Tv műsor – 1998. december 20. – Vasárnap

MTV 1

7.45 Grüss dich!
(német nyelvleckesorozat – 20/16.)
8.00 „Így szól az Úr!”
8.05 Cartoon Network
9.00 Kukucs
9.15 Zenegér
9.30 É. V. A.
(női magazin)
10.00 Tévémagiszter
11.00 Komolyzenéről könnyedén
11.50 „Egy-Másért”
12.00 Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Jani házhoz megy…
13.05 Telesport
14.30 Miért pont én?
(sorozat – 9/9.)
14.45 Családi napló
15.15 PoliTour
15.40 Örömhír
Az unitárius egyház műsora
16.05 Walt Disney bemutatja
– Aladdin: A tüsszentő kór
(amerikai rajzfilmsorozat)
– Pluto születésnapja
(amerikai rajzfilm, ism.)
– A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.05 Helló, Magyarország!
17.45 Nevetett ma már?
18.00 Önt dönt!
Horvát János műsora
19.00 A Hét – Híradó – Időjárás
20.00 Szatelit
21.00 Össztánc
Színházi felvétel a Vígszínházból
Szüleink és nagyszüleink emlékének 1.
21.55 Össztánc
Szüléink és nagyszüleink emlékének 2.
23.00 Telesport
23.30 A BBC Filharmonikusok – a Zeneakadémián

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Űrgammák
6.30 Nemzetiségi magazinok
7.20 Advent
(sorozat – 4/4.)
7.30 Tudóra – válogatás
9.35 A mi Charlynk
(német sorozat)
10.35 Cimbora óra
11.40 Telesport
13.10 Dömsödi Farkas Bálint nótákat énekel
13.35 …az én váram
Lakáskultúra mindenkinek
14.05 Pódium – Mama
14.35 A budapesti Operaház
15.00 A csillagszemű
(magyar film, 1977)
16.40 Jövő heti műsorajánlat
17.00 A Forrás Argentínában 2/2.
17.30 „Itt artunk”
Nem csak szépművészeti értesítő
18.00 Újra nyitott könyv
Raffai Sarolta: Jöhetsz holnap is
18.30 Telesport
19.05 Vivát Benyovszky!
(sorozat – 13/11.)
20.05 Mint oldott kéve
(tévéfilmsorozat – 7/3., 1983)
21.05 Táncvilág
21.40 MM
21.45 Metronom
Komolyzenei újság
22.15 Szabófalvától San Franciscóig
Fehérvári Géza
23.15 Universitas
23.45 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat – 7.)
7.00 Kölyökklub
– Repülő bocsok
– Kimba
– A törpék új világa
– Hé, Arnold!
– Nanook, a bátor eszkimó
– Pumukli
– Batman
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Csőrre töltve
(rajzfilmsorozatok)
11.30 Enid Blyton kalandfilmsorozata
(amerikai sorozat)
12.00 Bugs – A cég hullámhosszán
(angol sorozat – 12.)
A harmadik dimenzió
13.00 Hírek
13.10 Hokkaido urai
(természetfilm)
14.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat – 12.)
Az ásatás
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat – 19.)
Csendes éj
16.00 Meglepő és Mulatságos – Friderikusz Sándorral (ismétlés)
18.15 Kész átverés
(kandi kamera)
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
A Fókusz csapat kulturális magazinja
20.00 Party zóna
(amerikai vígjáték)
21.55 Elárulva és kiszolgáltatva
(amerikai film, 1995)
23.30 Híradó – Időjárás
23.45 Országház
(heti magazin)
0.45 Hokkaido urai
(természetfilm, ismétlés)
1.05 Akták (ismétlés)

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 HOMOKVÁR – Csak gyerekeknek!
Tabaluga
(rajzfilm)
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
9.45 Egy úr az űrből
(amerikai vígjátéksorozat)
10.30 Körhinta
(magyar film)
12.15 Nótaszó
12.45 Hűséges az Isten
13.15 Hét x hét
13.45 Széllovasok
(dokumentumfilm)
14.40 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
15.35 Petrocelli
(amerikai sorozat)
16.30 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Tények
18.45 Napló
19.30 Szerelem első látásra
20.00 Közkívánatra!
1. Radio Flyer
(amerikai családi film)
2. Gung Ho
(amerikai vígjáték)
3. L. A. Story
(amerikai vígjáték)
22.00 Gól!! Gól!! Gól!!
23.00 Színkép
(kulturális magazin)
23.30 Redl ezredes
(magyar film – 1.)
0.45 Napló (ismétlés)
1.45 Vers éjfél után

Duna TV

6.30 Hírek
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Élő egyház (ism.)
7.05 A kanadai vadon csodái
(kanadai sorozat)
7.30 A varázsvödör
(angol sorozat – 9.)
– Vízipók-csodapók
8.00 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
8.30 Miénk a tér (ism.)
10.00 Aranyfűrész Fallóskút ötven esztendeje
(dokumentumfilm)
11.00 Forrásvidék
(honismereti magazin)
11.35 Beavatás (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Hírek
12.10 Lóverseny
12.30 Izzó hold
(francia-amerikai-ausztrál film)
14.10 Larry, a vőlegényjelölt
(amerikai burleszk) FF
14.25 Emlékképek
14.50 Sportképek
16.50 Minoritates Mundi
17.30 Rupert maci kalandjai
18.00 Heti hírmondó
19.00 Híradó – Sportpercek
19.25 Kristin Lavransdatter
(svéd-norvég film)
21.50 Fórum
Martin Györgyre emlékezünk
22.55 Frank Tibor története
(dokumentumfilm)
23.55 Vers
24.00 Egy év Habsburg Ottóval

HBO

7.00 Családban marad
(amerikai film)
8.40 Segíts, mumus!
(amerikai vígjáték)
10.30 National Geographic
11.25 AZ élet csodaszép
(amerikai film)
13.35 Iránya nagyi!
(amerikai családi film)
15.05 Szépség és a szörnyeteg
(amerikai rajzfilm)
15.55 Az öreg hölgy és a testőr
(amerikai film)
17.35 Álmok hősei
(amerikai film)
19.10 Melrose Place
20.00 Michael Collins
(amerikai film)
22.15 Gyilkos szekták
(francia dokumentumfilm – 3/1.)
23.15 Menekülés az éjszakába
1.05 Sztriptíz
3.00 A festőnő szerelmei
5.00 Kockázatos játék

TV3

7.30 VH1
9.30 Music Time (ismétlés)
10.15 Utazás Gasztronómiában
10.45 A dumagép
(amerikai sorozat – 46.)
11.15 Jövőnéző
11.45 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat – 14.)
12.40 Hegylakó
(amerikai sorozat – 97.)
13.40 Star Trek – Az új nemzedék
(amerikai sorozat – 18.)
14.40 Az Angyal
(angol sorozat – 3.)
15.40 Sherlock Holmes
(angol sorozat – 3.)
16.40 Melrose Place
(amerikai sorozat – 71-72.)
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat – 7.)
19.55 Az utolsó kínai császár
(angol-olasz-kínai film, 1987 – 2/2.)
21.20 Millennium
(amerikai sorozat – 14.)
22.15 Alkonyzóna
(amerikai sorozat – 46.)
22.45 VH1

MSat

23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Aaahh!!! A szörnyek!
8.00 Clarissa
8.30 Pete és kis Pete
9.00 Music Box
15.00 Címlapsztori
(élő politikai vitaműsor)
16.00 Szelep (ismétlés)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Aaahh!!! A szörnyek!
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Benny Hill (ism. – 43.)
19.00 MSAT Klub
19.30 Waczak Szálló
(angol sorozat – 3.)
20.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat – 2.)
21.00 Címlapsztori (ism.)
22.00 Benny Hill
(angol sorozat – 44.)
22.30 A horror háza
(angol sorozat – 13.)
23.30 Music Box

Szív TV

0.30 Napraforgó
0.40 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.45 Testszépítés Bíró Icával
16.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat – 51.)
17.00 Zenei hírzárlat (ismétlés)
17.30 Autósport
18.00 Sportműsor
19.30 Élet és design
(divat és társasági magazin)
20.00 Egy páholyban Benkő Dániellel (ismétlés)
20.15 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV

18.00 Kamilla
(magazin)
19.00 Telehit
19.45 Klippercek
20.00 Ebihal és bálnák
21.30 Klippercek
22.10 Hakni
22.30 Klippercek
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek