Tv műsor – 1998. május 17. – Vasárnap

MTV 1

6.35 Gazdaképző
7.00 Számítógép-jogosítvány
Felkészülés az európai számítógép-használói jogosítvány vizsgájára
7.25 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.30 Ficánkoló (ismétlés)
7.35 Sündisznócska zenekara
(bábfilm, ism.)
8.10 Zenegér
8.30 Rajzfilmsztárok parádéja
9.30 Delta 2000
(tudományos híradó)
10.00 Tévémagiszter
(közművelődési hetilap)
11.05 Anno…
Aki mesél: Pogány Judit
11.35 Urbán Katalin nótafelvételeiből (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Hírek – Időjárás
12.05 Szerencsepercek – 21-es show
12.30 Jani házhoz megy…
Betlen János műsora
13.05 Állami áruház
(magyar film, 1952)
14.50 Csellengők
15.20 Örömhír
A református egyház műsora
15.40 Vers mindenkinek
Radnóti Miklós: A bújdosó, Majális, Álomi táj
Előadja: Máté Gábor
15.50 Walt Disney bemutatja
– Micimackó
(amerikai rajzfilmsorozat)
– A másodpilóta
(amerikai rajzfilm, ism.)
– A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
16.55 Minden, ami zene
Filmrendezők zenei filmetűdjei
17.00 Választási vitaműsor
18.10 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
19.00 A Hét
Híradó – Időjárás
20.00 Sandra hercegnő
(francia sorozat – 16/15.)
Alexandra királynő
20.50 Csodafoci
Az egykori döntősök: Svédország, Csehszlovákia
21.05 A domb
(angol film, 1965)
23.05 MTV IX. Nemzetközi Karmesterverseny
Összefoglaló a miskolci elődöntőről – 2.
0.10 Tonik

MTV 2


7.25 Műsorismertetés
7.30 Űrgammák
(sorozat, ismétlés)
8.00 Tudóra – válogatás
9.25 Iskolák az ezredfordulón
(sorozat – 12/1.)
10.00 Özvegy és leánya
(tévéfilm, ism. – 4/2.)
Fejedelmi vadászat
10.50 Cimbora-órák
12.30 Marczis Demeter nótafelvételeiből
13.00 A szerelem jogán
(brazil sorozat, ismétlés)
14.50 Arborétumok, gyűjteményes kertek (ism.)
15.00 Fügefalevél
(magyar film, 1966)
16.20 Jelenetek a szobrok életéből
16.45 Jövő heti műsorajánlat
17.00 Az Operettszínház Japánban – 3/1.
17.30 „Ez a házad…” (ism.)
Mezei András-portré
18.00 Árnyékfogó
18.30 Bereményi Géza: Legendárium
19.00 Csere Rudi
(tévéfilm, ism., 1988)
20.00 Koktél Bár
21.35 Amíg még élünk
(angol sorozat – 33/18.)
A nagy utazás
22.25 Telesport
23.10 „Suttog, beszél, kiált a múlt…”
Beszélgetés Szabó T. Attilával (ismétlés)

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
Manóvári manók; Spirou és Fantasio; Nanook, a bátor eszkimó; Kimba; Icipici pók; Repülő mackók; Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Felfedező úton a Robinson család
(amerikai sorozat – 10.)
11.30 Sweet Valley
(amerikai sorozat – 3.)
11.55 A Dunánál…
Nemzetiségi magazin
12.25 Fókusz plusz (ism.)
13.00 Hírek
13.10 Cayo Santiago, a majmok szigete
(dokumentumfilm)
14.05 A kapitány
(francia kalandfilm)
15.55 Így készült: Boogle nights
(amerikai werkfilm)
16.15 Angyali érintés
(amerikai sorozat – 27.)
17.05 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat – 19.)
18.00 ZenÉsz
18.30 Dóra mozija
19.00 Híradó
19.30 Csíííz!
(szórakoztató műsor)
20.00 A négy Lazzarini lány
(olasz sorozat – 4/2.)
21.55 Pusszantlak, drágám!
(angol sorozat – 3.)
22.30 Gyilkos sorok
(angol sorozat – 27.)
23.25 Hírek – Időjárás
23.40 Országház
(heti magazin)
0.10 Életveszélyben (ism.)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
Izgalmas játék, mese, akadályverseny, várépítés, a hét gyereke, muzsikálás, titkok, nyomozás, sztárvendégek, rajzfilmek
– Tesz-vesz város
7.35 Bátor úr és Kuncogi Kisasszony
(rajzfilm)
8.01 Cápali és Cápeti
(rajzfilm)
8.38 Igazi szellemirtók
(amerikai rajzfilmsorozat)
9.00 Twist Oliver
(amerikai rajzfilm)
10.30 Mozivarázs
Apró tüzek
11.00 A foci-vb-k története
(angol sorozat)
11.30 Hűséges az Isten
12.00 Nótaszó
12.55 A következő áldozat
(brazil sorozat, ism.)
14.45 Dáridó
15.45 Kabaré-kabaré
Holló Színház
16.15 Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.05 Az Űrközpont
(amerikai sorozat)
18.00 Tények
18.10 Napló
19.00 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
20.00 Átverés
(olasz-amerikai film – 2.)
21.50 Gól! Gól! Gól!
22.35 Színkép
(kulturális magazin)
23.05 Keresztül kasul
(magyar vígjáték)
1.30 Napló (ismétlés)
2.20 Közvetlen ajánlat

Duna TV


7.30 Szimba – 33.
8.00 Hahó, a tenger!
(magyar film)
9.05 Pop-sa-rock (ismétlés)
9.35 Hungaria Litterata
(sorozat, ismétlés)
10.50 Csillagjel (ismétlés)
11.20 Verbunkok a Kárpát-mendencében
11.30 Mi lesz holnap
Beszélgetés Balogh János akadémikussal – 2.
11.55 Vers
12.00 Hírek – Műsorismertetés
12.10 Charlie és Louise, avagy a két Lotti
(német film)
13.45 Régi híradók
14.10 Sportképek
16.35 Formatervező természet
(angol sorozat – 6/3.)
17.05 Lakáskulcs
17.45 Mesefilm
18.00 Heti Hírmondó
18.50 Híradó – Sportpercek
19.15 Julianus barát
(magyar film – 3/1.)
20.30 Stúdióbeszélgetés
20.50 Az Árpád-házi királyok emlékei
21.15 Stúdióbeszélgetés
21.25 Az Árpád-házi királyok emlékei
21.45 Magyar évszázadok
22.05 Stúdióbeszélgetés
22.25 Magyar évszázadok
22.45 Stúdióbeszélgetés
22.55 Ars musica
23.20 Gyöngyöspata temploma

HBO


7.00 A rút kiskacsa karácsonya
(amerikai rajzfilm)
8.15 A szív hídjai
10.30 National Geographic
11.25 A túlélők
(amerikai vígjáték)
13.05 Első állomás, Las Vegas
(amerikai vígjáték)
14.45 Mindörökké Soul
(amerikai filmdráma)
16.15 Nyomorultak
19.10 Melrose Place
20.00 Az ördög háromszöge
(amerikai thriller)
21.45 Egy taxi hátsó ülésén 2.
(amerikai dokumentumfilm)
22.50 Balhé Bronxban
(amerikai akciófilm)
0.20 Sztriptíz
(amerikai vígjáték)
2.15 Az igazság ökle
(amerikai akciófilm)
3.50 Cyberella
(amerikai erotikus film)
5.10 Hőhullám

TV3


10.10 Profitvadász (ismétlés)
10.35 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
11.05 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 41.)
A versenyszellem
12.05 Agyafúrt professzor
(angol rajzfilmsorozat)
12.35 Star Trek
(amerikai sorozat – 33.)
A trónörökös
13.30 Sherlock Holmes
(angol sorozat – 28.)
A Sátán kutya – 2/2.
14.30 Az Angyal
(angol sorozat, ismétlés)
15.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.30 A boldogság rabja
(amerikai film, 1944)
18.15 Jövőnéző
18.45 Hír3
19.15 A rózsaszín párduc átka
(amerikai vígjáték, 1983)
21.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat, ismétlés)
21.45 Stella Artois Music Award
22.25 Vizsgaláz
(amerikai vígjáték, 1973)

MSat


0.15 Music Box
12.00 MSAT Klub
12.30 Gabriella extra
13.00 Címlapsztori
(politikai vitaműsor)
14.00 Guatemala
(sorozat, ismétlés – 2.)
14.50 Siarau
(sorozat, ismétlés – 4.)
16.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat – 12.)
17.00 Guatemala
(sorozat, ismétlés – 3.)
17.50 Selva verde esőerdő
(angol sorozat, ism. – 5.)
19.00 Dilizsaruk
(angol sorozat – 4.)
19.30 Barnum
(amerikai film)
21.15 Címlapsztori (ism.)
22.15 Terror a jachton
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
9.00 Meditációs jóga 3.
9.30 Zenei összeállítás
15.00 Delfy
(sorozat, ism. – 5.)
15.30 Én pici pónim
(sorozat, ismétlés – 6.)
16.00 Popeye
(sorozat, ismétlés – 6.)
16.30 A vadonban
(sorozat, ismétlés – 3.)
17.30 Autósport
(magazin)
18.00 Zenei hírzárlat (ism.)
18.30 NASA – Az amerikai űrhajózás története
(sorozat – 32.)
19.00 Németalföldi kolostorok
(sorozat)
19.30 Delfy
(sorozat, ism. – 6.)
20.00 Ötödik támadás
21.55 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.10 Lovasok a viharban
(amerikai western, ism.)
23.45 Napraforgó

ATV


24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 ATV-stúdió
19.15 Klippercek
20.00 Bob Roberts
21.45 Klippercek
22.20 Az ajánlat

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek