Tv műsor – 1998. október 30. – Péntek

MTV 1

5.50 Nap-kelte
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.55 Terra X
(német sorozat)
10.45 Szomszédok
(teleregény, ismétlés)
11.15 Teleszák
(horgászok műsora)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó – Híróra
12.00 Híradó; Időjárás
12.10 Körzeti híradók
12.20 AKT
12.35 Gazdasági híradó
12.45 Lezáratlan akták
12.50 No comment
13.05 Szenzáció
(kanadai sorozat – 52/8.)
14.00 TéVéTéka
14.30 A lényeg
15.00 Körzeti magazinok
16.00 Lét-kép
16.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat – 153.)
Egérfogó
17.00 Hírek – Időjárás
17.05 Évgyűrűk
17.35 Téka
17.50 Ablak
18.45 Körzeti híradók
19.00 Família Kft.
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Ally McBeal
(amerikai sorozat – 23/1.)
20.40 Extrém koktél
21.00 Lámpaláz
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Szabadlábon
(angol sorozat – 6/4.)
23.25 A linguini incidens
(amerikai film, 1991)
1.10 Képújság

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó – Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó – Időjárás
7.15 Világkép (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1993, ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda
– Családi Kör (archív)
– Mire készít föl a család?
– Szexuális jelenségek gyerekkorban
12.00 Déli harangszó – Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
Fő a nyugalom
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés – 193/37-39.)
15.40 Tranzit (ismétlés)
16.10 Repeta
17.50 Európai Utas
18.25 Európa Galéria
18.50 Energiaábécé
(sorozat, ism. – 20/8.)
Kályha, kazán, cirkó
19.00 Delta 2000
Tudományos híradó
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Magyar Ház
20.55 Minden, ami zene
21.00 Magyarország 2000
21.30 Nyaralók
22.55 Mélyvíz
23.40 AKT
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.05 Dragon Ball Z (ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat – 9.)
10.50 100-ból egy (ismétlés)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Time Trax – Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat – 11.)
14.20 Slágerlista
14.35 Rajzfilm Klub
– A nyomorultak – 10.
– Dragon Ball Z – 3.
– Varázslatos álmok – 50.
15.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat – 58.)
16.05 Az első csók
(francia sorozat – 172.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 183.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax – Hajsza az időn át
(amerikai sorozat – 7.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat – 9-10.)
20.00 Jó reggelt, Vietnam!
(amerikai film)
22.10 Híradó – Időjárás
22.20 RTL Night Klub
Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat)
22.50 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol sorozat – 19.)
23.25 Asszonyt kívánni
(amerikai erotikus film)
1.00 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 273.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
11.00 Nótaszó
11.30 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
(informatikai magazin)
12.00 A Duna krónikája
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat – 47.)
14.10 Mila szupersztár
(rajzfilm)
14.35 A kis boszorkányok
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat – 10.)
15.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
16.15 Kakuk!
(talkshow)
16.45 Kedves nővérkék
(német sorozat – 68.)
17.10 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 278.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 40.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.25 Tények plusz
19.55 Dáridó
Szórakoztató este játékkal, dallal, tánccal, kabaréval…
– Kabarékoktél
– Holló Színház
– Ki vagyok én?
Műsorvezető: Vágó István
– Kifutó
22.00 Jó estét, Magyarország!
22.45 Szeszélyes éjszakák
Férfiálmok autókról, motorokról, sportról, akciókról, nőkről, koktélokról…
– Magányos vagy ma este?
– Playboy Show
1.20 Sportszenzációk
1.40 Tények (ismétlés)

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Váltó (ismétlés)
9.45 Filmetűdök klasszikus zenére
9.55 Zsaru vagy csirkefogó
(francia film, 1979)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.50 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Dóry József nótákat énekel
12.55 Minoritates Mundi (ism.)
13.35 Mű-terem-tés (ism.)
14.20 Horgásztanya
14.35 Póráz
14.55 A körbezárt tenger
(angol sorozat – 7.)
15.25 Pop-sa-rock
16.00 Miénk a tér – Fiatalok másfél órája
Benne: Ébenfa és elefántcsont
(svéd sorozat – 6/6.)
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Hej-hej-helyesírás!
19.00 Összkép
19.35 Jelenetek egy házasságból
(svéd sorozat – 1.)
20.20 W. A. Mozart: D-dúr (Haffner) szimfónia
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Salvador
(amerikai film, 1986)
23.40 Híradó
23.55 Vers
24.00 Hármas számú űrbázis
(angol sci-fi, 1980)

HBO

7.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
8.05 Megúszni egy gyilkosságot
(amerikai vígjáték)
9.35 Csalimadarak
11.10 Pocahontas
12.00 Idétlen időkig
(amerikai vígjáték)
13.40 Sztárközelben: Emma Thompson
14.10 Éjféli ügynök
15.40 Lövések a Broadwayn
(amerikai vígjáték)
17.20 Rezdülések
19.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
20.00 Csapnivaló
(amerikai vígjáték)
21.30 Halálos mulatság
(amerikai akciófilm)
23.05 Dolores Claiborne
(amerikai thriller)
1.15 Kék ördög
2.55 Pekingi kapcsolat
4.40 Bérenc
(amerikai film)
6.20 Sztárközelben: Mel Brooks

TV3

10.45 VH1
(könnyűzenei klipek)
14.45 Music Time (ismétlés)
15.35 Mindent a szemnek
(amerikai vígjáték, ism.)
17.30 A klinika
(német sorozat – 36.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat – 35.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 116.)
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai sorozat – 9.)
21.00 Robotzsaru 3.
(amerikai film, 1993)
22.50 Hír3 (ismétlés)
23.20 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.20 VH1

MSat

23.30 Music Box
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
16.30 Rocktükör (ism.)
17.00 Játszd újra…
Játékos, zenés, nyereményes műsor
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Poirot
(angol sorozat – 43.)
21.00 Dilizsaruk
(angol sorozat – 11.)
21.30 Alak-Art (ismétlés)
22.00 Mit les, Mr. Beadle’s
(angol sorozat – 43.)
22.50 Álomsziget
(angol sorozat – 10.)
23.30 Music Box

Szív TV

0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Lazíts Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. – 12.)
17.00 Élet és design (ism.)
17.30 Vahur
18.00 Grimm legszebb meséi: Béka király 1-2. (ism.)
19.00 Zenei hírzárlat
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat – 16.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
21.00 Végső esély
(amerikai film)
22.40 Sportműsor

ATV

18.00 Képes magazin
19.00 Műsorajánlat
19.30 Klippercek
20.00 Érdekel…
21.00 Nagy-Britannia
22.00 ATV-különjárat
22.30 Beszéljünk „Róna” egy picit

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek