Tv műsor – 1998. július 4. – Szombat

MTV 1

5.30 Gazdatévé
Kora reggeli magazin gazdálkodóknak
5.50-8.00 Nap-kelte
Reggeli információs magazin
8.00 Jó reggelt adj , Istenem!
Református ifjúsági műsor
GYEREKEKNEK!
8.10 Ficánkoló
Ovistorna
Hullámok (ism.)
8.15-9.10 CARTOON NETWORK
Rajzfilmsztárok parádéja
9.10 Fürkész történetei
Holt írások titkai (ism.)
9.40 A zenélő golyóbisok (ism.)
10.00 Daniel Boone
Ausztrál ifjúsági rajzfilm
-Állatolimpia
Belga rajzfilmsorozat
Farkasok – krokodilok
11.05 KÖZKÍVÁNATRA!
Szenvedélyek
Olasz tévéfilmsorozat
42/26. rész (ism.)
11.50 Reklám
11.55 Szerelmek Saint Tropez-ban
Francia filmsorozat
65/16. rész: Visszatérés a zenébe
12.50 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
13.00 Híradó
Időjárás-jelentés
13.10 Magyar napok Dél-Afrikában
IV/2. rész
13.25 Amőba
13.45 Zöld béka
13.55 Reklám
14.00 FILMMÚZEUM
Házasság olasz módra
Olasz film (1964.)
15.35 Halálos báj – Gyilkos medúzák
Német ismeretterjesztő film
16.20 Reklám
16.25-19.15 LABDARÚGÓ VB
Negyeddöntő – Közvetítés Marseille-ből
Hosszabbítás lehetséges!
A szünetben
-17.15 TS
– Reklám
19.15 Lottóshow
Sztárvendég: A V.I.P.
19.27 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó
– Sporthírek
– Időjárás-jelentés
19.55 Reklám
20.00 Így is, úgy is
Az Uborka és a Szatelit egy műsorban
20.55 Reklám
21.00 A HÉT FILMJE
A Sárkány közbelép
Amerikai-hongkongi film (1973.)
22.40 Reklám
22.45-0.15 SZOMBAT ESTE
Pianó bár a vízparton

MTV 2

6.55 Műsorismertetés
7.00 Híradó
7.10 Időjárás-jelentés
7.15 Aktuális (ism.)
7.40 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei, nemcsak a régiókban élőknek
8.00-10.30 Nemzetiségi magazinok
8.00 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
8.25 Unser Bildshirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
8.50 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
9.15 Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
9.40 Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin (ism.)
10.05 Patrin – Üzenet – Vorba
Cigánymagazin (ism.)
10.30 Magyarország ma (ism.)
10.55 Válogatás az MTV1 műsorából
10.55 Számítógép Jogosítvány
Felkészülés az Európai Számítógép-használói Jogosítvány vizsgájára 8. rész (ism.)
11.20 Ötszemközt
Marton Frigyessel
Vitray Tamás műsora (ism.)
12.05 Mélyvíz
Lakossági tartozások
13.00 EURÓPA ABLAK – Window on Europe
Összeállítás az elmúlt hetek kulturális, tudományos, turisztikai és zenei műsoraiból – angol felirattal
– Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
– Magyar Jazz
– Universitas
– Delta 2000
– Járóföld
15.00 Triangulum
15.30 Zöldövezet
16.00 A múzsa csókja
Irodalmi dokumentumjáték
Mária – Kosztolányi Dezső szerelme: Radákovich Mária
16.30 Malájziai mozaik
17.00 Vizsolyi Biblia
17.30 Forma-1.
Francia-kanadai-magyar filmsorozat
XIII/12. rész (1990.)
18.15 A huszadik század nagy románcai
Világhíres szerelmesek, világhírű szerelmek
Angol portréfilmsorozat
XXVI/12. rész: VI. György és Erzsébet
18.45 Molnár Géza: Őrjárat az égen
Tévéfilmsorozat
IV/3. rész (1970.) FF
19.55 Mesetár
– A nagy ho-ho-ho-horgász
Magyar rajzfilmsorozat
Nászajándék
– Linda mesél
Magyar mesefilmsorozat
A kis rigó és a vadszőlőinda
20.10 Magyarok cselekedetei
A villanymozdony
20.20 Híradó
– Sporthírek
– Időjárás-jelentés
20.45 Debussy: La plus que leute
20.55 LABDARÚGÓ VB
Negyeddöntő – Közvetítés Lyonból
A szünetben: Sporthírek
23.00/23.50 Mélyvíz
Utána: Napbúcsúztató

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
Rajzfilmek kötik össze a négyórás gyerekshow-t
– Tekergér
– Spirou és Fantasio
– Turbókölykök
– Kimba
– Mot
– Repülő mackók
– Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Felfedező úton a Robinson család
(amerikai sorozat – 23.)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat – 21.)
12.00 Bibliai történetek
12.30 Szezám, tárulj!
(ifjúsági sorozat – 10.)
13.00 Hírek
13.10 Az ellopott szerda
(magyar film, 1933)
14.30 Csőrre töltve
– Animánia
– Batman
– Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
15.25 Bravo Tv
17.10 Dokumentumfilm
17.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
18.00 ZenÉsz
18.30 Fókusz plusz
19.00 Híradó
19.30 Kész átverés
(kandi kamera)
20.00 A Dumbo-hadművelet
(amerikai kalandfilm)
21.50 Esti mesék
Háziasszony: Szily Nóra
22.45 Hírek – Időjárás
23.00 Rocketeer
(amerikai kalandfilm, ismétlés)
0.45 Fókusz plusz (ismétlés)

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
6.55 Pizsamás banánok
7.27 Pufóka
7.55 Sandokan
8.38 Kutyavilág
(rajzfilmek)
9.00 Partyzán
Sztárvendégek, filmajánlatok, klipek, toplista
9.20 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat)
10.50 Top 10
11.30 Mozivarázs
12.00 Nótaszó
12.30 Potyautas
(útikalauz)
13.00 Fő az étel!
Vendég: Csala Zsuzsa
13.05 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 189-191., ismétlés)
14.20 Családban marad
(amerikai sorozat)
14.50 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
15.20 Tv a város szélén
(sorozat, ismétlés – 4.)
16.00 Utolsó nyár Tangerben
(francia film)
18.10 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
Egy éjszaka a hegyen
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
20.00 Az utolsó háború
(amerikai akciófilm)
21.45 Beugró
(amerikai thriller, 1993)
23.30 Mozivarázs
24.00 Titokzatos játékok 1.

Duna TV

7.50 Műsorismertetés
8.00 Összkép (ismétlés)
8.30 A kincses sziget térképe
(angol sorozat – 26/2.)
8.55 Szimba
9.25 A három kis barát
9.35 Ami igaz, az igaz
9.50 Zengő ábécé
10.00 Tarkabarka
11.00 Mélyebbre, messzebb, tovább…
(francia dokumentumfilm)
11.50 Trio Stendhal
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 Kelet-Európa kolostorai
(holland sorozat – 11.)
13.00 A harapós férj
(magyar film, 1937)
14.25 Tökéletesített természet
(angol sorozat – 3.)
14.50 A titkos kert
(angol sorozat – 5.)
15.15 Néhány perc Kabos Gyulával
15.35 A Mars meghódítása
(japán kisfilm)
16.30 A Zene Arcai
17.20 Magyar történelmi arcképcsarnok
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Színészportrék
19.15 Szegény gazdagok
(magyar film, 1959)
20.45 Trio Stendhal: Caravans
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Törvénytől sújtva
(amerikai film, 1986) FF
23.25 Vízcsobbanás
(angol rövidfilm, 1984)
23.50 Híradó
0.05 Vers
0.10 New Morning Jazz
Blues Fesztivál

HBO

7.00 A bíborvörös dolgozószoba
(amerikai rajzfilm)
8.00 Wimbledoni nyílt teniszbajnokság
8.55 Sztárközelben: Brendan Fraser
9.25 Gombháború
11.00 Melrose Place
11.50 A Zenebirodalom visszavág
13.25 Ha az igazság fáj
15.00 Wimbledoni – Női döntő
(élő közvetítés)
19.00 Állati élet
20.00 Drágám, a kölykök összementek
21.35 Hiába futsz
23.10 Wimbledoni nyílt teniszbajnokság
0.05 A pillangó tánca
(amerikai thriller)
2.15 Kedves kis hazug
(amerikai szexfilm)
3.50 Magányos lány
5.20 Csórikám!

TV3

9.50 72 óra (ismétlés)
10.15 Jövőnéző (ismétlés)
10.40 Cinema (ismétlés)
11.05 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 54.)
12.05 Maxi Max
(amerikai rajzfilmsorozat)
12.40 Star Trek
(amerikai sorozat – 46.)
13.35 Az Angyal
(angol sorozat – 36.)
14.30 Melrose Place
(amerikai sorozat, ismétlés)
15.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.30 Pepsi Party – A hazai könnyűzene legnagyobb sztárjaival
17.20 Életmentő járőr
(amerikai sorozat -1.)
18.15 Profitvadász
18.45 Hír3
19.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 71.)
19.45 A szerelem királya
(amerikai fim,  1987)
21.30 Alkonyzóna
(amerikai sorozat – 22.)
21.55 Macskaszem
(amerikai horror, ism.)
23.45 Életmentő járőr
(amerikai sorozat, ism.)

MSat

1.10 Music Box
12.00 Bulivonal extra
12.30 Rocktükör
(zenés riportműsor hazai sztárok részvételével)
13.00 Vincent és én
(amerikai film, ismétlés)
15.00 Szelep
(spotműsor)
16.00 Takarítógép
(amerikai film, ismétlés)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat – 20.)
18.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ismétlés)
19.30 Halálos játszma
(amerikai film)
21.20 Gyilkosság a paradicsomban 1.
(amerikai film, ismétlés)
23.10 Music Box

Szív TV

0.55 Zenei összeállítás
9.00 Meditációs jóga
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
13.30 Zenei összeállítás
15.00 Én pici pónim
15.30 Popeye
16.00 Príma torna
16.30 Lehetőség
17.00 Tangó hármasban
(dán film, ism. – 1.)
18.30 Terroristák
(angol film, ism. – 1.)
19.00 Irányjelző (ismétlés)
19.30 Delfy
(sorozat – 20.)
20.00 Celeste (ismétlés)
21.00 Keresd a nőt! – Sötét klubok világa
(amerikai film)
22.30 Hívd Andreát!
23.30 Az alagút
(amerikai erotikus thriller, ism.)

ATV

14.00 Casa Italia
18.00 ATV-stúdió
19.05 ATV-különjárat
20.00 Ismeretlen dimenziók
20.30 ATV-stúdió
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 És mégis igazak a Táltos mesék

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek