Tv műsor – 1998. szeptember 24. – Csütörtök

MTV 1

5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 A rovarvilág csodái
(japán sorozat)
A lepke: tündér a virágok felett
10.25 A kaland bűvöletében
(amerikai sorozat)
Hillary és Tenzing
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Hírek; Időjárás
13.00 Derrick
(német sorozat)
A halál színháza
14.05 Rondó
(nemzetiségi magazin)
14.55 Ez tiszta Hawaii – 2/2.
15.25 Mr. Bean
(angol sorozat)
15.50 Segítőtárs
16.05 A kakasdombi zsaru
(jugoszláv sorozat)
Utazás Amerikába
17.00 Hírek
17.05 „…fogjatok dalba és énekeljetek…”
Zsidó nyári fesztivál Budapesten
17.25 Zöldkalap
17.45 A kockásfülű nyúl
(rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok – 298.
20.30 Esti Showder Fábry Sándorral
21.30 Mustra
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 VilágKép
Nemzetközi kitekintő
23.00 MM
23.05 I, mint Ikarusz
(francia film, 1979)

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó – Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei, nem csak a régiókban élőknek
7.00 Híradó – Időjárás
7.15 Szabad verseny (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
Nyitott képzés – távoktatás
9.00 Szomszédok – 130. (ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda
12.00 Déli harangszó – Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Hókusz-pókusz
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat, ismétlés – 130/128-129.)
16.10 Repeta
17.40 Christy
(amerikai sorozat – 21/15.)
18.30 Magyarország ma
18.30 Kormányváró
18.55 Arborétumok, gyűjteményes kertek
Sárvári Arborétum
19.05 Közelkép
19.30 Mesetár
19.55 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Terra X
(német sorozat – 25/24.)
Karaván Petrába
21.15 Twin Peaks
(amerikai sorozat – 30/23.)
22.05 Mélyvíz
23.35 AKT
Aktuális, Kultúra, Tudomány
23.50 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub (ism.)
11.10 Klip Klub (ismétlés)
11.30 Az első csók (ismétlés)
12.05 Acapulco akciócsoport (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 144-145.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
15.55 Sweet Valley (33.)
16.20 Az első csók (147.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 157.)
17.35 100-ból egy
(játék)
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat – 29.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Hullámvasút
(amerikai akciófilm)
22.00 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol sorozat – 14.)
22.35 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.35 Híradó – Időjárás
23.50 MMM (ismétlés)
0.50 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 249.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
11.00 Im-pulzus
(egészségügyi magazin)
11.30 Follow me
(angol nyelvlecke)
12.00 Festészet titkai
Modrian 2.
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 A következő áldozat
(brazil sorozat – 127.)
14.00 Kedves nővérkék
(német sorozat – 42.)
14.30 Kakuk!
(talkshow)
15.05 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
15.30 Szuperegér
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.00 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
16.30 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat – 22.)
Mork legjobb barátja
17.00 Édes hármasban
(francia sorozat – 14.)
Mentsétek meg anyukámat!
17.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 252.)
18.00 Mindent tudni akarok!
18.05 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 14.)
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Forró  nyomon
20.50 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
24.00 Magyarország holnap
0.30 Tények (ismétlés)

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 (kis) Mamaklub (ism.)
9.35 Régiók (ismétlés)
10.10 Táncház (ismétlés)
10.45 Trópusi hőség (ism.)
11.35 Oregon: Silence of a Candie
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 „Internacionalisták” Moszkvából…
(angol dokumentumfilm)
13.20 Körbe-körbe
(francia film, 1950) FF
15.05 Szlovákia műemlékei
(szlovák sorozat)
15.15 A nagymama pincéje és a mumus
(dán rövidfilm)
15.35 Az óceán lánya (55.)
16.00 Katedra nélkül
Szóról szóra magyarul
(nyelvlecke kezdőknek)
Katolikus templomok Magyarországon
16.40 Szóbazár
(nyelvi magazin)
17.10 Figyelj!!!
17.45 Természetnapló
Miért hordtuk ki reggel a szénát?
18.00 Híradó
18.20 Váltó
18.55 „Hej-hej-helyesírás”
19.05 Maigret
20.25 Vászonra sikoltott fájdalom
Portré Oláh Maráról
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Mozgó Kép
22.20 Indián tél
(magyar film, 1992)
23.45 Híradó
24.00 Vers

HBO

7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Találkozás egy idegennel
(amerikai krimi)
9.35 Anasztázia
(amerikai rajzfilm)
10.30 Három férfi és egy kis hölgy
(amerikai vígjáték)
12.15 Cosi
(amerikai vígjáték)
14.00 Az ártatlanság kora
16.15 Neruda postása
(olasz film)
18.05 Mozivarázs 4.
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Sztriptíz
22.00 Melrose Place
22.45 Mennyi? 30!
23.20 Amerikai bölény
0.45 A telhetetlen
(francia szexfilm)
2.10 A könyörtelen hajsza
3.40 Ahol alvó kutyák hevernek
(amerikai thriller)
5.10 Tiszta játszma
(amerikai akciófilm)

TV3

15.00 72 óra
15.30 A felügyelőnő
(német sorozat, ism. – 2.)
16.30 Dinasztia
(amerikai sorozat,  ism.)
17.30 A klinika
(német sorozat – 10.)
Vakmerő próba
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat –  9.)
Vissza a természetbe
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 90.)
Az örökség
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat – 48.)
Hazudsz, hazudsz!
21.00 Fandango
(amerikai vígjáték, 1985)
22.40 Hír3 (ismétlés)
23.10 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.10 72 óra (ismétlés)

MSat

24.00 Music Box
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
16.30 Bulivonal (ismétlés)
17.00 Játszd  újra…
Játékos, zenés, nyereményes műsor
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Izgató hétvége
(amerikai vígjáték)
21.40 Alak-Art (ismétlés)
22.10 Gyilkos lény
(amerikai sci-fi)

Szív TV

0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Príma torna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Terhestorna
16.30 Autósport (ismétlés)
17.00 Haszonlesők
(sorozat – 3-4.)
18.00 Lesen – Sportmagazin
19.00 107 (ism.)
19.30 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Szédülj el!
20.30 Sztárbár
21.00 Titkos hadsereg
(amerikai krimi)
22.55 Gyilkos fegyver

ATV

13.00 Casa Italia
18.00 Műsorismertetés
19.05 Klippercek
20.00 Tárcanézőben
20.40 ATV-stúdió
21.50 Klippercek
22.00 ATV-stúdió
23.00 Hálósipka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek