Tv műsor – 1998. május 26. – Kedd

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 193/117.)
10.10 Anno…
Aki mesél: Székhelyi József (ism.)
10.40 Nepál
Magar krónika
(dokumentumfilm, ismétlés)
11.00 Walt Disney bemutatja (ism.)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Gazdaság; Akt; Gazdatévé
13.00 Voltam király Beótiában
Részletek híres francia operettekből
14.00 Háromszemélyes játszma
(amerikai film)
15.35 Túrabakancs
16.00 Cimbora különkiadás
Beszélgetés Vásáry Tamással a komolyzenéről könnyedén
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat – 160/136.)
17.00 Gyerekszoba
17.15 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
17.40 Életjel
Eltűnt felnőttek nyomában
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Mirr-Murr, a kandúr
(sorozat, ism. – 13/3.)
Mitől álmos a szék?
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/121.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Nostromo
(angol sorozat – 6/3.)
21.00 Kriminális
21.30 Telemázli
21.55 Hírek
22.00 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
23.00 MM
23.05 Rekviem egy leányért
(csehszlovák film)
0.45 Hírek

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó – Időjárás
6.15 Magyarország ma (ism.)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó – Időjárás
7.15 Kupaktanács (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Tanoda
10.00 Szomszédok (ism.)
10.35 Kincsestár
13.00 Híróra
14.00 TIR
(olasz-magyar sorozat, ism. – 12/7.)
Derült égből villámcsapás
15.00 Liszt Ferenc
(magyar-német-olasz-francia-angol sorozat, ism. – 16/11.)
15.30 Repeta – Történelem
17.45 Éretlenek
(sorozat, ism. – 13/10.)
Április 22.
18.15 Aktuális, kultúra, tudomány
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ism.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Shaolin
21.00 Klub ’98
21.20 Gálvölgyi-show (ism.)
21.45 Özvegy és leánya
(tévéfilm, ism. – 4/4.)
A sors akarata
22.35 Repeta a Mélyvízben

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
9.55 Rajzfilm Klub
– Dragon Ball
– Candy, Candy
– Manóvári Manók
(rajzfilmsorozatok, ismétlés)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.00 Kung-fu
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
Jászsági ételek
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 58-59.)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
– Dragon Ball
– Candy, Candy
– Manóvári manók
(rajzfilmsorozatok)
16.00 Az első csók
(francia sorozat – 61.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 71.)
17.30 100-ból egy
(játék)
17.55 Meri vagy nem meri?
18.00 Kung-fu
(amerikai sorozat – 12.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közszolgálati magazin)
20.00 Barracuda
(német akciófilm, 1996)
21.40 MMM
Mi, Mennyi, Miért?
22.40 Hírek – Időjárás
22.55 Jobb ma egy zsaru, mint holnap kettő
(amerikai vígjáték, ism.)
0.50 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Egérfogó
(komputertanfolyam)
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
9.25 Organikus narancs
(ausztrál ifjúsági sorozat)
9.50 Szerencsekerék
10.15 Kakuk
Büszke vagyok a mellemre
10.45 Satöbbi
11.15 Magnum
(amerikai sorozat – 57.)
Esküszöm?
12.00 Nótaszó
12.30 Közvetlen ajánlat
13.00 Klik
13.30 Stádium
13.45 Kakuk (ismétlés)
14.15 Satöbbi (ismétlés)
14.45 Dávid, a törpe
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.15 80 nap alatt a Föld körül Willy Fogg-gal
(spanyol animációs sorozat)
15.50 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat – 72/42.)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat)
17.10 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 161.)
17.40 Baywatch
(amerikai sorozat)
A vérbosszú
18.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 165.)
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Tv a város szélén
(vígjátéksorozat)
20.45 JAG – Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat)
Hiányos legénység
21.30 Családban marad
(amerikai vígjátéksorozat, 1996)
22.00 Jó estét, Magyarországi
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Szuper csapat
(amerikai film)
24.00 Stádium
0.15 Hajnaltól napestig
0.40 Tények (ism.)
1.05 Közvetlen ajánlat

Duna TV

5.30 Virradóra
9.05 Verbunkok a Kárpát-medencében (ism.)
9.15 Forrásvidék (ism.)
9.50 Visszatértünk (ism.)
10.55 Itzhak Perlman a klezmer földjén
(angol zenés film)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Police (ismétlés)
13.00 Esti kérdés (ismétlés)
13.15 Philip Marlowe – Private Eye (ism. – 2.)
Spanyol vér
14.05 A legszebb kor
(csehszlovák film) FF
15.20 Törökországi utazások
(török sorozat – 8/7.)
15.55 Zűrzavaros vakáció
(angol sorozat – 13.)
16.20 Katedra nélkül
17.05 Héthatár
17.40 Mese
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
18.55 Esti kérdés
19.10 Hungaria Litterata
(sorozat – 13/8.)
19.55 Trópusi hőség
(kanadai sorozat)
20.45 Tony Lakatos quartet
21.00 Híradó – Sportpercek
21.40 Rómában éjszaka volt
(francia-olasz film, 1960) FF
23.50 Híradó
0.05 Vers

HBO

7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Nyomorultak
11.00 Képtelen képrablás
12.35 Csak a zene kell!
14.10 Zűrzavaros éjszakák
(amerikai vígjáték)
15.50 Mesebeli vadnyugat
(amerikai kalandfilm)
17.25 André, a fóka
(amerikai családi film)
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 Billy Bathgate
(amerikai film)
21.45 Vírusölő
(lengyel krimi)
23.20 Zsarulesen
(amerikai vígjáték)
1.20 Az ördög háromszöge
(amerikai thriller)
3.05 Az igazság ökle
4.40 Nesze semmi, fogd meg jól!
(amerikai vígjáték)
6.20 Sztárközelben: Sally Field

TV3

14.55 Kedves ellenségem
(amerikai sci-fi, ismétlés)
17.10 Stella Artois Music Award (ismétlés)
17.45 Dinasztia
(amerikai sorozat, ismétlés)
18.45 Hír3
19.15 New York rendőrei
(amerikai sorozat – 9.)
A negyedik x
20.15 MASH
(amerikai sorozat – 33.)
Drága apám… 3.
20.45 A nemesi ház
(amerikai sorozat – 4/1.)
22.25 Szubjektív választási híradó ’98
22.30 Hír3 (ismétlés)
23.00 New York rendőrei
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat

1.35 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd újra…
Játékos, zenés, nyereményes műsor új ötletekkel, naponta más és más talánnyal
15.30 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
16.00 Újonc a csapatban
(amerikai film)
17.00 Zertigo gyémánt
(amerikai film)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ismétlés)
18.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
19.00 A hekus
(német sorozat – 13.)
20.00 Lidérces hétvége
(amerikai film)
21.40 Alak-Art (ism.)
22.10 Poirot
(sorozat, ism.)
23.10 A kung-fu szelleme
(hongkongi film, ismétlés)

Szív TV

1.00 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Príma torna
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Torna
16.30 Kapásjelző
17.00 Szédülj el! (ismétlés)
17.30 Gabriella-show (ism.)
18.00 A félelmetes Honchook (film)
19.00 City magazin
19.30 Popeye
(sorozat – 9.)
20.00 Gyertyafényben
21.00 A tévedés áldozata
(amerikai film)
23.00 Leszámolás
(amerikai film, ismétlés)

ATV

19.05 Klippercek
19.20 OBB-híradó
19.50 Ingatlanpanoráma
20.00 Lan-guszta
20.30 Klippercek
20.45 ATV-stúdió
22.00 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek