Tv műsor – 1998. augusztus 15. – Szombat

MTV 1

5.30 Gazdatévé
(kora reggeli magazin gazdálkodóknak)
5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
6.00 Híradó
6.10 Közlekedés
6.30 Hírek – Lapszemle
7.00 Híradó
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Ficánkoló (ismétlés)
8.15 Rajzfilmsztárok parádéja
9.10 Fürkész történetei
A csokoládé (ismétlés)
9.40 Zenegép
Kábítószer és megelőzés
10.05 Fazonok
10.55 Szenvedélyek
(olasz sorozat – 42/32.)
11.45 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat – 65/22.)
A szőke démon
12.35 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
12.50 Telesport – Forma-1
Magyar Nagydíj
Időmérő futam
14.05 Gaia
„A majom meztelen”
Látogatóban Desmond Morrisnál
14.35 A Holló
(francia film, 1943)
16.10 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.30 Divat ’98
16.55 Manőver
(katonai magazin)
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Játék határok nélkül
Bemutatkozik Miskolc
18.15 Christy
(amerikai sorozat – 21/12.)
Kísértethistória
19.05 Lottóshow
Vendég: Az Állami Népi Együttes
19.27 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Így is, úgy is
Uborka- és Szatelit-kabaré
21.00 Szájból szájba
(spanyol film, 1995)
22.50 Búcsúzni csak nagyon szépen
A Neoton Família koncertje

MTV 2

6.55 Műsorismertetés
7.00 Híradó – Időjárás
7.15 Aktuális (ismétlés)
7.40 Határtól határig
8.00 Nemzetiségi magazinok
10.30 Família Kft. (ismétlés)
10.55 Számítógép-jogosítvány (ismétlés)
11.20 Ha… – Örökös tagság
Bessenyei Ferenc (ism.)
12.15 Mélyvíz
Külföldiek Magyarországon (ism.)
13.00 Európa Ablak
15.00 Triangulum
15.30 Zöldövezet
16.00 Esztergomi napló
16.25 Elkészülni, vigyázz, kész, rajt!
Atlétikai Eb – beharangozó
16.55 Mária halála
17.05 Töredék
A múlandóság fölé
17.20 Szentlélek az Azori-szigeteken
17.45 Princ, a katona
(sorozat – 13/6.)
18.30 A huszadik század nagy románcai
(angol sorozat – 26/18.)
19.00 Mosoly a javából!
19.55 Mesetár
– Mi újság a Futrinka utcában?
– Fele királyságom
– Pom-pom meséi
20.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
21.00 Hofi…
21.40 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat – 5.)
22.25 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
Rajzfilmek kötik össze a négyórás gyerekshow-t
Tekergér; Brémai muzsikusok; Pumukli; Hé, Arnold!; Mot; Gazvezír; Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Űrapu
(amerikai sorozat – 5.)
11.30 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat – 1.)
Erdei kalandok
12.00 Bibliai kalandok
Ószövetségi történetek – 3.
12.30 Szezám, tárulj!
(oktatósorozat – 16.)
13.00 Hírek
13.10 Jób lázadása
(magyar film, 1983)
14.50 Csőrre töltve
Animánia; Batman; Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
15.45 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
17.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
18.00 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.30 Fókusz plusz
19.00 Híradó
19.30 Kész átverés
20.00 Rajzás
(amerikai katasztrófafilm, 1978)
22.40 Esti mesék
23.35 Híradó – Időjárás
23.50 Betörő
(amerikai vígjáték, ism.)
1.30 Fókusz plusz (ism.)

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
6.55 Pizsamás banánok
7.30 Pufóka
7.55 Sandokan
8.35 Kutyavilág
(rajzfilmek)
9.00 Partyzán
Titkos hadjárat az átlustálkodott délelőttök ellen
9.15 A 13 és 3/4 éves Adrien Mole titkos naplója
(angol sorozat – 5.)
9.50 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat – 5.)
10.25 Madison
(kanadai sorozat – 65/5.)
12.00 Nótaszó
12.30 Potyautas
13.00 Klipösszeállítás
13.20 Fő az étel!
Vendég: Koltai Róbert
13.25 Egyszer élünk
(amerikai film, 1989)
14.55 Családban marad
(amerikai sorozat)
15.20 Kakuk!
(talkshow)
Milliomos szeretnék lenni
15.50 Unokatestvérek
(amerikai film, 1989)
17.40 Kedves nővérkék
(német sorozat – 21.)
18.10 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
20.00 Intruderek támadása
(amerikai akciófilm, 1991)
22.00 Testrészek
(amerikai horror, 1991)
23.35 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
Halálos naplemente
24.00 Tükörkép
(amerikai erotikus film)
1.30 Közvetlen ajánlat

Duna TV

5.30 Hírek; Gazdakör; Élő forrás; A népművészet örökösei; (kis) Mamaklub; Hírek
8.05 Összkép (ismétlés)
8.35 Rupert maci kalandjai
9.00 A kincses sziget térképe
(angol sorozat)
9.25 Ami igaz, az igaz
9.40 Zengő ábécé
9.50 Mesék a Felkelő Nap Országából
10.00 Tarkabarka
11.00 A telhetetlen méhecske
(kisfilm, 1958)
11.15 Óceániai csavargások
(kisfilm, 1998)
11.50 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 Nótacsokor
12.55 Sárgarózsa
(magyar film, 1940) FF
14.15 Tökéletesített természet
(angol sorozat – 8.)
14.40 Néhány perc Kabos Gyulával
15.05 Corrina, Corrina
(amerikai film)
16.55 A rétisasok birodalma
(angol kisfilm, 1997)
17.25 Magyar történelmi arcképcsarnok (ism.)
17.40 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Áfa ágai (ism., 1990)
20.20 Schubert: Három zongoradarab Op. post.
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Amatőr
23.20 Híradó
23.35 Vers
23.40 Új Reggel Jazz-Blues-Fesztivál
(francia film, ism.)

HBO

7.00 Kerek a világ
(amerikai vígjáték)
8.30 Sztárközelben: Michael Keaton
9.00 Közös többszörös
(amerikai vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.45 Amikor királyok voltunk
(amerikai dokumentumfilm)
13.15 Only You
(amerikai vígjáték)
15.05 A misszió
17.15 Robin Hood – A fuszeklik fejedelme
19.00 National Geographic
20.00 A dzsentlemanus
21.50 Így készült: Dzsentlemanus
22.20 Változások kora
0.15 Buja ajánlatok
(francia szexfilm)
1.40 Az igazság ökle
(amerikai akciófilm)
3.20 Szentháromság és csokoládé
5.05 Hülyénél is hülyébb
(amerikai vígjáték)

TV3

9.50 72 óra (ismétlés)
10.15 Jövőnéző (ismétlés)
10.40 Cinema (ismétlés)
11.05 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 66.)
12.05 Maxi Max
(amerikai rajzfilmsorozat)
12.40 Star Trek
(amerikai sorozat – 58.)
13.35 Az Angyal
(angol sorozat – 42.)
14.30 Melrose Place (ism.)
15.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.30 Music Time
17.20 Életmentő járőr
(amerikai sorozat – 7.)
18.15 Szellemes testek
(sorozat, ismétlés – 2.)
18.45 Hír3
19.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 77.)
19.45 A magányos zsaru
(francia krimi, 1986)
21.30 Alkonyzóna
(amerikai sorozat – 28.)
22.00 A nagy borzongás
(amerikai vígjáték,  ism.)
23.55 Életmentő járőr (ism.)

MSat

1.20 Music Box
10.50 Égből pottyant barát
(amerikai film, ism.)
12.40 Rocktükör
13.10 Négy toll
(angol film, ism.)
15.00 Szelep
16.00 Nickelodeon: Fecsegő tipegők
16.30 Nickelodeon: Jaj, a szörnyek!
17.00 Nickelodeon: Pete és kis Pete
17.30 Sztárok civilben
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat – 26.)
18.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.00 Ahány férfi
(angol sorozat, ism. – 6.)
19.55 A terror hálójában
(amerikai film)
21.40 Az utolsó 48 óra
(amerikai film, ism.)
23.20 Crash 40 millió dollár a tét
(amerikai film, ism.)
1.10 Tűzsárkány (ism.)

Szív TV

0.55 Zenei összeállítás
9.00 Meditációs jóga
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
13.30 Zenei összeállítás
15.00 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
15.30 Popeye
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.00 Príma torna
16.30 Lehetőség (ism.)
17.00 Tangó hármasban
(dán sorozat, ism. – 4.)
18.00 NASA – Az amerikai űrhajózás története
(sorozat, ism. – 7-8.)
19.00 Irányjelző (ismétlés)
19.30 Delfy
(sorozat)
20.00 Celeste
(sorozat, ism.)
21.00 Vérző szívek
(amerikai thriller)
22.40 Hívd Andreát!
23.40 Magányos tigris
(amerikai film, ism.)

ATV

18.00 ATV-stúdió
19.05 ATV-különjárat
20.00 Terminátor 33 1/3
(amerikai vígjáték)
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek