Tv műsor – 1998. május 24. – Vasárnap

MTV 1

7.00 Számítógép-jogosítvány
Felkészülés az európai számítógép-használói jogosítvány vizsgájára
7.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
Pápai Lajos győri megyéspüspök előadása
7.30 Választás ’98
7.40 Ficánkoló
Ovistorna (ismétlés)
7.50 Bocsoda
Elefánt (ismétlés)
8.10 2×7
(ajánlóműsor gyermek- és ifjúsági műsorokról)
8.30 Zenegér-dal
8.35 Rajzfilmsztárok parádéja
9.30 Delta 2000
(tudományos híradó)
10.00 Választás ’98
10.10 Tévémagiszter
(közművelődési hetilap)
11.05 Púder
11.35 Puskás Sándor nótafelvételeiből (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Választás ’98
12.15 Szerencsepercek – 21-es show
12.40 Mérce
(fogyasztóvédelmi magazin)
13.15 Hazanéző
Cserhátsurány
Riporter: Feledy Péter
13.55 Választás ’98
14.00 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
14.25 Telesport
Forma-1 Monacói Nagydíj
(közvetítés Monte-Carlóból)
Kommentátor: Dávid Sándor, Palik László
16.30 Választás ’98
16.45 Walt Disney bemutatja
– Micimackó
(amerikai rajzfilmsorozat, ismétlés)
– Vízimánia
(amerikai rajzfilm, ismétlés)
– A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
A menekülő ember
17.50 Választás ’98
18.00 Helló, Magyarország!
(turisztikai magazin)
18.45 Minden, ami zene
(filmrendezők zenei filmetűdjei)
18.55 Választás ’98
A Hét
Híradó – Időjárás
23.30 Tonik
25 perc üdítő

MTV 2

7.25 Műsorismertetés
7.30 Űrgammák
(sorozat, ism.)
8.00 Tudóra – válogatás
9.25 Iskolák az ezredfordulón
(sorozat – 2.)
10.00 Özvegy és leánya
(tévéfilm, ism. – 4/3.)
Boldogtalan szerelmesek
10.50 Tökjó
12.30 „Szeressük egymást gyerekek!”
Összeállítás Seress Rezső dalaiból
13.00 A szerelem jogán
(brazil sorozat, ismétlés – 160/131-134.)
15.00 A lőcsei fehér asszony
(tévéfilm, ismétlés)
A film után beszélgetés az alkotókkal
16.40 Jelképtár (ismétlés)
16.45 Jövő heti műsorajánlat
17.00 Az Operettszínház Japánban – 3/2.
17.30 Körző
(kulturális magazin)
18.00 …az én váram
Osskó Judit műsora
18.30 A Magyar Elektronikus Könyvtár és vidéke
19.00 MTV VIII. Nemzetközi Karmesterverseny
Ünnepélyes díjkiosztás és gálahangverseny
21.00 Választás ’98
21.35 Amíg még élünk
(angol sorozat – 33/19.)
22.20 Választás ’98
22.40 Telesport
23.25 Választás ’98
23.45 Mint a madár…
Haraszty (ismétlés)

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
Manóvári manók; Spirou és Fantasio; Nanook, a bátor eszkimó; Kimba; Icipici pók; Repülő mackók; Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Felfedező úton a Robinson család
(amerikai sorozat – 12.)
11.30 Sweet Valley
(amerikai sorozat – 3.)
11.55 A Dunánál…
Nemzetiségi magazin
12.25 Fókusz plusz (ism.)
13.00 Hírek
13.10 Yellowstone Park
(dokumentumfilm)
14.10 Bunyó karácsonyig
(olasz western)
16.00 RTL Klub Roadshow
16.15 Angyali érintés
(amerikai sorozat – 28.)
17.05 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat – 20.)
18.00 ZenÉsz
18.30 Dóra mozija
19.00 Híradó
19.30 Csíííz!
(szórakoztató műsor)
20.00 A négy Lazzarini lány
(olasz sorozat – 4/4.)
21.50 Pusszantlak, drágám!
(angol sorozat – 4.)
22.25 Gyilkos sorok
(angol sorozat – 28.)
23.20 Hírek – Időjárás
23.35 Országház
(heti magazin)
0.05 Életveszélyben (ism.)

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
Izgalmas játék, mese, akadályverseny, várépítés, a hét gyereke, muzsikálás, titkok, nyomozás, sztárvendégek, rajzfilmek
– Tesz-vesz város
7.35 Suta úr és Mindig Késik Kisasszony
(rajzfilm)
8.01 Cápali és Cápeti
(rajzfilm)
8.38 Igazi szellemirtók
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 Nicholas Nickleby
(rajzfilm)
10.30 Mozivarázs
Árnyak a múltból
11.00 A foci-vb-k története
(angol sorozat)
11.30 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
12.00 Nótaszó
12.55 A következő áldozat
(brazil sorozat, ism.)
14.45 Kifutó
(zenés szórakoztató műsor, ism.)
16.15 Szuper csapat
(amerikai sorozat)
Vakáció a hegyekben
17.05 Választás ’98
17.10 Az Űrközpont
(amerikai sorozat)
18.00 Szerencsekerék
(vetélkedő)
18.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
19.00 Választás ‘98
20.00 Jól áll neki a halál
(amerikai vígjáték)
22.00 Választás ‘98
23.00 Gól! Gól! Gól!
23.35 Színkép
(kulturális magazin)
0.05 Házasságszédelgő
(magyar vígjáték)
1.00 Nemcsak egy mozi
1.30 Hűséges az Isten
(vallási magazin, ism.)
2.00 Közvetlen ajánlat

Duna TV

7.00 Választás ’98
7.10 Mesék gyerekeknek
7.35 Pop-sa-rock (ismétlés)
8.05 Hungaria Litterata
(sorozat, ismétlés)
8.50 Műelemzések (ism.)
9.20 Nyelvőrző (ismétlés)
9.55 Verbunkok a Kárpát-medencében
10.00 Választás ’98
10.20 Krisztofóró
A csodakard
10.25 Billy, a macskakölyök
(angol rajzfilmsorozat)
10.50 Szimba, az oroszlánkirály
11.20 Forrásvidék
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
Hírek – Műsorismertetés
12.05 Nótacsokor
12.40 Emlékképek – Régi híradók
13.00 Választás ’98
13.20 Formatervező természet
(angol sorozat – 6/4.)
13.50 A nagymama pincéje és a mumus
(dán film, 1995)
14.10 Sportképek
16.00 Választás ’98
16.25 Talpalatnyi zöld
17.05 Mesefilm
17.15 Sportpercek
17.25 Műsorismertetés
17.30 De Langeais hercegnő
(francia film, 1994)
18.55 Választás ’98

HBO

7.00 Diótörő
8.15 Az ártatlanság kora
(amerikai film)
10.30 National Geographic
11.25 Porunk hőse
(amerikai vígjáték)
13.15 Sztárközelben: Demi Moore
13.40 Kölcsön kinyír visszajár
(amerikai vígjáték)
15.10 Halálvonat
16.50 Egy becsületbeli ügy
(amerikai film)
19.10 Melrose Place
20.00 Dr. Moreau szigete
(amerikai fantasztikus horror)
21.40 Gyorsabb a halálnál
(amerikai western)
23.25 Közönséges bűnözők
(amerikai thriller)
1.10 Ördög vigye
2.35 Acélököl – Tyson
4.25 Ha szellem kísért…
(amerikai akciófilm)
5.55 Mozimánia: kaszkadőrparádé 2.

TV3

9.35 Menekülés a győzelembe (?), avagy magyar foci ’98 (ism.)
10.05 Profitvadász (ism.)
10.30 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
11.00 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 43.)
Helyre, tétre, befutóra
12.00 Agyafúrt professzor
(angol rajzfilmsorozat)
12.35 Star Trek
(amerikai sorozat – 35.)
Szerelmi láz
13.30 Sherlock Holmes
(angol sorozat – 29.)
Lady Frances Carfax eltűnése
14.30 Az Angyal
(angol sorozat, ismétlés)
15.25 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.25 Tüske a szívben
(amerikai film, 1949)
18.15 Jövőnéző
18.45 Hír3
19.15 Monte Christo grófja
(angol film, 1975)
21.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ismétlés)
21.45 Stella Artois Music Award
22.20 Kosztümök és újságok
(amerikai vígjáték, 1957)

MSat

24.00 Music Box
12.00 MSAT Klub
12.30 Gabriella extra
13.00 Címlapsztori
(politikai vitaműsor)
14.00 Rózsa u. 12. (ism.)
15.00 Adam Rush hídja (ismétlés)
16.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat – 13.)
17.00 Sherlock Holmes nyomon van
(angol sorozat, ismétlés)
18.00 Terry és Dearing titokzatos élete (ism.)
19.00 Dilizsaruk
(angol sorozat – 5.)
19.30 A kung-fu szelleme
(hongkongi film)
21.10 Címlapsztori (ism.)
22.10 Első fokon
(amerikai thriller, ism.)

Szív TV

1.55 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Delfy
(sorozat, ism. – 7.)
15.30 Én pici pónim
(sorozat, ismétlés – 8.)
16.00 Popeye
(sorozat, ism. – 8.)
16.30 Gyertyafényben (ism.)
17.30 Autósport
(magazin)
18.00 Zenei hírzárlat (ism.)
18.30 Dokumentumfilm
19.00 Németalföldi kolostorok
(sorozat)
19.30 Delfy
(sorozat, ism. – 8.)
20.00 A vadnyugat fiai
(amerikai western)
22.10 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.25 A csendes kopó
(amerikai film, ismétlés)
0.15 Napraforgó

ATV

24.00-14.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Csillagszem
19.00 Klippercek
19.30 TV-shop
20.00 Csárdáskirálynő
21.40 Klippercek
22.15 Te rongyos élet

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek