Tv műsor – 1998. július 8. – Szerda

MTV 1

5.50-9.30 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
9.35 Bor és hatalom
Spanyol (katalán) tévéfilmsorozat
193/146. rész
10.05 Reklám
10.10-12.00 SZÜNIDŐRE!
10.10 Repeta – NYÁR (ism.)
11.10 Reklám
11.15 Vannak vidékek legbelül
Bácskai néphagyományok (ism.)
11.30 Szélkiáltó dalok (ism.)
11.35 Textilező – A szövés (ism.)
11.50 Zenelánc
Mozart: Largo (ism.)
12.00 Déli harangszó – Híróra
13.00 Reklám
13.05 A tóparti ház
Német tévéfilmsorozat
VIII/6. rész: A lavina (ism.)
13.50 Reklám
14.00 Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
14.25 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
14.50 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
15.15 Örökségünk
A kódisállásos házak (ism.)
15.25 Reklám
15.30 GYEREKEKNEK!  
Titkos küldetés
Ausztrál filmsorozat 8. rész (ism.)
15.55 Reklám
16.00 Cimbora
Az nagy régi betyárországról… I. rész (ism.)
16.25 Reklám
16.30 A szerelem jogán
Brazil tévéfilmsorozat
160/159. rész
17.00 Civil kurázsi
Bayer Ilona műsora
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.00 Útmutató
Üldözni fognak titeket
18.20 Gyerekeknek!  
A jóságos fogtündér egerek
Angol rajzfilmsorozat
Az egérriasztó (ism.)
18.35 A nagykövetasszony
Német tévéfilmsorozat
XV/3. rész: Az új
19.27 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó
(Feliratozva a Teletext 334. oldalán!)
– Sporthírek
– Időjárás-jelentés
20.00 Új szeszélyes évszakok
Szórakoztató magazin
20.50 Reklám
20.55-22.55 LABDARÚGÓ VB
Elődöntő – Közvetítés Marseille-ből  
Hosszabbítás lehetséges!  
A szünetben:  
– 21.55 TS  
– Reklám
22.55 KENÓ
23.00 Egyetemi napok ’98
23.25 Képújság

MTV 2

6.55 Műsorismertetés
7.00 Híradó
7.10 Időjárás-jelentés
7.15 Publikum
A Magyar Televízió kulturális műsora (ism.)
7.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei, nemcsak a régiókban élőknek
8.00 Tudóra – Nyitott képzés – távoktatás
– Tudósportrék – Nagy magyar tudósok
– Távoktatás a gyakorlatban
– Szakértő vendégek, szakmai könyvajánló, évforduló, internetes ajánló
9.00 Tanoda – Generációk egymás közt
– Tánctanítás az iskolában
– Vizuális nevelés
– Tanuljunk-e nyáron gyermekeinkkel?
10.00 Szomszédok
Teleregény – 77. fejezet (1990.)
10.30 Kincsestár (ism.)
12.00 Déli harangszó – Híróra
13.00 Tévémagiszter / repríz
-Válogatás a Magyar Televízió közművelődési hetilapjának adásaiból
14.00 Talpra, Petőfi!
XVI/13. rész
14.25 A pampák királya
Brazil tévéfilmsorozat
130/25-26. rész
16.05 Repeta – Nyár
Hírek – Neked – pontosan 17 órakor
17.30 Indaba
Francia filmsorozat
XXV/6. rész: Az ősz vadász
18.00 Magyarország ma – Lélekvilág
18.30 Kincsestár
20.00 Mesetár
– Magyar népmesék
Magyar rajzfilmsorozat
A gazdag ember három fia
– Sebaj Tóbiás
Magyar animációs mesefilmsorozat
…és a léggömb
– Linda mesél
Magyar mesefilmsorozat
Legjobb szakács az éhség
20.20 Magyarok cselekedetei
A finánc
20.30 Híradó
– Sporthírek
– Időjárás-jelentés
21.00 Thalassa, a tenger magazinja
Francia természetfilm-sorozat
Tajtékok őrei
21.30 FÜGGETLENEK ÉJSZAKÁJA
Irma Vep
Francia film (1996.)
Feliratos
23.00 Mélyvíz
Utána:
A.K.T. Aktuális, Kultúra, Tudomány
– Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub (ism.)
11.10 Klip Klub (ismétlés)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
12.05 Sliders
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(sorozat – 88-89.)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
(rajzfilmsorozatok)
16.10 Az első csók
(francia sorozat – 91.)
16.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 101.)
17.25 100-ból egy
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Sliders
(amerikai sorozat – 21.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Cobra 11
(német sorozat – 11.)
20.55 Brooklyn South
(amerikai sorozat – 11.)
21.45 Hírek – Időjárás
22.00 Dóra mozija
22.30 A köd
(amerikai horror, 1979)
24.00 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Hűséges az Isten
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
8.40 A csillagok ma
9.00 Délelőtt a TV2-vel
9.00 Magnum
(amerikai sorozat)
9.50 Szerencsekerék (ism.)
10.15 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat – 73/73.)
10.40 Organikus narancs
(ausztrál sorozat – 33.)
11.00 Satöbbi
12.00 Nótaszó
12.30 Közvetlen ajánlat
13.00 Titokzatos természet
13.30 Stádium
13.45 A tegnap csodái
13.55 Satöbbi (ismétlés)
14.55 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
15.25 Bölcs törpék a világ körül
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.50 Willy Fogg utazása a Föld középpontja felé
(spanyol rajzfilmsorozat)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat – 73.)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 192.)
17.30 Baywatch
(amerikai sorozat)
Az idegek háborúja
18.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 196.)
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Kedves nővérkék
(német sorozat – 12.)
20.30 A hegyi doktor
(német sorozat)
21.30 Családi kötelékek
(amerikai sorozat – 7.)
Kölcsönös vonzalom
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Herkules
(sorozat, ism.)
24.00 Stádium
0.15 Hajnaltól napestig
0.40 Tények
(rövid ism.)
1.05 Közvetlen ajánlat

Duna TV

5.30 Virradóra
9.05 Szamba és Ugri
(francia rajzfilmsorozat – 26/11.)
9.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat – 37.)
9.55 Gazdakör (ismétlés)
10.30 Szerelem csütörtök
(magyar film, ism.)
11.45 Néptáncok
11.55 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 Harmónia (ismétlés)
13.15 A rock hősei
A Tay Mahal együttes
14.40 Lucky Luke és a nagyváros
(francia-belga animációs film)
15.55 A kincses sziget térképe
(angol sorozat – 26/2.)
16.20 Katedra nélkül
17.20 Amiről a kövek mesélnek – Siklós
17.40 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Esti kérdés
19.10 Rangon alul
(magyar film, 1960)
20.30 Schubert-Schumann-sorozat
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 A csónak megtelt
(svájci film, ism.)
23.20 Híradó
23.35 Vers
23.40 Kiadatás
(lengyel sorozat, ism. – 2.)

HBO

7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 A Zenebirodalom visszavág
(amerikai vígjáték)
10.30 Szédült hétvége
(amerikai vígjáték)
12.10 Sebességzóna
(amerikai vígjáték)
13.45 Baráti kör
(amerikai film)
15.25 Sztárközelben: Leslie Nielsen
15.50 Shanghai meglepetés
(amerikai kalandfilm)
17.30 Panda kaland Kínában
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 A pillangó tánca
22.15 Tisztítótűz
(amerikai thriller)
23.50 Az utolsó keresztapa
2.15 Fritz, a macska
3.35 Fritz kilenc élete
4.55 Vörös cár
(angol vígjáték)

TV3

15.30 Cinema
(filmmagazin)
16.00 A menedék
(francia film, ism. – 3.)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat – 32.)
Tommy sírkövére
18.45 Hír3
19.15 Chicago Hope
(amerikai sorozat – 37.)
A mentőkötelék
20.15 A dumagép
(amerikai sorozat – 23.)
Családi kirándulás
20.40  Filmpárbaj
(telefonos játék)
20.50 Sugarlandi hajtóvadászat
(amerikai film, 1974)
22.50 Filmpárbaj
(telefonos játék)
23.00 Hír3 (ismétlés)
23.30 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism.)
0.25 Cinema
(filmmagazin, ismétlés)

MSat

1.05 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd újra…
Játékos, zenés, nyereményes műsor új ötletekkel, naponta más­-más talánnyal
15.30 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
16.00 A kincses hegy titka
(amerikai film)
18.00 Benny Hill (ismétlés)
18.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
19.00 A hekus
(német sorozat – 44.)
20.00 Vadászat
(amerikai film)
21.50 Alak-Art (ismétlés)
22.20 Gyilkos reflex
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV

0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Testszépítés Bíró Icával
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
16.30 Van megoldás?
17.00 Gigabyte
17.30 Barkács (ismétlés)
18.00 City magazin (ism.)
18.30 Konyhashow
19.00 Kapásjelző
19.30 Delfy
(sorozat – 21.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 64.)
21.00 A kung-fu szelleme
(amerikai film)
22.40 Bűnbocsánat
(amerikai thriller, ism.)

ATV

24.00-14.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Műsorajánlat
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
20.00 NASA
(sorozat – 3.)
21.00 Hálósipka (ismétlés)
23.00 Csillagszem

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek