Tv műsor – 1998. május 13. – Szerda

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.10 Nyitott száj (ismétlés)
11.00 Derrick
(német sorozat)
Nincs menedék
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Gazdaság; Akt; Gazdatévé
14.00 Slovenski utrinki
(szlovén nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
15.25 A mindent megváltoztató masina
(lengyel sorozat – 12/10.)
Új kalandok – Papóca
16.00 Cimbora
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat – 160/129.)
17.00 Alfa szolgálat
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.00 Útmutató
Lélek a vizek fölött
18.20 A jóságos fogtündér egerek
(angol sorozat, ism.)
Nap bácsi, Eső néni
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/114.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Mr. Bean, a pálya ördöge
(angol burleszkfilm)
20.30 Telesport
VfB Stuttgard-Chelsea
KEK labdarúgó döntő
22.35 Hírek
22.40 Aktuális
23.05 Kenó
23.10 Egy kettéhasadt lélek
(olasz film, 1993)
1.10 Hírek

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás-jelentés
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Jelképtár
A kovács (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás-jelentés
7.15 Publikum (ismétlés)
7.40 Jelképtár (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Tanoda
10.00 Szomszédok (ism.)
10.30 Kincsestár
13.00 Híróra
14.00 Kántor
(sorozat, ism. – 5/3.)
14.50 Jelképtár
A tükör (ismétlés)
15.00 Liszt Ferenc
(magyar-német-olasz-francia-angol sorozat, ism. – 16/3.)
15.30 Repeta – Természet
17.45 Éretlenek
(sorozat, ism. – 13/5.)
18.15 Aktuális, kultúra, tudomány
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Terra X
(német sorozat)
20.45 Mesterművek
(angol sorozat)
21.00 Gyenge pont
(kanadai film)
22.40 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub
– Dragon Ball
– Hello, Sandybell!
– Manóvári manók
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.10 Klip Klub (ism.)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.00 Kung-fu
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
– Dragon Ball
– Hello, Sandybell!
– Manóvári manók
(rajzfilmsorozatok)
16.00 Az első csók
(francia sorozat- 52.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 52.)
17.20 100-ból egy
(játék)
17.55 Meri vagy nem meri?
18.00 Kung-fu
(amerikai sorozat – 3.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Cobra 11
(német sorozat, 1997 – 3.)
20.55 Brooklyn South
(amerikai sorozat, 1997 – 3.)
21.45 Hírek – Időjárás
22.00 Kész átverés
Kandi kamera (ism.)
22.30 Ragadd meg a napot!
(amerikai film, ismétlés)
0.05 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Nótaszó
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Magnum
(amerikai sorozat,  ism.)
11.15 Gyökereink
Kisebbségekről mindenkinek
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat,  ism.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.55 Titokzatos természet
14.25 Kölyökszínpad
14.55 Mozart Band
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.25 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal
(spanyol animációs sorozat)
15.50 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat – 72/33.)
16.15 Magnum
(amerikai sorozat – 48.)
Halálos csörte
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 152.)
17.30 A következő áldozat
(brazil sorozat – 33.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
19.55 Ki ne mondd!
(szórakoztató vetélkedő)
20.45 A hegyi doktor
(német sorozat)
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat)
24.00 Stádium
0.15 Hajnaltól napestig
0.40 Tények
(rövid ismétlés)
1.05 Közvetlen ajánlat

Duna TV


5.30 Virradóra
9.05 Esti kérdés (ismétlés)
9.20 Gazdakör (ismétlés)
9.55 Héthatár (ismétlés)
10.35 A papucshős
(magyar film, ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Ahol az öröm tanyázik
(francia-olasz film, 1965) FF
13.50 Menekülés a halálba
(német dokumentumfilm)
14.55 Mindennapi bátorság
(csehszlovák film)
16.20 Katedra nélkül
17.20 Amiről a kövek mesélnek
Hódmezővásárhely
17.40 „Hasított évgyűrűk”
(dokumentumfilm)
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Mese
19.15 Aszfalt-tangó
(román film, 1996)
21.00 Híradó. Sportpercek
21.35 Esti kérdés
21.45 „Futtam, mint a szarvasok”
Irodalmi összeállítás (ism.)
22.25 Teoréma
(olasz film)
24.00 Híradó

HBO


7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 Zöld kártya
(amerikai film)
10.45 Neruda postása
(olasz vígjáték)
12.30 Hazajárók
(amerikai vígjáték)
14.05 Világverők
(amerikai vígjáték)
16.05 Sztárközelben: Nicolas Cage
16.30 Üldözöttek
18.00 A két Pöttöm
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Sárkány viadala
21.15 Hetedik
23.20 Egy füst alatt – Beindulva
(amerikai film)
0.45 Dillinger és Capone
2.20 Don Juan DeMarco
3.55 Segítség, csaló!
(francia vígjáték)
5.20 Ördög vigye

TV3


15.30 Bill és Ted zseniális kalandja
(amerikai vígjáték, ism.)
17.15 Cinema (ismétlés)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat – 8.)
Halálos gyógyszer
18.45 Hír3
19.15 Chicago Hope
(amerikai sorozat – 29.)
Talpra állás
20.15 A dumagép
(amerikai sorozat – 15.)
Viharos éjszaka
20.40 Filmpárbaj
Telefonos játék
20.45 Fantom az éjszakában
(amerikai film, 1981)
22.35 Filmpárbaj
Telefonos játék
22.45 Hír3 (ismétlés)
23.20 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism.)
0.20 Cinema (ismétlés)

MSat


0.55 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
13.45 A hekus
(német sorozat, ismétlés)
14.45 Játszd újra…
Játékos, zenés, nyereményes műsor új ötletekkel, naponta más és más talánnyal
15.30 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
16.00 Guatemala
(sorozat – 2.)
16.50 Siarau
(angol sorozat – 4.)
18.00 Benny Hill
(sorozat – 54.)
18.30 A hekus
(német sorozat – 4.)
19.30 Vekker-hírek
20.00 Tell Vilmos
(amerikai film)
21.45 Hamvadó tűz (ismétlés)
23.35 Music Box

Szív TV


0.55 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Terhestorna
9.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Meditációs jóga 1.
16.20 Dinoszauruszok
Film a dinoszauruszokról
17.30 Barkács (ismétlés)
18.00 City
(kulturális magazin, ism.)
18.30 Konyhashow (ismétlés)
19.00 Kapásjelző
(horgászmagazin, ism.)
19.30 Delfy
(sorozat – 5.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 49.)
21.00 Az Alcatraz foglyai
(amerikai film)
23.00 Sasok London felett
(olasz film, ismétlés)

ATV


14.00 Casa Italia
18.00 Ajánlat/ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.30 ATV-stúdió
20.00 Beszéljünk „Róna” egy picit
21.00 Táltos őstörténetünk
22.00 Ingatlankavalkád
22.10 Klippercek
23.00 Kisfilmek a nagyvilágból

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek