Tv műsor – 1998. július 31. – Péntek

MTV 1

5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Repeta – Nyár (ismétlés)
11.05 Játékos bestiárium A-Z-ig
A daru és a gólya
11.30 Szomszédok (ism.)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Hírek; Időjárás
12.10 AKT
12.25 Gazdasági híradó
12.35 Összeállítás a Nap-kelte reggeli műsorából
12.45 Lezáratlan akták
12.50 No comment
13.05 Forma-1
(francia-kanadai-magyar sorozat – 13/6.)
13.50 Örökségünk
A rekesztéses halászat (ismétlés)
14.05 Kísértetkastély
(cseh sorozat, ism. – 6/4.)
Cserebogár zsályával
14.25 A mi Charlie-nk
(német sorozat – 31/22.)
15.15 A Terra misszió
(német sorozat – 21/17.)
Robotpilóta bajban
15.50 Múzeumosdi
Szemadám György és Sinkó István műsora
Edények mögött
16.25 Űrgammák
(sci-fi sorozat)
Eltérítés
16.55 Játék, határok nélkül – előzetes
17.00 Évgyűrűk
17.30 Téka
17.40 Körzeti híradók
18.00 Ablak
19.00 Família Kft.
Aki átlátott a falon 2.
19.27 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat – 22/6.)
20.45 hét VOLT…
Hírek a múltból
21.00 „Éljen  a magyar!”
Közvetítés a Vigadóból
22.00 Exkluzív
22.20 Hírek
22.25 Aktuális
22.50 Kenó
22.55 Csapó, indul!
(német film, 1994)

MTV 2

6.55 Műsorismertetés
7.00 Híradó – Időjárás
7.15 Aktuális (ismétlés)
7.40 Képes műsorajánlat
7.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei, nem csak a régiókban élőknek
8.00 Tudóra
9.00 Tanoda
– Új tanári szak: a médiapedagógus
– Családi kör
– Kiben és miért csalódnak a gyerekek?
10.00 Szomszédok
(teleregény, 1990)
10.30 Kincsestár (ismétlés)
12.00 Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Kémek
(amerikai sorozat – 26/13.)
Egérfogó
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat, ismétlés – 130/55-56.)
16.05 Repeta – Nyár
17.20 Zöldposta (ismétlés)
17.55 Magyarország ma
Debreceni mogulok (ismétlés)
18.20 Mixi-Tipp
18.30 Kincsestár
20.00 Mesetár
20.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
21.00 Magyar Ház
22.00 Nenette és Boni
(francia film, 1996)
23.40 AKT
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub (ism.)
11.10 Klip Klub (ismétlés)
11.30 Az első csók (ism.)
12.05 Sliders
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt! (105-106.)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
16.10 Az első csók
(francia sorozat – 108.)
16.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 118.)
17.25 100-ból egy
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Sliders (38.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Földrengés
(amerikai katasztrófafilm)
22.05 Életveszélyben
23.05 Híradó – Időjárás
23.20 RTL Night Klub
– Mesék a kriptából
(amerikai horrorsorozat)
– Erotikus fantáziák
– Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
0.45 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Potyautas
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
Faluvilág; Középpont; Pénzvilág; Sport; Tv2 doktor; A csillagok ma
9.00 Délelőtt a Tv2-vel
9.00 Bölcs törpék a világ körül
(spanyol rajzfilmsorozat)
9.25 Aki bújt, aki nem
(amerikai sorozat – 65/17.)
9.50 Frankie
(német sorozat – 8.)
10.15 Magnum
(amerikai sorozat – 105.)
A szállodai detektív
11.05 Szerencsekerék (ism.)
11.35 Satöbbi
12.30 Gyökereink
13.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.30 Közvetlen ajánlat
14.00 Stádium
14.10 Lacikonyha
14.40 Satöbbi (ismétlés)
15.40 A tegnap csodái
15.50 Szemtanú – A hüllő
(angol sorozat)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat – 90.)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 209.)
17.30 Baywatch
(amerikai sorozat – 56.)
Halálösvény
18.25 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
18.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 213.)
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Polip
(olasz sorozat – 6/1.)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Szolid motorosok
(amerikai thriller, 1990)
0.45 Stádium
1.00 Hajnaltól napestig
1.25 Tények (ismétlés)
1.50 Közvetlen ajánlat

Duna TV

5.30 Virradóra
9.05 Susogó vadon – Gyors lábú nagymacskák
– Az óceán lánya
(ausztrál sorozat – 47.)
9.40 Váltó (ismétlés)
10.20 Othello Gyulaházán
(magyar film, ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 Néptáncok
12.50 Egy legenda életre kel
Portréfilm Puskás Ferencről – 2/2.
13.40 Kedves (ismétlés)
14.20 Elveszett őrjárat
(amerikai film, 1934)
15.30 Pop-sa-rock
16.05 Miénk a tér – Fiatalok másfél órája
Benne: Bert, a kamaszok kamasza
(svéd sorozat – 10.)
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Összkép
19.30 Kiadatás
(lengyel sorozat – 6.)
20.25 Rátkay Endre profán ikonjai
(rövidfilm, 1986)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Django
(olasz western, 1966)
23.10 Híradó
23.25 Vers
23.30 A nemek harca
(amerikai film, 1992)

HBO

7.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
8.05 Tökös tekés
10.00 Dumb és Dumber – Dilibogyók
11.45 A hírek szerelmesei
13.50 Indián a szekrényben
15.30 Francia csók
(amerikai vígjáték)
17.25 Drágám, a kölykök összementek
(amerikai vígjáték)
19.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
20.00 Szirének
(amerikai vígjáték)
21.35 A gyanú árnyéka
23.25 Drágám, add az életed!
(amerikai vígjáték)
0.50 Egy taxi hátsó ülésén 3.
(amerikai dokumentumfilm)
1.45 Korrupt szentek
(amerikai film)
3.20 Csőre töltve
(amerikai vígjáték)
4.55 Majd megdöglik érte
(amerikai vígjáték)

TV3

15.15 Z+ sikerlista
17.15 Utazás Gasztronómiában (magazin)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat – 44.)
A hasonmás 2/2.
18.45 Hír3
19.15 Melrose Place
(amerikai sorozat – 39.)
Flörtölés a végzettel
20.15 A balfácán
(amerikai sorozat – 26.)
Sárga furcsaságok
20.40 Filmpárbaj
(telefonos játék)
20.50 Egyházban az ellenséggel
(francia thriller, 1987)
22.30 Filmpárbaj
(telefonos játék)
22.45 Hír3 (ismétlés)
23.15 Jövőnéző – Iránytű a jövőbe (ismétlés)
23.40 Hegylakó
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat

0.40 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.15 Rocktükör (ismétlés)
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd újra…
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
15.30 Music Box Top Ten
16.00 A nagy Kandinszki (film)
18.00 Benny Hill (ismétlés)
18.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
19.00 A hekus
(német sorozat – 61.)
20.00 Poirot
(angol sorozat – 30.)
Hunter’s Lodge rejtélye
21.00 Drogvadászok
(amerikai film)
22.40 Alak-Art (ismétlés)
23.10 Csendes kopó
(amerikai film, ism.)

Szív TV

0.50 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Testszépítés Bíró Icával
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Torna
16.30 Salty, a fóka (16.)
17.00 Élet és design
(társalgási magazin)
17.30 Barkács
18.00 Okavango, a vadon szíve – 9.
19.00 Zenei hírzárlat
19.30 Popeye
(sorozat – 28.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
21.00 Élve kell
(amerikai film)
22.50 Az igazság megszállottja 2.
(amerikai film, ismétlés)

ATV

18.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
20.00 Érdekel
21.30 Klippercek
22.30 Digby, a világ legnagyobb kutyája
(amerikai film)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek