Tv műsor – 1998. június 9. – Kedd

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 193/126.)
10.15 Szatelit
Egy hónap kabaré negyven percben (ism.)
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Gazdaság; Akt; Gazdatévé
14.00 Megszállottak
(magyar film, 1961)
15.40 Könyvhét után
16.00 Cimbora különkiadás
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat – 160/143.)
17.00 Sorstársak
(rehabilitációs magazin)
17.15 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Mirr-Murr, a kandúr
(sorozat, ism. – 13/5.)
Cin-cin, a kisegér
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/130.)
19.27 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Nostromo
(angol sorozat – 6/5.)
21.00 Kriminális
21.30 Telemázli
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 Publikum
23.00 MM
23.10 Örökség, avagy gútntág, faszikáim
(cseh film, 1992)
1.10 Hírek

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó – Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó – Időjárás
7.15 Provokatív (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Tanoda
10.00 Szomszédok (ism.)
10.30 Kincsestár
13.00 Híróra
14.00 Keménykalap és krumpliorr
(sorozat, 1974 – 4/2.)
Kell egy veréb…
14.50 Francia kaleidoszkóp
(sorozat, ism. – 13/1.)
Előképek a sorozathoz, avagy ahogy a műhold látja – 1.
15.20 Repeta – Történelem
17.40 Tüskevár
(sorozat, ismétlés – 8/2.)
18.15 Aktuális, kultúra, tudomány
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Brazília: a négyszeres győztes (ismétlés)
21.00 Gálvölgyi-show
22.00 Senki nem tér vissza
(olasz-francia-magyar sorozat, ism. – 4/4.)
23.25 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
10.15 Rajzfilm Klub
– Béci bohóc
– Candy, Candy
– Manóvári Manók
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.10 Klip Klub (ismétlés)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.00 Kung-fu
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 67-68.)
14.15 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
– Dragon Ball
– Candy, Candy
– Manóvári manók
(rajzfilmsorozatok)
16.00 Az első csók
(francia sorozat – 70.)
16.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 80.)
17.25 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Kung-fu
(amerikai sorozat – 22.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Mindent megmutatunk
(francia vígjáték, 1974)
21.45 MMM
22.45 Hírek – Időjárás
23.00 Bádogemberek (ism.)
0.50 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Egérfogó
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
9.25 Organikus narancs
(ausztrál sorozat – 12.)
9.50 Szerencsekerék (ism.)
10.15 Kakuk
(talkshow)
Imádom a luxust!
10.45 Satöbbi
11.15 Magnum
(amerikai sorozat – 67.)
Haza a tengerről
12.00 Nótaszó
12.30 Közvetlen ajánlat
13.00 Klik
13.30 Stádium
13.45 Kakuk (ismétlés)
14.15 Satöbbi (ismétlés)
14.55 Dávid, a törpe
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.25 80 nap alatt a Föld körül Willy Fogg-gal
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.50 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat – 72/52.)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat – 52.)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 171.)
17.30 Baywatch
(amerikai sorozat)
18.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 175.)
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Herkules
(amerikai sorozat)
Herkules az alvilágban
21.30 Családban marad
(amerikai vígjátéksorozat, 1996)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Columbo
(amerikai sorozat, ismétlés)
0.30 Stádium
0.45 Hajnaltól napestig
1.10 Tények (ismétlés)

Duna TV

5.30 Virradóra
9.05 Verbunkok a Kárpát-medencében (ism.)
9.15 Forrásvidék (ism.)
9.50 Néptáncok
10.00 Árverés Kisújszálláson (ism. – 4/1-2.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 A komor szépségek országa
Norvégiái útijegyzet
12.55 Philip Marlowe esetei
(amerikai film, ism. – 4.)
13.50 Árverés Kisújszálláson (ism. – 4/3-4.)
15.55 Zűrzavaros vakáció
(angol sorozat – 15.)
16.20 Katedra nélkül
17.05 Harmónia
17.35 Mesefilmek
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
18.55 Esti kérdés
19.10 Hungaria Litterata
(sorozat – 13/10.)
20.00 Trópusi hőség
(kanadai sorozat)
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Halál Rommelra!
(olasz film, 1969)
23.15 Híradó
23.30 Vers
23.35 Nagy Ferenc miniszterelnök
(dokumentumfilm – 2/1.)
Magyarország 1945-47

HBO

7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Tűzparancs
10.20 Apa csak egy van
(amerikai vígjáték)
12.05 Pocahontas
12.55 A törvény hevében
(amerikai akciófilm)
14.30 Véndögség
(amerikai vígjáték)
16.20 Mozimánia: Kaszkadőrparádé
17.15 Szemünk fénye akció
(amerikai vígjáték)
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 Holtomiglan-holtodiglan
21.30 Puszta formalitás
(francia thriller)
23.30 A nagy balek
0.50 A szikla
3.05 Poltergeist – Kopogó szellem
(amerikai horror)
5.00 Dr. Moreau szigete
(amerikai horror)

TV3

15.05 Jövőnéző (ismétlés)
15.35 Az álomcsapat
(amerikai film, 1989)
17.45 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)
18.45 Hír3
19.15 New York rendőrei
(amerikai sorozat – 11.)
Téli nyuszi
20.15 MASH
(amerikai sorozat – 37.)
A konferencia
20.45 A nemesi ház
(amerikai sorozat – 4/3.)
22.30 Hír3 (ismétlés)
23.00 New York rendőrei
(amerikai sorozat, ismétlés)
24.00 A bolygó neve: Halál
(amerikai sci-fi, ism.)

MSat

2.20 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd újra…
(játékos, zenés, nyereményes műsor új ötletekkel, naponta más és más talánnyal)
15.30 Music Box Top Ten
(kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján)
16.00 David Attenborough
(sorozat – 3.)
Virágzás és megporzás
17.00 David Attenborough
(sorozat – 4.)
Küzdelem a létért
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ism.)
18.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
19.00 A hekus
(német sorozat – 23.)
20.00 A düh utcája
(amerikai film)
21.40 Alak-Art (ismétlés)
22.10 Poirot
(sorozat, ism.)
23.10 A gyilkos Meteorok
(hongkongi film, ismétlés)

Szív TV

0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Príma torna
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Torna
(csontritkulás ellen)
16.30 Kapásjelző (ism.)
17.00 Szédülj el! (ismétlés)
17.40 Szálljon magasra a léggömb! (ismétlés)
19.00 City magazin
19.15 Kézről kézre (ism.)
19.30 Popeye
(sorozat – 13.)
20.00 Gyertyafényben
21.00 Halálos megadás
(amerikai film)
22.40 Rácsok mögött
(amerikai film, ismétlés)

ATV

24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.20 Ingatlanpanoráma
19.30 OBB-híradó
20.00 ATV-stúdió
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna” egy picit

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek