Tv műsor – 1998. november 14. – Szombat

MTV 1

5.50 Nap-kelte
6.00 Híradó
6.10 Közlekedés
6.30 Hírek – Lapszemle
7.00 Híradó
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Fazonok
9.25 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat – 5.)
9.50 Mikrokozmosz
Informatika és kommunikációkultúra
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
11.10 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat – 65/34.)
12.00 Hírek – Időjárás
12.05 Nótaszó
12.35 Telesport
13.35 A hiénakutya alkonya
(angol kisfilm)
14.30 Gaia
Ökológiai filmújság
15.05 A világ legszebb asszonya
(francia film, 1955)
16.55 Apokrif magány
Emlékezés Bartha László festőművészre
17.25 Úton – Európa magazin
(Feliratozva is!)
18.00 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
18.25 Háló
(riport-dokumentumfilm)
19.00 Lottóshow
19.20 A jövő hét időjárása
19.25 Versek a városról
Arany János: A tölgyek alatt
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Egy független asszony
(amerikai sorozat – 3/1.)
21.30 Színházról színházra
Közreműködik: A pécsi Nemzeti Színház társulata
23.05 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora
Szerelem, ó!

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó – Időjárás
6.15 Aktuális (ism.)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó – Időjárás
7.15 Manőver
(katonai magazin, ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Hol-mi?
(ifjúsági magazin)
8.30 Nemzetiségi magazinok
10.10 Kamaszkorunk legszebb nyara – Amerika
10.40 Família Kft. (ismétlés)
11.05 Mikrokozmosz (ism.)
11.30 A magyar irodalom képes története
12.00 Mélyvíz
(válogatás, ism.)
12.55 Minden, ami zene (ism.)
13.00 Európa Ablak
15.00 Gyöngyök
(anyanyelvi műsor)
15.30 Zöldövezet
16.00 „Itt artunk”
16.30 Járóföld – hazai tájakon
17.00 A Lánchídtól a Korinthoszi csatornáig
17.35 El Greco
18.00 Kincsestár
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat)
20.45 Esti Showder
Fábry Sándorral (ism.)
21.45 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat – 18.)
22.30 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 A Dunánál
(nemzetiségi magazin)
6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
Rajzfilmek kötik össze a négyórás gyerekshow-t
– Repülő bocsok
– Kimba
– A törpék új világa
– Hé, Arnold!
– Nanook, a bátor eszkimó
– Batman
(rajzfilmsorozatok)
10.40 Az elveszett világ
(amerikai sorozat – 7.)
A szirén éneke
11.05 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat – 23.)
Folyami kalandok
11.35 Egy óra múlva itt vagyok
(magyar sorozat – 7.)
A találkozás
13.00 Hírek
13.10 Antenna
(euro-atlanti magazin)
13.40 .hu
(számítógépes magazin)
14.10 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
14.40 Bravo Tv
16.20 Csőrre töltve
– Tazmánia
– Szindbád fantasztikus utazásai
– Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
17.30 Sliders
(amerikai sorozat – 7.)
Amikor igent kell mondani
18.20 ZenÉsz
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Kész átverés
20.00 Benjamin közlegény
(amerikai vígjáték)
21.55 Mi történt Baby Jane-nel?
(amerikai thriller)
23.35 Hírek – Időjárás
23.50 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja (ism.)
0.45 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 HOMOKVÁR – Csak gyerekeknek!
Pizsamás banánok
7.30 Pufóka
7.55 Urmel
8.35 Kutyavilág
(rajzfilmek)
9.00 PARTYZÁN
9.05 Mozivarázs
9.45 Gimi dili
(amerikai sorozat – 5.)
10.30 Bajnokakadémia
(angol ifjúsági sorozat)
11.00 Madison
(kanadai sorozat – 65/18.)
11.30 Top 10
12.00 Világjárók
Utazási magazin
12.30 Szemtanú
13.00 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
13.30 Fő az étel!
13.40 Családban marad
(amerikai sorozat)
14.10 Rosamunde Pilcher: Alvó Tigris
(német film)
15.50 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
16.40 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
17.35 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
20.00 Total Recall: Az emlékmás
(amerikai akciófilm)
22.10 Darkman 3.
(amerikai horror)
23.50 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
0.15 A kukkoló
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek; Gazdakör; Hubertus; Virtus; Élő forrás; Az ókor csodái; Hírek
8.10 Összkép (ismétlés)
8.45 A kincses sziget térképe
(angol sorozat – 26/21.)
9.10 Zöldszem, Zöldfül
9.40 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Két macska egy kutya: Aranymosók
(animációs film)
11.10 Susogó vadon
11.25 Tengerentúli legendák
(francia kisfilm)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Anziksz
(sorozat – 3.)
12.55 A helyettesítő tanár
(francia sorozat – 7.)
14.25 Bálnák rejtélyes halála
(angol kisfilm)
15.15 Az élet csodája
(svéd sorozat – 3/1.)
16.15 Dunatáj
16.50 Magyar történelmi arcképcsarnok – III. András (ism.)
17.05 Táncház
17.35 Mesés szigetlakók
18.00 Híradó
18.20 Napló helyett
18.55 Zenés üzenetek Dunán innen, Dunán túl
20.25 „Számosak legyenek napjaitok…”
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 Riff-Raff
23.15 Híradó
23.30 Vers
23.35 Arthur Rimbaud: A részeg hajó
23.45 Tébolyító zörejek a kék villa körül
(belga-francia-svájci film)

HBO

7.00 A három testőr
7.55 Panda kaland Kínában
9.20 Jack, a villám
(amerikai vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.45 A túlélők
(amerikai vígjáték)
13.30 Így készült: Az esküdt
14.00 Tegnap és ma
15.40 Szupermanus
(amerikai vígjáték)
17.15 Rejtélyes manhattani haláleset
(amerikai vígjáték)
19.00 National Geographic
20.00 Az utolsó tánc
21.45 Istent játszva
(amerikai thriller)
23.20 Hanglenyomat
(amerikai thriller)
0.55 Vissza a jövőből
(amerikai szexfilm)
2.20 Ne légy barom 2.
(amerikai vígjáték)
3.50 Sztriptűz
(amerikai akciófilm)
5.15 El Mariachi – A zenész
(spanyol kalandfilm)

TV3

7.50 VH1
(könnyűzenei klipek)
10.00 72 óra (ismétlés)
10.30 Utazás Gasztronómiában
10.55 Szárnyak
(amerikai sorozat – 43.)
11.25 Foci a javából: a spanyol bajnokság
11.55 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat – 9.)
12.55 Hegylakó
(amerikai sorozat – 86.)
13.55 Star Trek – Az új nemzedék
(amerikai sorozat – 7.)
14.50 Music Time
15.40 Életmentő járőr
(amerikai sorozat – 20.)
16.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 91-92.)
18.30 Hír3
19.00 Central Park West
(amerikai sorozat – 17.)
20.00 Vad nők
(amerikai minisorozat)
21.45 Ördögi szekta
(amerikai thriller, 1991)
23.20 Foci a javából: az angol bajnokság
0.20 VH1

MSat

23.30 Music Box
15.30 Happy Birthday, Pólus Center
16.00 Rocktükör
16.30 Szelep
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
AAAh, a szörnyek!
18.30 Nickelodeon
Pete és kis Pete
19.00 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.30 Bulivonal extra
20.00 Kedves fészek
21.00 Benny Hill
21.30 News-da
22.00 Waczak Szálló
(angol sorozat – 11.)
22.30 A horror háza
23.30 Music Box

Szív TV

0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
16.15 Meditációs jóga
Terhestorna
17.00 Mosómacik
(rajzfilmsorozat – 30.)
17.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. – 26.)
18.00 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. – 27.)
18.30 NASA – Az amerikai űrhajózás története
(sorozat – 16.)
19.00 Irányjelző
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat – 31.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
21.00 Kobra
(amerikai film, ism.)
22.45 Sportműsor

ATV

18.00 Képes magazin
19.00 ATV-stúdió
19.05 ATV-különjárat
19.35 Különleges sportok
20.00 A márványember
21.30 Technikai magazin
22.00 ATV-stúdió
22.30 És mégis igazak

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek