Tv műsor – 1998. július 30. – Csütörtök

MTV 1

5.50 Nap-kelte
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Repeta – Nyár (ism.)
11.10 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
11.35 Vannak vidékek legbelül
Ormánság
11.50 Zenelánc
12.00 Déli harangszó
Híróra: Hírek; Időjárás
12.10 AKT
12.25 Gazdasági híradó
12.35 Összeállítás a Nap-kelte reggeli műsorából
12.45 Lezáratlan akták
12.50 No comment
13.05 Forma-1
(francia-kanadai-magyar sorozat – 13/5.)
14.00 Rondó
14.50 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
15.20 Titkos küldetés
(ausztrál sorozat – 14.)
15.50 Tüskevár
(sorozat – 8/8.)
Búcsú a berektől
16.25 Öregberény
Történetek vidékről – 11.
17.00 Segítőtárs
17.15 Csellengők
17.20 Andalúziai kutya éji dala (ismétlés)
17.40 Euro-percek
17.45 Körzeti híradók
18.00 A remény öt évszázada
A sonkádi református templom
18.20 A kockásfülű nyúl
18.35 Christy
(amerikai sorozat – 21/1.)
A próbatétel 2/1.
19.27 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.30 Telefonos kisasszonyok
(angol sorozat – 8/5.)
Államtitok
21.05 Kerge város
(amerikai sorozat)
21.25 Stúdió ’98
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 A Dreyfus-ügy
(francia-olasz-cseh-belga film – 2/2.)

MTV 2

6.55 Műsorismertetés
7.00 Híradó – Időjárás
7.15 Aktuális (ismétlés)
7.40 Képes műsorajánlat
7.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei, nem csak a régiókban élőknek
8.00 Tudóra
Nyitott képzés – távoktatás
9.00 Tanoda
10.00 Szomszédok
(teleregény, 1990)
10.30 Kincsestár (ismétlés)
12.00 Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Kémek
(amerikai sorozat – 26/12.)
A hírszerzők háza
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat ismétlés – 130/53-54.)
16.05 Repeta – Nyár
17.35 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
18.00 Magyarország ma
Közelkép
18.30 Kincsestár
20.00 Mesetár
– Krisztofóró
– A legkisebb ugrifüles
– Mikrobi
20.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
21.00 A mi XX. századunk
(angol sorozat)
1975 – Az istenek visszavágnak
21.55 Twin Peaks
(amerikai sorozat – 32/8.)
22.45 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub (ism.)
11.10 Klip Klub (ismétlés)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
12.05 Sliders
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt! (104-105.)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
16.10 Az első csók
(francia sorozat – 107.)
16.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 117.)
17.25 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Sliders (37.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Extralarge
(olasz sorozat – 6.)
21.35 Fekete vipera
(angol sorozat – 6.)
22.10 Megdöbbentő világ
(riporterek klubja)
23.10 Híradó – Időjárás
23.25 MMM (ismétlés)
0.25 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Nótaszó
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
Faluvilág; Középpont… Pénzvilág; Sport; Tv2 doktor; A csillagok ma
9.00 Délelőtt a Tv2-vel
9.00 Bölcs törpék a világ körül
(spanyol rajzfilmsorozat)
9.25 Aki bújt, aki nem
(amerikai sorozat – 65/16.)
9.50 Frankie
(német sorozat – 7.)
10.15 Magnum
(amerikai sorozat – 104.)
Ki ez a Don Luis Higgins?
11.05 Szerencsekerék (ism.)
11.35 Satöbbi
12.30 Segíts magadon!
13.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.30 Közvetlen ajánlat
14.00 Stádium
14.10 Művészetek völgye
Kapolcs
14.40 Satöbbi (ismétlés)
15.40 A tegnap csodái
15.50 Szemtanú – A hal
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat – 89.)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 208.)
17.30 Baywatch (55.)
A vízi mentők nem ugranak magasra
18.25 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
18.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 212.)
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Forró nyomon
20.55 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
Rettegő város
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Magnum (ism.)
24.00 Stádium
0.15 Hajnaltól napestig
0.40 Tények (ismétlés)
1.05 Közvetlen ajánlat

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Műsorismertetés
9.05 (kis)Mamaklub (ism.)
9.35 Régiók (ismétlés)
10.10 Táncház (ismétlés)
10.45 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat, ismétlés)
11.35 Néptáncok
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Nótacsokor
12.40 Szlovákia műemlékei
A csetneki nagytemplom
12.50 Egy legenda életre kel
Portréfilm Puskás Ferencről – 2/1.
13.40 Ló és ember
(skót sorozat – 6/2.)
14.35 Csodálatos vízi utak
(német sorozat – 4/2.)
15.20 Két macska, egy kutya: 101 kiscsibe
15.30 Kalandok Kythera szigetén (13/4.)
16.00 Katedra nélkül
17.00 A béke kikötői
17.35 Mesefilmek
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Váltó
(gazdasági magazin)
19.00 Maigret
(francia sorozat, 1988)
20.35 Nagymesterek kamarazenéje
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 Mozgó Kép
22.20 Kígyók vára
(cseh film, 1994) FF
24.00 Híradó
0.15 Vers

HBO

7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Panda kaland Kínában
(amerikai film)
9.30 Matilda, a kiskorú boszorkány
(amerikai vígjáték)
11.10 Két tojás száz bajt csinál
12.40 Jack
(amerikai film)
14.30 Zenemánia: Gipsy Kings – Tierra Gitana
15.30 Micsoda csapat
17.35 Bogaras Joe
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Kő’ egy csapat
21.35 Necropolis
22.15 Melrose Place
23.00 A cigányok ideje
(jugoszláv vígjáték)
1.25 Elképzelt valóság
(francia szexfilm)
3.25 Félmaréknyi esély
(amerikai sci-fi)
4.55 Vörös cár

TV3

15.35 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
16.05 Megváltás vagy gyilkosság
(amerikai film, 1987)
17.45 Hegylakó (43.)
A hasonmás 2/1.
18.45 Hír3
19.15 Fejvadász
(amerikai sorozat – 17.)
Forró nyom
20.15 MASH
(amerikai sorozat – 52.)
„Csataló” Kelly
20.45 A tengerparti őr
(amerikai film, 1976)
22.30 Hír3 (ismétlés)
23.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism.)
24.00 72 óra (ismétlés)

MSat

0.10 Music Box
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd  újra…
15.30 Music Box Top Ten
16.00 Bulivonal (ismétlés)
16.30 News-da
17.00 Szelep
A legaktuálisabb témával foglalkozó háttérműsor több oldalról, több szemszögből tálalja az eseményt, az adott témában érdekeltek lehető legszélesebb körű részvételével…
18.00 Benny Hill (ismétlés)
18.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
19.00 A hekus
(német sorozat – 60.)
20.00 Drakula
(sorozat – 5.)
20.30 A bilincs szorításában
(amerikai film)
22.20 Alak-Art (ismétlés)
22.50 Ölni a múltért
(amerikai film, ism.)

Szív TV

0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Príma torna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Terhestorna
16.30 Autósport (ismétlés)
17.00 Okavango, a vadon szíve – 8.
18.00 Lesen – Sportmagazin (ismétlés)
19.00 107 (ism.)
19.30 Én pici pónim
(sorozat – 55-56.)
20.00 Szédülj el!
20.30 Sztárbár
21.00 Az igazság megszállottja 2.
(amerikai film)
22.55 Fekete ember
(amerikai film, ism.)

ATV

18.50 ATV-stúdió
18.58 Agráresték
19.20 Tourmix
(utazási magazin)
19.50 Klippercek
20.00 ATV-stúdió
21.00 Miért szeressük az ügynököt?
21.25 Klippercek
21.30 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek