Tv műsor – 1998. október 7. – Szerda

MTV 1

5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
Spanyol sorozat
10.05 Árnyékfogó
10.35 Amőba
11.00 Zöldpont (magazin)
11.30 A szerelem jogán
Brazil sorozat
12.00 Déli harangszó – Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
Német sorozat – 65/19.
14.00 Hvratska kronika
Nemzetiségi magazin
14.25 Ecranul nostru
Nemzetiségi magazin
14.50 Nemzeti értékeink
Kőszegi hegység (ismétlés)
15.00 Visegrádi palotajátékok
15.20 Múzeumosdi
A vasút és egyéb csodák
15.50 Csellengők
15.55 Családorvos
16.10 Indaba
Francia sorozat
17.00 Hírek
17.05 A magyar reformátusság küldetése – 2/1.
17.30 KiberNET
17.50 Peti és Din
Izraeli rajzfilmsorozat
17.55 Hang-szál(l)
Zenei vetélkedő
18.20 A bestia
Brazil sorozat
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
Brazil sorozat
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 A kulcs
Játékos show-műsor
21.00 Pegazus
21.55 Hírek
22.00 Aktuális
22.20 Kenó
22.25 Stúdió ’98
22.55 Csungking expressz
Hongkongi film

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó – Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.15 Publikum (ismétlés)
7.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei nem csak a régiókban élőknek
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
Teleregény (ismétlés)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda – Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó – Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Hókusz-pókusz
14.25 Bor és hatalom
Spanyol sorozat, ismétlés – 193/13-16.
16.00 Nekem ne lenne hazám?
Gaja szurdok (ismétlés)
16.10 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
Ausztrál sorozat – 92.
18.25 Magyarország ma
AKT
18.40 A magyar reformátusság küldetése – 2/1.
19.05 Magyarországi karsztvizek
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok Cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 A párduc és a gödölye
Tévéfilm (1995)
21.50 Mecenás
22.20 Mélyvíz
23.50 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Candy, Candy (ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 A farm, ahol élünk
Amerikai sorozat, ismétlés
10.00 100-ból egy (ismétlés)
10.30 Rajzfilm Klub (ismétlés)
11.20 Az első csók
Francia sorozat, ismétlés
11.50 Klip Klub (ismétlés)
12.10 Acapulco akciócsoport
Amerikai sorozat, ismétlés
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
Mexikói sorozat – 153-154.
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
15.50 Sweet Valley
Amerikai sorozat – 42.
16.15 Az első csók
Francia sorozat – 156.
16.45 A farm, ahol élünk
Amerikai sorozat – 166.
17.35 100-ból egy
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
Amerikai sorozat – 38.
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Cobra 11
Német sorozat – 24.
20.50 Új Frei-dosszié
21.50 Híradó. Időjárás
22.00 Kész átverés (ismétlés)
22.30 Dóra mozija
23.00 RTL Night Klub
– Erotikus fantáziák
Francia erotikus sorozat
– Beavis és Butthead
Amerikai rajzfilmsorozat
23.50 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 Csupa-csupa élet
Német sorozat – 257.
9.30 Kakuk!
Talkshow
10.00 Satöbbi
Életmódmagazin
10.30 Titokzatos természet
11.00 Hűséges az Isten
Vallási magazin
11.30 A tegnap csodái – A jövő titkai
Ismeretterjesztő magazin
12.00 Mozivarázs
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 A következő áldozat
Brazil sorozat – 136.
14.00 Kedves nővérkék
Német sorozat – 51.
14.30 Kakuk!
Talkshow
15.05 Mila szupersztár
Japán rajzfilmsorozat
15.30 A kis boszorkányok
Spanyol rajzfilmsorozat
16.00 Családi kötelékek
Amerikai sorozat
16.30 Egy úr az űrből
Amerikai sorozat – 31.
17.00 Édes hármasban
Francia sorozat – 23.
17.30 Gazdagok és szépek
Amerikai sorozat – 261.
18.00 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal
18.05 Sunset Beach
Amerikai sorozat – 23.
19.00 Tények. Időjárás
19.30 Szerencsekerék
Vetélkedő
19.55 Azok a szép napok
Könnyűzenei időutazás
20.45 A hegyi doktor
Német sorozat
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 Herkules
Amerikai sorozat, ismétlés
24.00 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
Informatikai magazin
0.30 Tények (ismétlés)

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Gazdakör (ismétlés)
9.45 Szerelemből nősültem
Magyar film (1937) FF
11.00 Kenyér és rózsa
Új-Zélandi sorozat – 4/3.
11.50 Vers
12.00 Lapszemle. Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 Heuréka! Megtaláltam!
13.15 Balfácánok: Hi-fi
13.25 Váratlan
Amerikai film (1954) FF
14.45 India
Sorozat – 11.
15.05 A hetedik kontinens felfedezése
Svájci sorozat – 12/10.
15.35 A kincses sziget térképe
Angol sorozat – 26/15.
16.00 Katedra nélkül
16.30 Magyar történelmi arcképcsarnok
16.45 Találkozások Leszek Kolakowskival
Lengyel sorozat (ismétlés) – 2.
17.00 (kis) Mamaklub
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Hej-hej-helyesírás!
19.05 Recsk, 1950-53
Dokumentumfilm – 3/2.
19.55 Mozart: D-dúr Rondó K. V. 382
20.10 Az álombánya
Kisfilm
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó. Sportpercek
21.40 Ön kormányoz?!… a nagyvárosban
23.00 Híradó
23.15 Vers
23.20 Kiadatás
Lengyel sorozat

HBO

7.00 Alf
Amerikai sorozat
7.30 Egyről a kettőre
8.05 Állati élet – A hiúz
9.00 Enigma
Amerikai film
10.45 Bárbarátok
Amerikai film
12.25 A törvény hevében
Amerikai akciófilm
14.00 Jó étvágyat, televíziócska!
Cseh vígjáték
15.35 Szentivánéji élom
Amerikai vígjáték
17.20 Ebadta delfin
Amerikai vígjáték
19.00 Alf
Amerikai sorozat
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Társasjáték
Amerikai vígjáték
21.40 Értelem és érzelem
Amerikai vígjáték
23.55 Az utolsó emberig
Amerikai western
1.35 Hajsza a nap nyomában
Amerikai film
3.35 Csőre töltve
Amerikai vígjáték
5.10 Éjféli ügynök
Amerikai thriller

TV3

11.00 VH1
Könnyűzenei klipek
15.00 Cinema
Filmmagazin
15.30 A legjobb dobás
Amerikai sportfilm (1986)
17.30 A klinika
Német sorozat – 19.
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
Amerikai sorozat – 18.
19.30 Egy rém rendes család
Amerikai sorozat
99. rész: Vásárlási láz 2.
20.00 Rendőrakadémia
Amerikai sorozat – 4.
21.00 Johnny Stecchino
Olasz vígjáték (1991)
23.00 Hír3 (ismétlés)
23.30 A klinika
Német sorozat (ismétlés)
0.30 Cinema (ismétlés)

MSat

23.45 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
16.30 News-da (ismétlés)
17.00 Játszd újra…
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
19.30 Alak-Art
Kulturális híradó
20.00 Kedves fészek
Angol sorozat (ismétlés)
20.50 Benny Hill
Angol sorozat
21.30 Alak-Art (ismétlés)
22.00 Willburi vízesés
Amerikai film

Szív TV

0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Testszépítés…
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Lazíts Crawforddal!
16.30 Van megoldás?
17.00 Gigabyte
17.30 Vahur (ismétlés)
18.00 City magazin (ismétlés)
18.30 Konyhashow
19.00 Kapásjelző
19.30 Delfy
Amerikai rajzfilmsorozat
20.00 Celeste
Argentin sorozat – 92.
21.00 Buck és a mágikus karperec
Amerikai film
22.40 Gyilkos meteorok
Hongkongi film (ismétlés)

ATV

24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.30 Klippercek
20.00 Jogban járás
20.30 NASA
Sorozat – 16.
21.00 Csillagszem
Kiss Zoltán műsora (ismétlés)
22.30 Hálósipka
Tóth Nóra műsora (ismétlés)
24.00 Műsorzárás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek