Tv műsor – 1998. május 2. – Szombat

MTV 1

5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Ficánkoló (ismétlés)
8.15 Rajzfilmsztárok parádéja
9.10 Gyalogbéka
(sorozat, ism. – 10/3.)
Táborvezető kerestetik
9.40 Ernyő
10.30 ZeneGép
(ajánlóműsor)
11.05 Szenvedélyek
(olasz sorozat, ismétlés)
11.55 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat – 7.)
A sztár
12.45 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
12.50 Energiaábécé
Napház
13.00 Híradó – Időjárás
13.10 Ó-Európa
Bolgár dallamok (ism.)
13.30 Amőba
13.50 Zöld béka
14.00 Telesport
Angol Liga
15.00 Kisvárosi ünnep
(francia film, 1947)
16.25 Divat ’98
16.50 Az én Petőfim
17.00 Úton – Európa magazin
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Minden, ami zene
18.00 Az esőerdő istenmadara
(német kisfilm, ism.)
18.35 Kamaszkorunk legszebb nyara – Amerika
(sorozat – 12.)
Pennsylvania, Kentucky
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Szatelit
20.40 Csodafoci
21.00 Szárnyas fejvadász
(amerikai sci-fi, 1982)
(Feliratozva is!)
23.00 Sztáro(c)k

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó – Időjárás
6.15 Tanúságtevők (ism.)
6.40 Határtól határig
7.00 Híradó  Időjárás
7.15 Alpok-Duna-Adria
7.40 Határtól határig
8.00 Nemzetiségi magazinok
10.30 Família Kft. (ismétlés)
10.55 Zöld kalap (ismétlés)
11.20 Civil kurázsi (ism.)
11.35 A kölcsönkapott Föld
11.55 Rondó (ismétlés)
12.45 Nekem ne lenne hazám…? (ismétlés)
13.00 Európa Ablak
15.00 Gyöngyök
15.30 Zöldposta
16.00 Szemlátomást
16.30 Velencei-tóvidék (ism.)
17.05 Töredék (ismétlés)
17.30 Forma-1
(sorozat, ism. – 13/4.)
18.25 A huszadik század nagy románcai
(angol sorozat – 26/3.)
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ism.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Kórház a város szélén
(sorozat – 14.)
21.00 Mosoly-tár
A kitüntetés
(bohózat)
21.50 Bors
(sorozat, ismétlés)
22.40 Mélyvíz
23.40 A Sziget
Az Európa Kiadó együttes műsora

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
Manóvári manók; Spirou és Fantasio; Nanook, a bátor eszkimó; Kimba; Icipici pók; Repülő mackók; Dinó dili
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Bibliai történetek – 1.
Jézus születése
11.30 Szezám utca
(ifjúsági oktatósorozat – 1.)
12.00 Felfedező úton a Robinson család
(amerikai sorozat – 5.)
12.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat – 12.)
13.00 Hírek
13.15 Csőr-re töltve
– Animánia
– Batman
Rajzfilm-összeállítás
14.10 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.50 Lányok pórázon
(francia vígjáték, 1970)
17.30 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
18.00 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.30 Fókusz plusz
19.00 Híradó
19.30 Kész átverés
(kandi kamera)
20.00 Tévedés
(amerikai krimi, 1991 – 1.)
21.45 Leon, a profi
(francia film, 1993)
23.45 Hírek – Időjárás
24.00 Kung-fu – A film
(amerikai film, ism.)

TV2

6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
Izgalmas játék, mese akadályverseny, várépítés, a hét gyereke, muzsikálás, titok, nyomozás, sztárvendégek
6.55 Pizsamás banánok
7.27 Pufóka
7.55 Sandokan
8.38 Kutyavilág
(rajzfilmek)
9.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat, ismétlés, 21-25.)
11.00 Top 10
11.30 Budapesti tavasz
(magyar film)
13.00 Hét x hét
13.25 Fő az étel!
13.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés – 146-148.)
14.40 A félszemű
(amerikai western, 1969)
17.00 Hawaii hullámok a Duna partján
Csendes-óceáni titkok
17.30 Azok a szép napok…
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
19.55 A szerelem tengere
(amerikai film)
22.05 Aki legyőzte Al Caponét
(amerikai film, 1987)
0.05 Elke
(amerikai erotikus film)
1.45 Közvetlen ajánlat

Duna TV

8.00 Műsorismertetés
8.05 Összkép (ismétlés)
8.40 Jelenko
(horvát sorozat – 13/6.)
9.10 Ami igaz, az igaz
9.25 Zengő ábécé
9.35 Zöldszem, Zöldfül
10.10 Tarkabarka
11.10 Sem csellel – sem erővel
(kisfilm, 1997)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Kelet-Európa kolostorai
(holland sorozat – 3.)
13.10 Piri mindent tud
(magyar film, 1932) FF
14.15 Johann Strauss: A Denevér
(angol film)
15.10 Hahó, Öcsi!
(magyar film)
16.35 Néhány perc Kabos Gyulával
(sorozat – 2.)
16.55 Kalliopé dalnokai
17.30 Magyar történelmi arcképcsarnok
17.45 Mese
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Napló helyett
18.55 Légy résen!
(amerikai filmszatíra)
20.35 Chopin-művek
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 Rossz vér
(francia film, 1985)
23.30 Híradó
23.45 Csajok
(magyar film, 1995)

HBO

7.00 Aranyláz
(amerikai vígjáték)
8.25 Mozivarázs 1.
Dinómánia
9.20 Matiné
(amerikai vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.45 A szív hídjai
(amerikai film)
13.55 Az elveszett hercegnő
(amerikai dokumentumfilm)
15.30 Bundesliga-forduló
17.35 A hajsza
19.05 National Geographic
20.00 Három férfi és egy kis hölgy
(amerikai vígjáték)
21.45 Showgirls
(amerikai filmdráma)
24.00 Születésnap
1.15 Ha a falak beszélni tudnának
2.55 A látnok
(amerikai thriller
4.30 Itt járt Lily
6.20 Sztárközelben: Demi Moore

TV3

9.40 72 óra (ismétlés)
10.05 Jövőnéző (ismétlés)
10.30 Cinema (ismétlés)
11.00 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 36.)
Eufória
11.55 Maxi Max
(amerikai rajzfilmsorozat)
12.30 Star Trek
(amerikai sorozat – 28.)
Békeküldetés
13.25 Az Angyal
(angol sorozat – 26.)
A szöktetés
14.20 Melrose Place
(amerikai sorozat, ismétlés)
15.15 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.15 NBA – rájátszás
18.15 Profitvadász
18.45 Hír3
19.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 62.)
Irány a fogorvos
19.45 Rövidzárlat
(amerikai sci-fi, 1986)
21.40 Alkonyzóna
(amerikai sorozat – 13.)
Talált tárgyak birodalma
22.10 Carrie
(amerikai horror, 1976)

MSat

1.30 Music Box
12.00 Bulivonal extra
12.30 Rocktükör
13.00 Győztesek és vesztesek
(sorozat, ismétlés – 2.)
14.00 A korzikai püspök
(sorozat, ismétlés – 2.)
15.00 Szelep
16.00 Salty – 1. (ismétlés)
16.30 Salty – 2. (ismétlés)
17.00 A korzikai püspök
(sorozat, ismétlés – 3.)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat – 11.)
18.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism.)
19.30 CIA I. Fedőnév: Alexa
(amerikai film)
21.15 Harc az életért
23.10 Electric Blue

Szív TV

5.45 Music Box
15.00 Én pici pónim
(sorozat, ismétlés – 1.)
15.30 Popeye
(sorozat, ismétlés – 1.)
16.00 Torna
16.30 Hónap szépe
(szépségverseny)
17.00 A vadonban
(sorozat – 1.)
Füves prérik
18.00 Hívd Andreát!
19.00 Németalföldi kolostorok
(sorozat)
19.30 Delfy
(sorozat – 2.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés)
21.00 Hideglelés
(amerikai krimi, 1996)
22.40 Tökéletes menyasszony
(amerikai krimi, ismétlés)

ATV

24.00 Képes magazin
18.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.50 László atya műsora
20.00 A bolygó hollandi
21.30 ATV-stúdió
22.30 És mégis igazak a Táltos mesék

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek