Tv műsor – 1998. augusztus 18. – Kedd

MTV 1

5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.10 Repeta – Nyár (ism.)
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Hírek; Időjárás; AKT
12.25 Gazdasági híradó
12.35 Összeállítás a Nap-kelte reggeli műsorából
12.45 Lezáratlan akták
12.50 No comment
13.05 Őrjárat az égen
(sorozat – 4/4.)
14.50 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
15.15 IV. (Kun) László nyomában (ismétlés)
16.00 Atlétikai Eb
Megnyitóünnepség
17.00 Gyorssegély
17.15 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
17.40 Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Dörmögőék kalandjai
(bábfilmsorozat)
18.35 Christy
(amerikai sorozat – 21/14.)
A hazugság
19.27 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Tattingers
(amerikai sorozat – 9.)
20.55 Kriminális
(bűnügyi magazin)
21.25 Telemázli
21.55 Hírek
22.00 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
23.00 MM
23.05 A Skorpió megeszi az Ikreket reggelire
(magyar film, 1991)

MTV 2

6.55 Műsorismertetés
7.00 Híradó – Időjárás
7.15 Aktuális (ismétlés)
7.40 Képes műsorajánlat
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
– Híres magyar könyvtárak
– Távoktatás a gyakorlatban
– Szakértő vendégek, szakmai könyvajánló, évforduló, internetes ajánló
9.00 Tanoda
Lénárt István a gömbgeometriáról
Öveges professzor (archív)
10.00 Szomszédok
(teleregény, 1991, ism.)
10.30 Kincsestár (ismétlés)
12.00 Déli harangszó – Híróra
13.00 Atlétikai Eb
13.55 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
14.00 Kémek
(amerikai sorozat – 26/25.)
CIA-típusú diplomácia
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat, ismétlés – 130/79-80.)
16.05 Repeta – Nyár
17.25 Indaba
(francia sorozat – 25/23.)
A válság
17.55 Atlétikai Eb
18.35 Kincsestár
20.00 Atlétikai Eb
21.50 Hírek
21.55 Twin Peaks
(amerikai sorozat – 30/13.)
22.45 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub (ism.)
11.10 Klip Klub (ismétlés)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
12.05 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt! (117-118.)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
– Hello, Sandybell!
– Candy, Candy
– Kenguk
16.10 Az első csók (120.)
16.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 130.)
17.25 100-ból egy
18.05 Meri vagy nem meri?
18.05 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat – 2.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Lányok pórázon
(francia vígjáték, 1970)
21.30 MMM
22.30 Híradó – Időjárás
22.45 Zsaruzsenik (8.)
23.35 Kettős bevetés (8.)
0.25 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
9.00 Délelőtt a Tv2-vel
9.00 Káposztafalva lakói
(német rajzfilmsorozat – 1.)
9.25 Aki bújt, aki nem
(amerikai sorozat – 36.)
9.50 Aki bújt, aki nem
(amerikai sorozat – 37.)
10.15 Magnum
(amerikai sorozat – 117.)
Egy csipet mázli, egy csipet pech
11.05 Szerencsekerék (ism.)
11.35 Satöbbi
12.30 Lacikonyha
13.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.30 Közvetlen ajánlat
14.00 Stádium
14.10 Klik
14.40 Satöbbi (ismétlés)
15.40 A tegnap csodái
15.50 Szemtanú
(angol sorozat – 18.)
A lepkék
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat – 102.)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 221.)
17.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 225.)
18.00 Mindent tudni akarok!
18.05 Kobra
(amerikai sorozat – 2.)
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Herkules
(amerikai sorozat)
Dionüszosz ünnepe
20.45 Privát Kopó
(magyar sorozat – 5.)
Zsarolni veszélyes
21.45 Családban marad
(amerikai sorozat)
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 Szuper csapat
(amerikai sorozat)
24.00 Stádium
0.15 Satöbbi
0.40 Tények (ismétlés)

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Műsorismertetés
9.05 Forrásvidék (ism.)
9.45 Fórum (ismétlés)
10.45 Játéktér (ismétlés)
11.20 Nótacsokor
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.50 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Police (ismétlés)
13.00 Nehéz emberek
(dokumentumfilm, ism.) FF
14.20 Műkincsvadászok
(olasz sorozat, ism. – 6.)
15.20 Rupert maci kalandjai: Rupert és a kismedve
15.40 Balfácánok: A kis kert
15.50 Kalandok Kythera szigetén (13/9.)
16.20 Katedra nélkül
16.35 Jövőnk múltja
Virágozott táblák
17.05 Harmónia
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
18.55 Durrell, a bárkaépítő
(angol dokumentumfilm)
19.45 Filmetűdök Mozart-muzsikára
19.55 Trópusi hőség
(kanadai sorozat)
Az árnyak völgyében
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Szerelmeinkre!
(francia film, 1983)
23.15 Híradó
23.30 Vers
23.35 Beszélő ritmusok
A capoeira

HBO

7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Vértestvérek
9.35 Télapu
(amerikai vígjáték)
11.15 Csont nélkül
(amerikai vígjáték)
12.50 A Pickwick klub
14.10 Partra mászott halak
(lengyel családi film)
15.50 Gyermek az időben
(amerikai fantasztikus film)
17.25 Idegroncs-derbi
(amerikai vígjáték)
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 A dzsentlemanus
(amerikai vígjáték)
21.55 Sztárközelben: Eddie Murphy
22.20 Barb Wire – A bosszúálló angyal
(amerikai akciófilm)
23.55 Édeshármas
1.30 Az igazság bajnoka
3.15 Don Juan DeMarco
4.50 Georgia

TV3

15.05 Music Time (ismétlés)
15.55 Mr. Blekeslee esküvője
(amerikai film, 1989)
17.45 Dinasztia (ism.)
18.45 Hír3
19.15 New York rendőrei
(amerikai sorozat – 21.)
20.15 MASH
(amerikai sorozat – 57.)
20.45 Hat év, hat nap
(amerikai vígjáték, 1982)
22.30 Hír3 (ismétlés)
23.00 New York rendőrei
(amerikai sorozat, ismétlés)
24.00 Felhők közül a nap
(amerikai film, ismétlés)

MSat

0.40 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
14.30 A hekus
(német sorozat, ism.)
15.30 Játszd újra…
16.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
16.30 Nickelodeon
Rocko
17.00 Nickelodeon
Clarissa
17.30 Music Box Top Ten
(kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján)
17.50 Kim
(amerikai film)
19.55 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.25 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ism.)
20.55 A hekus
(német sorozat – 71.)
21.55 Ördögi történetek 2.
(amerikai thriller)
23.40 Alak-Art (ismétlés)
0.10 Poirot
(sorozat, ismétlés)

Szív TV

0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Príma torna
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Torna
16.30 Kapásjelző (ism.)
17.00 Szédülj el! (ismétlés)
17.30 Shelik és Katherine
(norvég sorozat, ism. – 4.)
17.55 Fehér lovag
(svéd krimi, ism. – 4.)
19.00 City magazin
19.15 Kézről kézre
19.30 Popeye
(sorozat)
20.00 Gyertyafényben
21.00 A halál zuhataga
(amerikai thriller)
22.40 Mennyei könnyek

ATV

24.00 Képes magazin
13.00 Casa Italia
18.00 Műsorismertetés
19.05 Klippercek
20.00 Kendőzetlenül
21.30 Klippercek
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek