Tv műsor – 1998. szeptember 11. – Péntek

MTV 1

5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.00 Gyöngyök (ismétlés)
10.30 Szomszédok (ismétlés)
11.00 Túrabakancs
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Hírek; Időjárás
12.10 AKT
12.25 Gazdasági híradó
12.35 Összeállítás a Nap-kelte reggeli műsorából
12.45 Lezáratlan akták
12.50 No comment
13.05 Szenzáció
(kanadai sorozat – 52/2.)
13.55 Alice varázslatos tükre
(rajzfilm)
15.10 A mi Charlie-nk
(német sorozat – 31/27.)
Charlie, a berepülőpilóta
16.00 Kerge város
(amerikai sorozat)
16.25 Űrgammák
(sci-fi sorozat – 146.)
Visszavonulás
16.55 Játék, határok nélkül – előzetes
17.00 Évgyűrűk
(nyugdíjasok műsora)
17.30 Téka
17.40 Körzeti híradók
18.00 Ablak
19.00 Família Kft.
Sárbogárd, végállomás
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat – 22/12.)
20.45 Tizenhárom volt
(hírek a múltból)
21.00 „Éljen a magyar!”
Kapcsoljuk a Vigadót
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Mussolini és én, Galeazzo Ciano
(olasz-francia-NSZK-spanyol-amerikai sorozat – 4/2.)
23.35 Egy tiszta nő
(angol-francia film – 2/2.)
0.55 Képújság

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó – Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó – Időjárás
7.15 Világkép (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1991, ism.)
9.30 Kincsestár (ismétlés)
11.00 Tanoda
– Családi vasárnap
– Dinasztiák – családfák
– Kamasz és felnőtt titkok
12.00 Déli harangszó – Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
Kígyóharc
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat, ismétlés)
16.10 Repeta
17.30 Körző
(kulturális magazin)
18.00 A múzsa csókja
(irodalmi dokumentumjáték)
Margit
18.25 Európa Galéria
18.50 Energiaábécé
19.00 Jelenségek az állatvilágban
(angol sorozat)
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.30 Palackposta
20.55 Minden, ami zene
21.00 Szórvány
21.30 Öldöklő angyal
(mexikói-spanyol film)
23.00 Mélyvíz
23.40 AKT
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub (ism.)
11.10 Klip Klub (ismétlés)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
12.05 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 135-136.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
– Helló, Sandybell!
– Candy, Candy
– Varázslatos álmok
15.55 Sweet Valley
(amerikai sorozat – 24.)
16.20 Az első csók
(francia sorozat – 138.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 148.)
17.35 100-ból egy
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat – 20.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Isten nem ver Bobbal
(amerikai vígjáték, 1991)
21.45 Valami gonosz
23.00 Híradó – Időjárás
23.15 RTL Night Klub
0.40 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 241.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmód magazin)
10.30 Szemtanú
(természetfilm-sorozat)
A medve
11.00 Nótaszó
11.30 Kuk@c
(információs magazin)
12.00 A festészet titkai
Van Gogh
12.30 Közvetlen ajánlat
13.00 A következő áldozat
(brazil sorozat – 118.)
14.00 Kedves nővérkék
(német sorozat – 33.)
14.30 Kakuk!
(talkshow)
15.00 Mila szupersztár
(amerikai rajzfilmsorozat)
15.30 Szuperegér
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.00 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
Légy önmagad
16.30 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat – 13.)
17.00 Édes hármasban
Legyünk inkább barátok
17.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 243.)
18.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat – 5.)
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.55 Dáridó
Szórakoztató este játékkal, kabaréval, dallal, tánccal… és Lagzi Lajcsival
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Szeszélyes éjszakák
23.00 Deja vu
0.42 Playboy show
1.15 Sportszenzációk
1.40 Satöbbi
2.05 Tények (ismétlés)

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Váltó (ismétlés)
9.40 Játéktér (ismétlés)
10.15 Szókimondó  asszonyság
(olasz film, 1961)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 Lakáskulcs (ismétlés)
13.30 Szerelem első vérig
(magyar film, ism.)
15.00 A körbezárt tenger
(angol sorozat – 13/1.)
A partvidék
15.30 Pop-sa-rock
16.00 Miénk a tér – Fiatalok másfél órája
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.00 Összkép
(kulturális híradó)
19.30 Találkozások Leszek Kolakowskival
(lengyel sorozat – 7.)
19.50 Kiadatás
(lengyel sorozat – 6.)
20.45 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Hármas számú űrbázis
(angol sci-fi, 1980)
23.05 Híradó
23.20 Vers
23.25 Teoréma
(olasz film)

HBO

7.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
8.05 Hüvelyk Matyi titkos kalandjai
(angol bábfilm)
9.10 Kína szindróma
(amerikai thriller)
11.10 Három férfi és egy kis hölgy
(amerikai vígjáték)
12.55 Véndögség
14.45 Kettőn áll a vásár
(amerikai vígjáték)
16.30 Kártyavár
18.25 Mennyi? 30!
19.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
20.00 Amerikai bölény
(amerikai film)
21.30 Az angyalok háborúja 2.
(amerikai film)
22.55 Mulholland – Gyilkos negyed
0.40 Testre szabva
1.30 Csak egy tánc volt
(amerikai film)
3.15 Semmihasznák
4.55 Nyakig a pácban
(amerikai vígjáték)

TV3

15.15 Z+ sikerlista
17.15 Utazás Gasztronómiában
(magazin)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat – 68.)
Testvérek fegyverben
18.45 Hír3
19.15 Melrose Place
(amerikai sorozat – 45.)
Egyszemélyes duett
20.15 Pauly
(amerikai sorozat – 6.)
20.40 Filmpárbaj
(telefonos játék)
20.50 Veszett kutyák és angolok
(angol krimi, 1995)
22.40 Hír3 (ismétlés)
23.10 Hegylakó
(amerikai sorozat, ismétlés)
0.05 Bonton – Az év arca

MSat

2.10 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
15.00 Rocktükör (ismétlés)
15.30 Játszd újra…
(játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal)
16.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
16.30 Nickelodeon
Rocko
17.00 Nickelodeon
Clarissa
17.30 Music Box Top Ten
17.50 Nagybácsim a földönkívüli
(amerikai film)
19.45 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.15 Benny Hill (ismétlés)
20.45 Poirot
(angol sorozat – 36.)
21.45 Wiburi vízesés
(amerikai film)
23.40 Alak-Art (ismétlés)
1.10 A rettenthetetlen hiéna
(hongkongi film, ism.)

Szív TV

0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Testszépítés
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Torna
16.30 Norfin törpék kalandjai 1.
(amerikai rajzfilm, ism.)
17.00 Élet és design
17.30 Barkács
18.00 Óriás pontyok nyomában
19.00 Zenei hírzárlat
19.30 Mosómacik 2.
(rajzfilm)
20.00 Celeste
(sorozat, ism.)
21.00 Buck és a mágikus karkötő
(amerikai film)
22.40 A pikáns mutáns
(amerikai horrorparódia, ism.)

ATV

13.00 Casa Italia
18.00 Műsorajánlat
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
20.00 Filmmúzeum
21.45 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Tiszta Amerika

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek