Tv műsor – 1998. június 10. – Szerda

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 193/127.)
10.10 Nyitott száj
(politikai vitashow, ism.)
11.10 Frankenberg-kastély
(német sorozat – 13/12.)
Sok hűhó semmiért
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Gazdaság; Akt
12.30 Körzeti híradók
12.40 Gazdatévé (ismétlés)
14.00 Slovenski utrinki
(szlovén nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
15.25 Csillaghullás
(cseh sorozat – 7/6.)
A versenyző imája
15.55 Cimbora
A csók… (ismétlés)
16.25 A szerelem jogán
(brazil sorozat – 160/144.)
16.55 Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
17.00 Útmutató
A szeretet törvénye
17.25 Telesport
Labdarúgó-vb
Brazília-Skócia
Nyitó mérkőzés
19.27 Európai időjárási körkép
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A medve
(francia film)
21.35 Hírek
21.40 Aktuális
22.05 Kenó
22.10 Szabad verseny
22.40 Az ifjúság édes madara
(amerikai film, 1962)
0.35 Hírek

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó – Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó – Időjárás
7.15 Publikum (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Tanoda
10.00 Szomszédok (ism.)
10.30 Kincsestár
13.00 Híróra
14.00 Keménykalap és krumpliorr
(sorozat, 1974 – 4/3.)
A tettes lépre megy
14.50 Francia kaleidoszkóp
(sorozat, ism. – 13/2.)
Előképek a sorozathoz, avagy ahogy a műhold látja – 2.
15.20 Repeta – Természet
17.45 Tüskevár
(sorozat, ismétlés – 8/3.)
Szökevény óriás
18.15 Aktuális, kultúra, tudomány
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Terra X
(német sorozat)
20.50 Labdarúgó-vb
Marokkó-Norvégia
23.05 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.10 Klip Klub (ismétlés)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.00 Kung-fu (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 68-69.)
14.15 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
– Dragon Ball
– Candy, Candy
– Manóvári manók
(rajzfilmsorozatok)
16.00 Az első csók
(francia sorozat – 71.)
16.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 81.)
17.25 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Sliders
(amerikai sorozat – 1.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Cobra 11
(német sorozat – 7.)
20.55 Brooklyn South
(amerikai sorozat – 7.)
21.45 Hírek – Időjárás
22.00 Kész átverés (ism.)
22.30 Mindent megmutatunk
(francia vígjáték, ism.)
0.10 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Hűséges az Isten
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
9.25 Organikus narancs
(ausztrál sorozat – 13.)
9.50 Szerencsekerék (ism.)
10.15 Kakuk
(talkshow)
Férfiak a szépségszalonban
10.45 Satöbbi
11.15 Magnum
(amerikai sorozat – 68.)
Levél a hercegnőnek
12.00 Nótaszó
12.30 Közvetlen ajánlat
13.00 Titokzatos természet
13.30 Stádium
13.45 Kakuk (ismétlés)
14.15 Satöbbi (ismétlés)
14.55 Dávid, a törpe
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.25 80 nap alatt a Föld körül Willy Fogg-gal
(spanyol rajzfilm sorozat)
15.50 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat – 72/53.)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat – 53.)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 172.)
17.30 Baywatch
(amerikai sorozat)
Cápaderbi
18.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 176.)
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Kedves nővérkék
(német sorozat)
20.45 A hegyi doktor
A fekete angyal
21.30 Családi kötelékek
(amerikai sorozat – 3.)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Herkules
(amerikai sorozat, ism.)
0.30 Stádium
0.45 Hajnaltól napestig
1.10 Tények
(rövid ismétlés)

Duna TV

5.30 Virradóra
9.05 Gazdakör (ismétlés)
9.40 Héthatár (ismétlés)
10.20 120-as tempó
(magyar film, ism., 1937)
11.30 Néptáncok
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle – Hírek
12.20 Mesefilm
12.35 1100 év Európa közepén
(sorozat – 14.)
12.50 Nagy Ferenc miniszterelnök
(dokumentumfilm, ism. – 2/1.)
13.40 Magna Hungaria expedíció
(dokumentumfilm – 3/2.)
14.45 A csillagszemű
(magyar film, ism.)
16.20 Katedra nélkül
17.20 Amiről a kövek mesélnek
Szekszárd
17.40 Mesefilmek
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Esti kérdés
19.10 Kár a benzinért
(magyar film, 1964) FF
20.25 Kutyavilág
(dán filmetűd, 1996)
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Talán az ördög
(francia film, ism.)
23.15 Híradó
23.30 Vers
23.35 Nagy Ferenc miniszterelnök
(dokumentumfilm – 2/2.)

HBO

7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 Jó étvágyat, televíziócska!
(lengyel vígjáték)
10.30 Az ember, aki elfogta Eichmannt
(amerikai film)
12.05 Idétlen időkig
13.45 Vízi dili
(amerikai vígjáték)
15.15 Így készült: Segíts, mumus!
15.40 Ezüstkerék
17.25 Dallas: Jockey visszatér
(amerikai film)
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Kártyavár
21.50 Az angol beteg
0.30 Blue Ice
(amerikai krimi)
2.15 Halott ember
(amerikai film)
4.10 Alkonyattól pirkadatig
(amerikai akciófilm)
5.55 Mozivarázs 3.

TV3

15.25 Cinema (ismétlés)
15.55 A nemesi ház
(amerikai sorozat, ismétlés)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat – 20.)
Bosszúálló angyal
18.45 Hír3
19.15 Chicago Hope
(amerikai sorozat – 33.)
A három idős férfi és az ifjú hölgy
20.15 A dumagép
(amerikai sorozat -19.)
Martin trónja
20.40 Filmpárbaj
Telefonos játék
20.50 Az álomcsapat
(amerikai film, 1989)
22.55 Filmpárbaj
23.00 Hír3 (ismétlés)
23.30 Hegylakó
(amerikai sorozat, ismétlés)
0.25 Cinema (ismétlés)
– NBA-döntő

MSat

1.05 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd újra…
Játékos, zenés, nyereményes műsor új ötletekkel, naponta más és más talánnyal
15.30 Music Box Top Ten
(kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján)
16.00 David Attenborough
(sorozat – 5.)
Együttműködés és élősködés
17.00 David Attenborough
(sorozat – 6.)
Alkalmazkodás és fennmaradás
18.00 Benny Hill (ismétlés)
18.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
19.00 A hekus
(német sorozat – 24.)
20.00 Szerelem mindhalálig
(amerikai film)
21.55 Alak-Art (ismétlés)
22.25 Az igazság megszállottja 1.
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV

5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Testszépítés Bíró Icával
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
16.30 Van megoldás? (ism.)
17.00 Gigabyte (ismétlés)
17.30 Barkács (ismétlés)
18.00 City magazin (ism.)
18.30 Konyhashow
Vendég: Cserháti Zsuzsa
19.00 Kapásjelző
19.30 Delfy
(sorozat – 13.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 58.)
21.00 Börtönterror
22.40 Halálos megadás
(amerikai film, ismétlés)

ATV

24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Műsorajánlat
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
20.00 Magyar szentkoronánk Táltos üzenete
22.20 Klippercek
23.00 Csillagszem

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek