Tv műsor – 1998. szeptember 20. – Vasárnap

MTV 1

7.20 Gazdaképző
Növénytermesztés
7.45 Grüss dich!
(német nyelvleckesorozat – 20/3.)
8.00 „Így szól az Úr!”
8.05 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
9.00 EBU – Éhség
9.15 Zenegér
9.30 Púder
9.55 Telesport
11.00 Tévémagiszter
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Délidő
13.00 Családi napló
13.30 Telesport
Medicor Open férfi teniszverseny
15.05 Tranzit
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
Aladdin
Malcho visszatér
(amerikai rajzfilmsorozat)
– Föl a fára
(amerikai rajzfilm, ism.)
– A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.00 Helló, világ!
17.45 Nevetett ma már?
Rejtő Jenő: Az elátkozott part
Előadja: Bubik István
18.00 Ön dönt!
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 Játék határok nélkül
10/10. rész: Döntő
21.35 Szerelem
A Radnóti Színház előadása

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Űrgammák
(sorozat, ism.)
6.30 Nemzetiségi magazinok
7.25 Bicsibocs kalandjai
(angol rajzfilmsorozat)
8.00 Tudóra – válogatás
10.00 Tökjó
11.00 Telesport
13.00 Dallamról dallamra
Bangó Margit kedvenc nótái
13.30 A Tisza
(sorozat – 12/10.)
A fa útja
14.05 A film és…
(sorozat – 10.)
A film, a színész és a hős
15.00 Imre
(tévéfilm, 1979)
16.15 Nekem ne lenne hazám?
16.30 Jövő heti műsorajánlat
16.45 Szemlátomást
Karikatúra-történelem – 2/2.
17.10 Ötórai tea
– Reflektorfényben
Tolcsvay Béla
17.40 Úton Amerika felé
Útifilm az Azori-szigetekről
18.00 Sárkányfű – avagy Petőfi bajusza
18.30 Telesport
19.00 A dunai hajós
(tévéfilm  – 2/2.)
20.00 Hírek
20.10 MM
20.20 Dixieland minden mennyiségben
20.50 Táncvilág
(magazin)
21.20 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat – 10.)
22.10 Telesport
22.40 Egyszer én is harangoztam
Születésnapi beszélgetés Bálint Tiborral
23.25 Universitas
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
– Tekergér
– Brémai muzsikusok
– Pumukli
– Hé, Arnold!
– Mecki
– Nanook, a bátor eszkimó
– Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Űrapu
(amerikai sorozat – 16.)
11.30 Enid Blython kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat – 8.)
12.00 A Dunánál…
(nemzetiségi magazin)
12.30 Antenna
(euro-atlanti magazin)
13.00 Hírek
13.10 Van Diemen földje
(dokumentumfilm)
13.55 Életveszélyben
Hétköznapi hősök (ism.)
14.50 Knight Rider
(amerikai sorozat – 6.)
15.45 A pofon
(francia film, 1974)
17.20 Kész átverés
Kandi kamera (ism.)
17.45 RTL Klub Road Show
18.00 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.30 Dóra mozija
(filmmagazin)
19.00 Híradó
19.30 Csíííz!
(szórakoztató műsor)
20.00 Piszkos alku
(amerikai akciófilm, 1986)
21.50 Pusszantlak, drágám!
(amerikai sorozat – 13.)
22.25 Esti mesék
Késő esti beszélgetés Szily Nórával (ism.)
23.20 Híradó – Időjárás
23.35 Országház
(heti magazin)
0.05 Van Diemen földje
(dokumentumfilm, ism.)

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
6.55 Tesz-vesz város
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
9.00 Huckleberry Finn
(amerikai sorozat)
9.55 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
A baj bajjal jár
10.45 Bebe kölykei
(amerikai zenés rajzfilm)
12.00 Mozivarázs
Apró tüzek
12.30 Nótaszó
13.00 Hűséges az Isten
13.30 Kulturális ajánló
14.00 A TV2 és a Discovery Channel bemutatja
Galápagos 2.
14.50 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
15.40 Petrocelli
(amerikai sorozat)
Terror két keréken
16.30 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
Harci szekerek
18.30 Tények
18.45 Napló
19.30 Szerelem első látásra!
20.00 Robin Cook: Invázió
(amerikai thriller – 2/2.)
21.45 Gól! Gól!! Gól!!!
22.45 Színkép
(kulturális magazin)
23.15 Ötödik pecsét
(magyar film)
1.00 Napló

Duna TV

6.30 Hírek
6.35 Műsorismertetés – Reggeli muzsika
6.40 Protestáns világ (ism.)
7.00 Rupert maci kalandjai
7.20 Amatőr természetbúvár
(angol sorozat – 13/1.)
7.50 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
8.20 Pop-sa-rock (ism.)
8.50 Miénk a tér (ism.)
10.25 Kalliopé dalnokai (ism.)
11.00 Kapcsok
11.35 Mi lesz holnap?
(sorozat – 20/11.)
11.55 Vers
12.00 Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Népzenei verseny – 4/3.
12.50 Iciri-piciri kalandok
– Két macska egy kutya
(animációs filmek)
13.15 Az ókor csodái
(olasz sorozat – 3.)
13.40 Gombaszög ’98
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Csajkovszkij: Keringő
Részletek a „Hattyúk tava” című balettből
17.00 Kedves
17.40 Mesefilmek
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.00 Sportpercek
19.15 Késői találkozás
(angol film, 1974) FF
21.00 Egy magyar sztár Izraelben
(riportfilm)
22.00 A terasz
(olasz-francia-német film, 1980)
0.35 Vers

HBO

7.00 Sztárközelben: Tommy Lee Jones
7.25 Bébicsőszök klubja
(amerikai vígjáték)
9.00 Vakáció New Yorkban
(amerikai film)
10.30 National Geographic
11.25 Lakat alatt
(amerikai vígjáték)
13.15 Így készült: Casino
13.45 Az utolsó akcióhős
16.00 Az északi szél visszatér
(amerikai rajzfilm)
17.20 Sztepp
(amerikai film)
19.10 Melrose Place
20.00 Árral szemben
(amerikai akciófilm)
21.40 Testre szabva
(amerikai dokumentumfilm)
22.30 A graffiti királya
0.15 Mr. Jones
2.05 Amerikai bölény
3.30 Az utolsó tetoválás
(amerikai thriller)
5.20 Ördög vigye
(magyar vígjáték)

TV3

7.45 Pepsi GeneratioNext
A Z+ slágerlistája (ism.)
9.45 A dumagép
(amerikai sorozat – 33.)
Paradicsomi kalandok – 2/2.
10.15 Jövőnéző
A TV3 iránytűje a jövőbe (ismétlés)
10.45 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat, bevezető film)
12.30 Hegylakó
(amerikai sorozat – 70.)
13.30 Star Trek
(amerikai sorozat – 71.)
Az utolsó csatatér
14.30 A boldogság rabja
(amerikai film, 1944)
16.15 Filmpárbaj
Telefonos játék
16.30 Melrose Place
(amerikai sorozat – 46-47.)
18.30 Hír3
A TV3 hétvégi hírműsora
19.00 Central Park West
(amerikai sorozat – 2.)
20.00 Smokey és a Bandita 2.
(amerikai vígjáték, 1980)
21.55 Millennium
(amerikai thrillersorozat, bevezető rész)
22.55 Alkonyzóna
(amerikai sorozat – 33.)

MSat

2.05 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
13.00 Címlapsztori
(élő politikai vitaműsor)
14.00 MSAT Klub
14.15 Nem kapsz el 2.
(amerikai film, ism.)
16.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
16.30 Nickelodeon
Jaj, a szörnyek!
17.00 Nickelodeon
Pete és kis Pete
17.30 Ski patrol
(amerikai film, ism.)
19.15 A sebesség bűvöletében
(angol sorozat – 8.)
19.45 Vérrokonok
(amerikai film)
21.35 Címlapsztori (ismétlés)
22.35 A zsoldos törvénye
(amerikai film, ism.)
0.20 Music Box
(interaktív kívánságműsor)

Szív TV

1.20 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
14.15 TV-shop Casa Italia
15.00 Delfy
(rajzfilmsorozat)
15.30 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.00 Mi és Bob bácsink
(amerikai vígjáték, ism.)
17.30 Autósport
18.00 Zenei hírzárlat (ism.)
18.30 Napfény árnyékában
(angol természetfilm)
19.30 Delfy
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Az orvtámadás áldozata
(amerikai krimi)
21.45 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.05 Őrjítő szerelem
(amerikai akciófilm, ismétlés)
0.30 Napraforgó

ATV

24.00-13.00 Színes, képes magazin
13.00-18.00 Casa Italia
18.00 Csillagszem
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 Kereskedelmi műsor
20.00 Kendőzetlenül
(amerikai filmvígjáték)
21.30 TV-shop
21.40 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Klippercek
22.30 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek