Tv műsor – 1998. június 7. – Vasárnap

MTV 1

7.00 Számítógép-jogosítvány
Felkészülés az európai számítógép-használói jogosítvány vizsgájára
7.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.30 Ficánkoló (ismétlés)
7.35 A sündisznócska lakodalma
(bábfilm, ism.)
8.10 Kukucs
8.30 Rajzfilmsztárok parádéja
9.30 Delta 2000
(tudományos híradó)
10.00 Tévémagiszter
(közművelődési hetilap)
11.05 Gazdit keresünk
Kudlik Júlia műsora
11.30 Herr Olivér nótafelvételeiből (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek – 21-es show
12.30 Családi napló
Azoknak, akik szeretnek együtt lenni
13.05 Szeretni Áront
(amerikai film)
14.40 Édes semmittevés
Horváth Gita műsora
15.30 Örömhír
Ökumenikus műsor
15.50 Vers mindenkinek
Paul Verlaine: Csak menj tovább!
Előadja: Fodor Tamás
16.00 Walt Disney bemutatja
– Micimackó
(amerikai rajzfilmsorozat, ismétlés)
– Pluto és a madárfióka
(amerikai rajzfilm, ism.)
– A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
Gyermekek és bokszkesztyűk
17.05 Minden, ami zene
(filmrendezők zenei filmetűdjei)
17.10 Helló, Magyarország!
(turisztikai magazin)
18.00 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/128.)
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 A piszkos tizenkettő: a második küldetés
(amerikai film)
(Feliratozva is!)
21.35 Tonik
25 perc üdítő
21.55 Telesport
Forma-1 Kanadai Nagydíj

MTV 2

6.55 Műsorismertetés
7.00 Űrgammák
(sorozat, ism.)
7.30 Hol-mi?
8.00 Tudóra – válogatás
9.25 Iskolák az ezredfordulón
(sorozat)
10.00 Senki nem tér vissza
(olasz-francia-magyar sorozat, ism. – 4/3.)
11.35 Tökjó
12.30 Egy furcsa lány
Kishonti Ildikó műsora
13.00 A szerelem jogán
(brazil sorozat, ismétlés – 160/139-141.)
14.25 Telesport
Atlétikai Európa Kupa
15.00 Császárlátogatás
(tévéjáték, ism.)
A film után beszélgetés az alkotókkal
16.40 Jelképtár
A dob
16.45 Jövő heti műsorajánlat
17.00 Nemzetközi Katonai Fúvószenekari Találkozó – 2/1.
17.30 Cirka-firka
18.00 Pedagógusnap
Kézsmárk
19.00 Sándor Mátyás
(sorozat, ism. – 6/2.)
20.05 Táncvilág
21.05 Telesport
22.00 Amíg még élünk
(angol sorozat – 33/21.)
22.45 Vasárnapi portré
Réz Pál (ismétlés)
23.45 Universitas

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
– Manóvári manók
– Spirou és Fantasio
– Nanook, a bátor eszkimó
– Kimba
– Icipici pók
– Repülő mackók
– Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Felfedező úton a Robinson család
(amerikai sorozat – 16.)
11.30 Sweet Valley
(amerikai sorozat – 6.)
11.55 A Dunánál…
Nemzetiségi magazin
12.25 Fókusz plusz (ism.)
13.00 Hírek
13.10 A farkasok visszatérése
(dokumentumfilm)
14.05 Desire
(francia vígjáték, 1995)
15.55 RTL Klub Road Show
16.20 Angyali érintés
(amerikai sorozat – 30.)
17.10 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat – 22.)
18.00 ZenÉsz
18.30 Dóra mozija
19.00 Híradó
19.30 Csíííz!
(szórakoztató műsor)
20.00 Steve McQueen-hétvége
Pokoli torony
(amerikai film, 1974)
22.55 Gyilkos sorok
(angol sorozat – 29.)
23.50 Hírek – Időjárás
0.05 Országház
(heti magazin)
0.35 A farkasok visszatérése
(dokumentumfilm, ism.)

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
– Tesz-vesz város
(rajzfilm)
7.35 Cidri úr és Tipp-Topp Kisasszony
(rajzfilm)
8.01 Cápali és Cápeti
(rajzfilm)
8.38 Igazi szellemirtók
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai családi sorozat)
10.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
10.50 A dunai hajós
(magyar kalandfilm)
12.30 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
13.00 Nótaszó
13.50 A foci-vb-k története
(angol sorozat)
14.20 A következő áldozat
(brazil sorozat, ismétlés)
16.10 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
17.05 Az Űrközpont
(amerikai sorozat)
18.00 Szuper csapat
(amerikai sorozat)
19.00 Tények
19.10 Napló
20.00 Közkívánatra!
– Gyerekes szerelem
(amerikai film, 1990)
– Óvakodj a törpétől!
(amerikai film)
– Bűntény a támaszponton
(amerikai film, 1988)
21.45 Gól! Gól! Gól!
22.15 Színkép
22.45 Király kabaré
(színházi közvetítés)
0.10 Napló

Duna TV

7.30 Szimba – 38.
7.55 Rosalida elefántja
(német film, 1989)
8.40 Pop-sa-rock (ismétlés)
9.10 Szóbazár (ismétlés)
9.40 Hungaria Litterata
(sorozat, ism. – 13/9.)
10.20 Hungaria Litterata
Műelemzések (ism.)
10.50 Verbunkok a Kárpát-medencében
11.00 Forrásvidék
11.35 Beavatás (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek – Műsorismertetés
12.10 The Four Seasons New York
(riportfilm)
12.45 A házibuli folytatódik
(francia film)
14.30 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.30 Formatervező természet
(angol sorozat – 6/5.)
17.00 Minoritates Mundi
17.40 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.00 Sportpercek
19.15 Hubay Miklós: Ők tudják, mi a szerelem
Burleszk és tragédia egy felvonásban
20.15 Szerelem a vásznon
Beszélgetés Makk Károllyal
20.45 Egymásra nézve
(magyar film, 1982)
22.25 Fórum
23.25 A montreali nemzetközi dzsesszfesztiválon
(kanadai zenés film)

HBO

7.00 Kettőn áll a vásár
(amerikai vígjáték)
8.40 Ezüstkerék
(amerikai film)
10.30 National Geographic
11.25 Gilbert Grape
(amerikai film)
13.20 Tegnap és ma
15.00 Ha a férfi igazán szeret…
(amerikai film)
17.05 Megúszni egy gyilkosságot
(amerikai vígjáték)
18.35 Mennyi? 30!
19.10 Melrose Place
20.00 Az angol beteg
(amerikai akciófilm)
22.40 Így készült: Az angol beteg
23.35 Nyakig a pácban
(vígjáték)
1.15 Angyalok és rovarok
3.10 Billy Bathgate
(amerikai krimi)
4.55 Az utolsó tetoválás
(amerikai thriller)

TV3

9.55 Profitvadász
(gazdasági-tőzsdei magazin, ismétlés)
10.20 Utazás Gasztronómiában
(magazin, ismétlés)
10.50 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 47.)
Esőnap
11.50 Agyafúrt  professzor
(angol rajzfilmsorozat)
12.20 Star Trek
(amerikai sorozat – 39.)
A tiltott gyümölcs
13.15 Sherlock Holmes
(angol sorozat – 31.)
Shoscombe hercege
14.15 Az Angyal
(angol sorozat, ismétlés)
15.10 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.10 Utazás a múltból
(amerikai film,  1942)
18.15 Jövőnéző
18.45 Hír3
19.15 Bolondos szerelem
(amerikai film, 1991)
21.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ismétlés)
21.30 Pepsi GeneratioNext – a Z+ sikerlistája

MSat

24.00 Music Box
12.00 MSAT Klub
12.30 Gabriella extra
13.00 Címlapsztori
(politikai vitaműsor)
14.00 A Harrington-ház rejtélye
(amerikai film, ismétlés)
15.00 Rossz úton járó gyermek
(amerikai film, ismétlés)
16.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat – 15.)
17.00 Cápavadász
(amerikai film, ismétlés)
19.00 Dilizsaruk
(angol sorozat – 7.)
19.30 Gyilkos Meteorok
(hongkongi film)
21.25 Címlapsztori (ism.)
22.25 A dzsungel törvénye
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV

0.45 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Delfy
(sorozat, ism. – 11.)
15.30 Én pici pónim
(sorozat, ism. – 23-24.)
16.00 Popeye
(sorozat, ism. – 12.)
16.30 Gyertyafényben (ism.)
17.30 Autósport
18.00 Zenei hírzárlat (ism.)
18.30 A vadonban
(sorozat, ismétlés – 6.)
19.30 Delfy
(sorozat, ismétlés – 12.)
20.00 A halál arca
(amerikai film)
21.30 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.00 Cobra
(amerikai film, ismétlés)

ATV

24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Csillagszem
19.00 Klippercek
20.00 Nagy-Britannia belülről
21.00 Klippercek
21.15 Érdekességek a nagyvilágból
21.45 Klippercek
22.30 Moziklip

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek