blahó Miklós újságíró
23.00 Egyházi kórusművek
Maratoni Kórusgála, 1997
23.35 Híradó
23.50 Vers

HBO

7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Robin Hood – A fuszeklik fejedelme
(amerikai vígjáték)
9.50 Szerelmi bájital
(amerikai vígjáték)
11.30 Kassza-siker
(amerikai akciófilm)
13.15 A hajsza
14.45 A nagymama soha
(amerikai vígjáték)
16.40 CSENDSZIMFÓNIA
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 Dzsungelból dzsungelbe
(amerikai vígjáték)
21.50 A holló 2. – Az angyalok városa
23.15 Egyszerű emberek
1.00 Gittegylet
2.35 Minden jó, ha pénz a vége
(lengyel thriller)
4.10 Beépülve
5.45 Így készült: Az angol beteg

TV3

11.35 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.35 A felügyelőnő
(német sorozat, ism.)
16.35 Dinasztia
(amerikai sorozat – 93.)
17.35 Trükkös halál
(amerikai sorozat – 10.)
A sárkány szeme
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 HAWAII ÜZENETEK
(amerikai sorozat – 6.)
21.00 A CÁPA 3.
(amerikai thriller, 1983)
22.45 Esti gyors
23.30 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)

MSat

0.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
15.30 Ugródeszka (ismétlés)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 AAAhh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra…
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
20.00 Dempsey és Makepeace
(angol sorozat – 4.)
21.00 Kopasz Krapek
(angol sorozat – 13.)
21.30 Dilizsaruk
(angol sorozat – 12.)
22.00 Elképesztő övezet
(angol sorozat – 4.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV

0.30 Napraforgó
0.40 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Meditációs jóga
Lazítson Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Kapásjelző
(horgászmagazin, ism.)
17.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora (ismétlés)
17.30 Sportműsor
19.00 City magazin
(kulturális híradó)
Válogatás a főváros kulturális életének eseményeiből
19.30 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV

18.00 Képes magazin
19.05 Klippercek
19.30 ATV-stúdió
20.00 Lan-guszta
20.30 Ez a divat!
21.10 Érdekességek
22.00 Sportmagazin
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek