Tv műsor – 1998. május 9. – Szombat

MTV 1

5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Ficánkoló (ismétlés)
8.15 Rajzfilmsztárok parádéja
9.10 Kis Pék Peti
(bábjáték)
9.50 Gyalogbéka
(sorozat, ism. – 10/4.)
Gyaloghonvéd jelentkezem
10.25 Nosza!
11.00 Szenvedélyek
(olasz sorozat, ismétlés)
11.50 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat – 65/8.)
Kifulladásig
12.40 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
12.50 Energiaábécé
Sütés-főzés
12.55 Forma-1
Spanyol Nagydíj
Időmérő edzés
14.10 A nagybácsim
(francia film, 1958)
16.10 Charlie
Portréműsor az esti Eurovíziós Dalverseny magyar résztvevőjéről
16.25 Az én Petőfim
16.30 Álompolgár
17.15 Választás ’98
(összefoglaló)
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Minden, ami zene
18.00 Hol van a sok virág?
Összeállítás Mezei Mária sanzonfelvételeiből (ismétlés)
18.35 Kamaszkorunk legszebb nyara – Amerika
(sorozat – 13.)
Washington
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Új szeszélyes évszakok
21.00 Eurovíziós Dalverseny
(közvetítés Birminghamből)

MTV 2

7.55 Műsorismertetés
8.00 Nemzetiségi magazinok
10.30 Família Kft. (ism.)
10.55 Családorvos (ism.)
11.10 Civil kurázsi (ism.)
11.25 Euro-percek (ism.)
11.30 Ó-Európa (ism.)
12.00 Mélyvíz (ism.)
13.00 Európa Ablak
15.00 Ráckeve, szerb templom
15.30 Háttértudomány (ism.)
16.00 Irodalmi lapszemle
16.30 Darwin nyomában
Palacsintasziklák és fókatelepek (ismétlés)
17.20 Ave Gratia
Szárnyasoltárok (ism.)
17.40 Forma-1
(francia-kanadai-magyar sorozat, ism. – 13/5.)
18.25 A huszadik század nagy románcai
(angol sorozat – 26/4.)
Miklós és Alexandra
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ism.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Kórház a város szélén
(csehszlovák sorozat – 15.)
21.00 Mosoly-tár 2.
Francia négyes
21.55 Bors
(sorozat, ismétlés)
22.50 Mélyvíz

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
Manóvári manók; Spirou és Fantasio; Nanook, a bátor eszkimó; Kimba; Icipici pók; Repülő mackók; Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Bibliai történetek
11.30 Szezám utca
(ifjúsági oktatósorozat – 2.)
12.00 Felfedező úton a Robinson család
(amerikai sorozat – 7.)
12.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat – 13.)
13.00 Hírek
13.15 Csőrre töltve
– Animánia
– Batman
– Bolondos dallamok
14.10 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.50 Fizessen, nagysád!
(magyar vígjáték, 1937)
17.05 Így készült: Istent játszva
(amerikai werkfilm)
17.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
18.00 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.30 Fókusz plusz
19.00 Híradó
19.30 Kész átverés
(kandi kamera)
20.00 Fél lábbal a Paradicsomban
(olasz vígjáték, 1989)
21.45 Idegen kezekben
(amerikai krimi, 1992)
23.20 Hírek – Időjárás
23.35 A vadak ura – Az időkapu
(amerikai film, ism.)

TV2

6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
Izgalmas játék, mese, akadályverseny, várépítés, a hét gyereke, muzsikálás, titkok, nyomozás, sztárvendégek
6.55 Pizsamás banánok
7.27 Pufóka
7.55 Sandokan
8.38 Kutyavilág
(rajzfilmek)
9.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat, ismétlés, 26-30.)
11.00 Top 10
11.30 Keménykalap és krumpliorr
(magyar ifjúsági sorozat, ismétlés)
13.10 Hét x hét
(kulturális magazin)
13.35 Fő az étel!
13.40 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés – 150-153.)
15.00 A delfin napja
(amerikai film, 1973)
17.00 Titokzatos természet
17.30 Azok a szép napok…
(könnyűzenei vetélkedő)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
19.55 Harlemi éjszakák
(amerikai akció-vígjáték)
22.00 Mozivarázs
Tűréshatár
22.15 Rosemary gyermeke
(amerikai horror)
0.30 Testek vonzásában
(amerikai erotikus film)
2.00 Közvetlen ajánlat

Duna TV

7.55 Összkép (ismétlés)
8.30 Jelenko
(horvát sorozat – 13/7.)
9.00 Szimba, az oroszlánkirály
(rajzfilmsorozat)
9.30 Ami igaz, az igaz
9.45 Zengő ábécé
10.00 Tarkabarka
11.00 Gyilkos gáz a Nyos tóban
(francia kisfilm)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 Kelet-Európa kolostorai
(holland sorozat – 4.)
13.00 Régi erdélyi énekek
13.10 Az országút
13.20 A papucshős
(magyar film, 1938) FF
14.35 Hontalanok a Baltikumban
(dokumentumfilm)
15.30 A föld máglyája – vulkánok
(francia sorozat – 1.)
16.25 Néhány perc Kabos Gyulával
(sorozat – 3.)
16.35 Magyar történelmi arcképcsarnok
16.50 A Zene Arcai
17.35 Mese
18.00 Híradó
18.20 Egy lány elindul
Szörényi Éva portré
19.15 A Benedek-ház
(magyar film, 1943) FF
20.40 Zorán – Az elmúlt 30 év
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Bukott angyalkák
(hongkongi film)
23.15 Híradó
23.30 Szürkületi zóna
(amerikai film, 1994)

HBO

7.00 Gulliver utazásai
(amerikai rajzfilm)
7.50 Fehér Agyar 2.
(amerikai kalandfilm)
9.35 Zenemánia: Spice Girls
11.00 Melrose Place
11.45 Evita
14.00 Kerek a világ
(amerikai vígjáték)
15.30 Bundesliga-forduló
17.35 Csont nélkül
(amerikai vígjáték)
19.05 Állati élet – A hiúz
20.00 Sztriptíz
(amerikai krimi)
21.55 Tuti balhé
23.40 Hajnalhasadás
(amerikai fantasztikus film)
1.10 Henry Shane magánélete
(francia szexfilm)
3.10 Anyja fia
(amerikai thriller)
4.45 A vágy villamosa
(amerikai filmdráma)

TV3

9.40 72 óra (ismétlés)
10.05 Jövőnéző (ismétlés)
10.30 Cinema (ismétlés)
10.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 38.)
Chuckie visszatér
11.55 Maxi Max
(amerikai rajzfilmsorozat)
12.30 Star Trek
(amerikai sorozat – 30.)
Paraziták
13.25 Az Angyal
(angol sorozat – 28.)
A Gadic gyűjtemény
14.20 Melrose Place
(amerikai sorozat, ismétlés)
15.15 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.15 NBA – rájátszás
18.15 Profitvadász
18.45 Hír3
19.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 63.)
Nem egy nagy durranás ő, de az enyém
19.45 Kaliforniai lakosztály
(amerikai film, ismétlés)
21.35 Alkonyzóna
(amerikai sorozat – 14.)
Zarándok lélek – 2/1.
22.05 Az angliai csata
(angol film, 1969)

MSat

1.15 Music Box
12.00 Bulivonal extra
12.30 Rocktükör
13.00 Mexico
(sorozat, ismétlés – 2.)
13.50 A szabadság bajnokai
(sorozat, ismétlés – 2.)
15.00 Szelep
(spotműsor)
16.00 Mexico
(sorozat, ismétlés – 3.)
16.50 A szabadság bajnokai
(sorozat, ismétlés – 3.)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat – 12.)
18.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism.)
19.30 Halálos játék
(amerikai film)
21.15 Biztos, ami biztos
(amerikai film, ismétlés)
23.00 Music Box

Szív TV

5.55 Music Box
15.00 Én pici pónim
(sorozat, ismétlés – 3.)
15.30 Popeye
(sorozat, ismétlés – 3.)
16.00 Torna
16.30 Felkínálom
17.00 A vadonban
(sorozat – 2.)
Az éjszakai erdőrengeteg
18.00 Hívd Andreát!
19.00 Németalföldi kolostorok
(sorozat)
19.30 Delfy
(sorozat – 4.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés)
21.00 Fekete kobra 3.
(amerikai film, 1990)
22.50 Véres küzdelem
(amerikai film, ismétlés)

ATV

19.05 Klippercek
19.50 László atya műsora
20.00 Ismeretlen dimenziók
20.40 Autók-motorok ’98
21.10 Klippercek
21.30 ATV-stúdió
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek