Tv műsor – 1998. június 21. – Vasárnap

MTV 1

7.00 Számítógép-jogosítvány
Felkészülés az európai számítógép-használói jogosítvány vizsgájára
7.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.30 Ficánkoló (ismétlés)
7.35 A nagyeszű sündisznócska
(sorozat, ism. – 4/1.)
Sündisznócska lovagol
8.05 Buci királyfi megpróbáltatik
(mesejáték, ismétlés)
8.30 Rajzfilmsztárok parádéja
9.30 Delta 2000
10.00 Tévémagiszter
11.00 „Ezt cselekedjétek az én emlékezetemre!”
Vasárnapi szentmise közvetítése a máriaremetei kegytemplomból
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek – 21-es show
12.30 Mérce
13.05 Vészhelyzet
(amerikai sorozat, ismétlés – 22/1-2.)
Carter doktor, ha nem tévedek
Kezdődjék a játék!
14.40 Lurkó Kupa – döntő
15.30 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
15.50 Pos(z)itív
avagy nehezen kezelhető?!
16.00 Vers mindenkinek
Weöres Sándor: Toccata
Előadja: Törőcsik Mari
16.00 Walt Disney bemutatja
– Micimackó
(amerikai rajzfilmsorozat, ism.)
– Kerti mulatság
(amerikai rajzfilm, ism.)
– A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
Lányok és fiúk
17.10 Minden, ami zene
(filmrendezők zenei filmetűdjei)
17.18 Európai időjárási körkép
17.25 Labdarúgó-vb
Argentína-Jamaica
19.25 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 Ki mellé állnak a barátok?
(amerikai film)
(Feliratozva is!)
21.35 Szelídek
(tévéjáték)
23.10 Nehéz föld – 2/2.
24.00 Tonik

MTV 2

6.55 Műsorismertetés
7.00 Úrgammák
(sorozat, ism.)
7.30 Hol-mi?
8.00 Tudóra – válogatás
10.00 Őrjárat az égen
(sorozat, ism. – 4/1.)
11.00 Tökjó
12.00 Francia kaleidoszkóp
(sorozat, ism. – 13/13.)
Moliére és Lumiére világa
12.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat ismétlés – 160/146-149.)
14.25 Labdarúgó-vb
Németország-Jugoszlávia
16.30 Nekem ne lenne hazám?
(sorozat, ism.)
Kapcsolatok
16.45 Jövő heti műsorajánlat
17.00 Fiú, felelj!
17.30 Körző
(közép-európai kulturális magazin)
18.00 „… az én váram”
18.30 Sárkányfű – avagy Petőfi bajusza
19.00 Sándor Mátyás
(sorozat, ism. – 6/4.)
20.05 Amíg még élünk
(angol sorozat – 33/23.)
A vízvezeték-szerelő is kétszer csenget
20.55 Labdarúgó-vb
USA-Irán
23.30 Szülőföldemen, Somogyban
Bemutatja: Fodor András (ism.)
0.50 Napbúcsúztató

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Felfedező úton a Robinson család
(amerikai sorozat – 20.)
11.30 Sweet Valley
(amerikai sorozat – 8.)
12.00 A Dunánál
Nemzetiségi magazin
12.30 Fókusz plusz (ism.)
13.00 Hírek
13.10 Pingvinek szigete
(dokumentumfilm)
14.05 Ászok ásza
(francia vígjáték, 1982)
15.45 Így készült: Blues Brothers 2000
16.05 RTL Klub Road Show
16.20 Angyali érintés
(amerikai sorozat – 32.)
17.10 Mentőangyalok
(amerikai sorozat – 2.)
18.00 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.30 Dóra mozija
19.00 Híradó
19.30 Csíííz!
(szórakoztató műsor)
20.00 Ne folytassa, felség
(amerikai vígjáték)
21.40 Kaiser Klub
22.10 Gyilkos sorok
(angol sorozat – 32.)
23.00 Hírek – Időjárás
23.15 Országház
(heti magazin)
23.45 Pingvinek szigete

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
6.55 Tesz-vesz város
7.35 Boldog úr és Ingatag Kisasszony
8.01 Cápali és Cápeti
8.38 Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai családi sorozat)
10.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat)
10.55 Addams Family 2.
(amerikai film)
12.30 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
13.00 Nótaszó
13.30 Sportszenzációk
14.00 Rinaldo Rinaldini – A haramiák kapitánya
(német sorozat)
14.30 A következő áldozat
(brazil sorozat, ism.)
16.15 Petrocelli
(amerikai sorozat)
Beszámíthatatlan
17.05 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
Függetlenek gyülekezete
18.00 Szuper csapat
(amerikai sorozat)
19.00 Tények
19.10 Napló
20.00 Közkívánatra!
1. Superman és a sötétség hatalma
(amerikai film)
2. Álmodj rózsaszínt
(amerikai film)
3. Botcsinálta angyal
(amerikai vígjáték)
22.00 Szerelem, óh!
(musical két részben)
24.00 Színkép
(kulturális magazin)
0.30 Napló

Duna TV

7.00 Szimba
7.25 Éljen Szervác!
(bábfilm)
8.30 Pop-sa-rock (ism.)
9.05 Nyelvőrző (ismétlés)
9.35 Hungaria Litterata
(sorozat, ism. – 13/11.)
10.20 Műelemzések (ism.)
10.50 Verbunkok a Kárpát-medencében
Székelyföld
11.00 Beavatás (ismétlés)
11.15 Forrásvidék
11.50 Vers
12.00 Déli harangszó
Hírek – Műsorismertetés
12.10 Lóverseny
12.25 Édes és keserű
(magyar film, 1966) FF
13.55 Hajóval két világ határán
14.40 Régi híradók
15.05 Sportképek
16.45 A szerelmes borbély
Charlie kisasszony
(amerikai burleszk) FF
17.00 Talpalatnyi zöld
17.40 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó – Sportpercek
19.15 Jean Gabin és Sinkovits
19.45 Párizs levegője
(francia-olasz film, 1053) FF
21.30 Romantikus kamarazene
22.10 Fórum
A Microsoft-per
23.10 Jazzperanto
23.50 Vers

HBO

7.30 A barátom a halálom
(amerikai vígjáték)
8.55 Dallas: Jockey visszatér
(amerikai film)
10.30 National Geographic
11.25 Rejtélyes manhattani haláleset
(amerikai vígjáték)
13.10 Így készült: Sugar Hill
13.40 Még zöldebb a szomszéd nője
15.20 Tűzparancs
(amerikai akciófilm)
17.30 My Girl 2. – Az első igazi kaland
(amerikai vígjáték)
19.10 Melrose Place
20.00 Ha ölni kell
(amerikai film)
22.30 Proszektúra – egy kórboncnok vallomásai
23.25 Las Vegas, végállomás
(amerikai film)
1.15 Billy, a kölyök
(amerikai western)
2.55 TNT
(amerikai akciófilm)
4.25 Lone Star
(amerikai krimi)

TV3

8.50 Profitvadász
(gazdasági-tőzsdei magazin, ismétlés)
9.15 Stella Artois Music Award (ism.)
9.50 Utazás Gasztronómiában (ism.)
10.20 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 51.)
11.20 Tintin
(francia rajzfilmsorozat)
11.55 Star Trek
(amerikai sorozat – 43.)
Szőrös veszedelem
12.50 Sherlock Holmes
(angol sorozat – 33.)
Az előkelő ügyfél
13.50 Az Angyal
(angol sorozat, ismétlés)
14.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
15.45 Az őzgida
(amerikai film, 1946)
18.15 Jövőnéző
18.45 Hír3
19.15 Félőske barátokra lel
(amerikai film, 1985)
21.10 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ismétlés)
21.40 Z+ sikerlista (ism.)

MSat

24.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
13.30 MSAT Klub
14.00 Apró népség
(amerikai film, ismétlés)
16.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat – 17.)
17.00 Ebihal és a bálnák
(amerikai film, ismétlés)
19.00 Dilizsaruk
(angol sorozat – 9.)
19.30 A dühöngés ökle
(hongkongi film)
21.40 Vámpírvadász
(amerikai film, ismétlés)
23.25 Music Box

Szív TV

1.40 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Delfy
(sorozat, ism. – 15.)
15.30 Én pici pónim
(sorozat, ism. – 31-32.)
16.00 Popeye (ism. – 16.)
16.30 Gyertyafényben (ism.)
17.30 Autósport
18.00 Zenei hírzárlat (ism.)
18.30 A vadonban
(sorozat, ismétlés – 8.)
19.30 Delfy
(sorozat, ismétlés – 18.)
20.00 Halálos erőszak
(amerikai film)
21.35 Egy páholyban Benkő Dániellel
21.50 401-es járat
(amerikai film, ism.)

ATV

19.00 Érdekel
20.10 Érdekességek a nagyvilágból
21.00 Szervátültetés
22.00 Klippercek
22.20 Vérrel festve
(amerikai thriller)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek