Tv műsor – 1998. augusztus 16. – Vasárnap

MTV 1

7.00 Számítógép-jogosítvány
Felkészülés az európai számítógép-használói jogosítvány vizsgájára
7.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.30 A hét varázsdoboz
(mesejáték)
8.30 Rajzfilmsztárok parádéja
9.30 Delta 2000
Tudományos híradó
10.00 Tévémagiszter
(közművelődési hetilap)
11.00 Hazanéző
Magyaregregy
11.45 Nótaszó a Tanne Étteremből
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Mérce
(fogyasztóvédelmi magazin)
13.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat, ism. – 22/13.)
A sors forgandó
13.50 Telesport
Forma-1
Magyar Nagydíj
Közvetítés a Hungaroringről
16.15 Walt Disney bemutatja
– Aladdin: Az állatok országa
(amerikai rajzfilmsorozat)
– Pluto és az ősi ösztön
(amerikai rajzfilm)
– A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.20 Helló, Magyarország!
18.05 Önök kérték!
18.53 Európai időjárási körkép
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 Játék határok nélkül
10/5. rész
Miskolc csapatával
21.20 Amíg a halál el nem választ
(amerikai tévéfilm)
22.55 1968 fehér foltjai
(dokumentumfilm – 2/2.)
Prágai ősz

MTV 2

6.55 Műsorismertetés
7.00 Űrgammák
(sorozat, ism.)
7.30 Hol-mi?
8.00 Tudóra – válogatás
10.00 Sándor Mátyás
(sorozat, ism. – 6/5.)
11.00 Tökjó
12.25 Az Alba Regia Művész Cigányzenekar hangversenye – 2/2.
13.00 A Tisza
(sorozat – 12/5.)
13.40 A film és…
(sorozat – 5.)
A film, az idő és az emlékezet
14.30 Helló, világ!
15.15 A korona aranyból van
(tévéjáték, 1979)
A film után beszélgetés az alkotókkal
16.45 Jövő heti műsorajánlat
17.00 Csenki Imre emlékére
17.30 Körző
(kulturális magazin)
18.00 Szemlátomást
18.30 Kisimbisz, pengő húsz
Fohász kávéházért
19.00 A Csillagszemű
(tévéfilm – 2/2.)
20.00 A Sitkei kápolnakoncertek tíz éve
21.00 Táncvilág
21.35 Amíg még élünk
(angol sorozat – 32/31.)
Titkok és feleségek
22.20 Telesport
23.10 Szülőföldem…
0.10 Napbúcsúztató

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
Tekergér; Brémai muzsikusok; Pumukli; Hé, Arnold!; Mot; Gazvezír; Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Űrapu
(amerikai sorozat – 6.)
11.30 Sweet Valley
(amerikai sorozat – 16.)
11.55 A Dunánál…
(nemzetiségi magazin)
12.25 Antenna
Euro-atlanti magazin
13.00 Hírek
13.10 A szürkemedvék földjén
(természetfilm)
14.05 Életveszélyben
Hétköznapi hősök (ism.)
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat – 1.)
15.55 A szórakozott
(francia vígjáték, 1970)
17.45 RTL Klub Road Show
18.00 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.30 Dóra mozija
19.00 Híradó
19.30 Csíííz!
(szórakoztató műsor)
20.00 Vadnyugati galiba
(amerikai vígjáték, 1994)
21.35 Kaiser Klub
(magazin)
22.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat – 40.)
22.55 Híradó – Időjárás
23.10 Antenna (ismétlés)
23.40 A szürkemedvék földjén
(természetfilm, ism.)

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
6.55 Tesz-vesz város
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
Ha a hegy nem megy
9.50 Szegény ember narancsa
(amerikai sorozat – 10/6.)
10.40 Mondom vagy mondod
(amerikai vígjáték, 1991)
12.30 Hűséges az Isten
13.00 Sportszenzációk
13.30 Rinaldo Rinaldini
(német kalandfilmsorozat)
14.00 A következő áldozat
(brazil sorozat, ism. – 50-51.)
15.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat, ism.)
16.15 Petrocelli
(amerikai sorozat)
A rettegés éjszakája
17.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
17.45 Kedves nővérkék
(német sorozat – 22.)
18.05 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
19.00 Tények
19.10 Napló
20.00 Közkívánatra!
1. Egy nő vagy kettő
(francia vígjáték)
2. Charlie nénje
(német vígjáték)
3. Rosa Roth: Szerelem és halál
(német krimi)
22.00 Gól! Gól!! Gól!!!
22.50 Bécsi gyors
0.45 A festészet titkai
1.15 Napló
2.05 Közvetlen ajánlat

Duna TV

6.30 Hírek
6.40 Élő egyház (ismétlés)
7.00 Bolondságok a bohókás bolygóról
7.10 Lolka és Bolka nagy utazása
(lengyel animációs film)
8.55 Pop-sa-rock (ismétlés)
9.25 Miénk a tér (ismétlés)
10.30 Nyelvőrző (ismétlés)
11.00 Forrásvidék
(honismereti magazin)
11.35 Beavatás
A szent ká anya (ism.)
11.50 Vers
12.00 Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Ludas Matyi
(rajzfilm, 1979)
14.10 Chaplin a filmstúdióban
(amerikai burleszk) FF
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Farkas Ferenc: Régi magyar táncok
17.00 Talpalatnyi zöld
17.40 A három kismalac és Jozefina
Hogyan ijesztgették Gusztit?
– Három nyomozó
A titokzatos fekete palack
17.55 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó – Sportpercek
19.15 A púpos
(francia film, 1960)
20.55 Fórum
21.55 Jazzperanto – Avagy egy nyelven zenélünk
22.35 Kitisztulás
(horvát film, 1996)
0.05 Vers

HBO

7.00 Mindörökké Soul
(amerikai film)
8.30 Így készült: Dzsentlemanus
9.00 A 3 nindzsa nem hagyja magát
(amerikai vígjáték)
10.30 National Geographic
11.25 Csekkben a tenger
(amerikai vígjáték)
13.00 Sztárközelben: Emma Thompson
13.50 Cocktail
15.15 Othello
(amerikai film)
17.20 Botránytévé
(amerikai vígjáték)
19.10 Melrose Place
20.00 Csendszimfónia
22.20 Így készült: Csendszimfónia
22.50 Kockázatos játék
0.40 Wildside
(amerikai film)
2.20 A Perez család
4.15 Farkas
(amerikai horror)
6.20 Álmodozások ideje
(olasz rövidfilm)

TV3

9.50 Music Time (ismétlés)
10.40 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
11.10 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 67.)
A negyedik X
12.10 Tintin
(francia rajzfilmsorozat)
12.40 Star Trek
(amerikai sorozat – 59.)
13.35 Sherlock Holmes
(angol sorozat – 41.)
14.35 Az Angyal
(angol sorozat, ismétlés)
15.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.30 A magányos zsaru
(francia krimi, ismétlés)
18.15 Jövőnéző
18.45 Hír3
19.15 Elem nélkül nem megy
(amerikai vígjáték, 1987)
21.10 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ism.)
21.40 Szellemes testek – 4/3.
A tapasztalaton túl
22.10 Z+ sikerlista (ism.)

MSat

2.35 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
13.00 Címlapsztori
(élő politikai vitaműsor)
14.00 MSAT Klub
14.10 Alsófertály tábor
amerikai film, ism.)
16.00 Nickelodeon: Fecsegő tipegők
16.30 Nickelodeon: Jaj, a szörnyek!
17.00 Nickelodeon: Pete és kis Pete
17.30 Vidám élet
(amerikai film, ism.)
19.10 A sebesség bűvöletében
(angol sorozat – 3.)
19.40 Pá, papagáj
(amerikai film, ism.)
21.20 Én és a maffia
(amerikai film)
23.05 Címlapsztori (ism.)
0.05 Tűz és villám
(amerikai film, ism.)
1.45 Music Box

Szív TV

1.45 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Delfy
(rajzfilmsorozat)
15.30 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.00 Popeye
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.30 Gyertyafényben (ism.)
17.30 Autósport
18.00 Zenei hírzárlat (ism.)
18.30 Okavango, a vadon szíve
(sorozat, ism. – 10.)
19.30 Delfy
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 A nagy dobás
(amerikai film)
21.50 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.05 Vérző szívek (ism.)

ATV

18.00 Csillagszem
19.05 Klippercek
20.00 Fekete város
(magyar film – 2.)
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Klippercek
22.30 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek