Tv műsor – 1998. május 11. – Hétfő

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 193/106.)
10.10 Szemlátomást
A megszínesített napfény (ismétlés)
10.40 Arc nélkül, avagy egy különös emberrablás története
(olasz sorozat – 4/2.)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Gazdaság; Gazdatévé; Környezetvédelmi hírek
14.00 Patrin – Üzenet – Vorba
14.25 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
15.00 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat – 33/7.)
Tara, Tara, Tara
16.00 Janó és Bibice
(belga sorozat, ism. – 13/2.)
A fekete hunyor
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat – 160/127.)
17.00 Délutáni rendelés
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
17.55 Gyurmaország
18.00 „Engedjétek hozzám!”
18.10 Mixishow
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/112.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Az árnyékember
(német sorozat – 10/1.)
Közvetlenül közénk
21.00 Nyitott száj
Politikai vitashow
21.55 Hírek
22.00 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Szabad verseny
(gazdasági magazin)
23.00 Éljen soká az úrnő!
(olasz film)
0.40 Hírek

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás-jelentés
6.15 Zóna (ismétlés)
6.40 Jelképtár
A nyúl (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás-jelentés
7.15 A Hét (ismétlés)
8.00 Tudóra
9.00 Tanoda
10.00 Szomszédok (ism.)
10.35 Kincsestár
13.00 Híróra
14.00 Kántor
(sorozat, ism. – 5/1.)
14.55 Arborétumok, gyűjteményes kertek (ism.)
15.00 Liszt Ferenc
(magyar-német-olasz-francia-angol sorozat, ism. – 16/1.)
Az üstökös évében született
15.30 Repeta – Matek
17.45 Éretlenek
(sorozat, ism. – 13/3.)
Születésnap
18.15 Aktuális, kultúra, tudomány
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ism.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Jelenségek az állatvilágban (ism.)
21.00 Cleves hercegnő
(francia-olasz film, 1961)
22.50 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub
– Dragon Ball
– Hello, Sandybell!
– Manóvári manók
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.10 Klip Klub (ism.)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
12.00 Knight Rider
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(sorozat – 47-48.)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
– Dragon Ball
– Hello, Sandybell!
– Manóvári manók
(rajzfilmsorozatok)
16.00 Az első csók
(francia sorozat – 50.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 60.)
17.20 100-ból egy
(játék)
17.55 Meri vagy nem meri?
18.00 Kung-fu
(amerikai sorozat – 1.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Palimadár
(amerikai vígjáték, 1990)
21.55 Vészhelyzet
(amerikai sorozat – 25.)
22.45 Hírek – Időjárás
23.00 RTL Sport Klub
24.00 Dóra mozija (ism.)
0.25 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Hét x hét
(kulturális magazin)
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Magnum
(amerikai sorozat, ism.)
11.15 Tudományos magazin
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.55 Sulisok(k)
14.25 Kölyökszínpad
14.55 Igazi szellemirtók
(rajzfilm)
15.25 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.50 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat – 72/31.)
16.15 Magnum
(amerikai sorozat – 46.)
Egy tengerész becsülete
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 150.)
17.30 A következő áldozat
(brazil sorozat – 140/31.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 154.)
19.55 Kórház a pálmák alatt
(német sorozat – 4.)
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat)
24.00 Stádium
0.15 Hajnaltól napestig
0.40 Tények (rövid ism.)
1.05 Közvetlen ajánlat

Duna TV

5.30 Virradóra
9.05 Régi híradók
9.30 Közép-európai magazin
10.05 Esti kérdés (ismétlés)
10.15 Harmónia (ismétlés)
10.45 Trópusi hőség
(kanadai sorozat, ism.)
11.35 Mesefilmek
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Mesefilmek
12.45 Az Atalanta
(francia film, 1934) FF
14.20 Ami igaz, az igaz (ism.)
14.35 Zengő ábécé (ism.)
14.50 Tarkabarka (ism.)
15.50 Szóbazár (ismétlés)
16.20 Katedra nélkül
17.05 A világegyetem enciklopédiája
(sorozat)
Égi felvételek
17.15 Mese
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Szelek szárnyán
(amerikai film, 1992)
20.20 Mozgásban
(filmetűd)
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 Esti kérdés
21.45 A film poétája – Andrej Tarkovszkij rendez
(svéd dokumentumfilm) FF
23.25 Beavatás
23.40 Csatamezők
(angol sorozat – 12/11.)
A berlini csata 1.
0.40 Híradó

HBO

7.00 Lois és Clark
8.05 Bundesliga-forduló 34.
10.10 Bundesliga-összefoglaló
11.15 Nyomorultak
(francia filmdráma)
14.05 Mozimánia: Kaszkadőrparádé
15.00 Mennyei örömök klubja
17.20 Eszelős szerelem
(amerikai vígjáték)
19.00 Lois és Clark
20.00 Egyenesen át
(amerikai fantasztikus film)
22.00 Édeshármas
(feliratos amerikai vígjáték)
23.30 Robbanófejek
(amerikai akciófilm)
1.05 Balhé Bronxban
(amerikai akciófilm)
2.35 A könyörtelen hajsza
(amerikai akciófilm)
4.05 Csendes pusztító
(amerikai akciófilm)
5.40 Mozimánia: Erotika a filmvásznon

TV3

14.05 Sherlock Holmes
(angol sorozat, ismétlés)
15.05 Karate kölyök 2.
(amerikai film, ismétlés)
17.15 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat – 7.)
Hegyek lakói
18.45 Hír3
19.15 Dinasztia
(amerikai sorozat – 66.)
20.15 Szárnyak
(amerikai sorozat – 15.)
Magasfeszültség
20.40 Filmpárbaj
20.45 Segítség, felnőttem!
(amerikai vígjáték, 1988)
22.35 Filmpárbaj
Telefonos játék
22.45 Hír3 (ismétlés)
23.20 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism.)

MSat

24.00 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
13.45 A hekus
(német sorozat, ismétlés)
14.45 Játszd újra…
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
15.30 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
16.00 Mexico
(sorozat – 6.)
16.50 A mosómedve és a hód
(angol sorozat – 2.)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat, ismétlés)
18.30 A hekus
(német sorozat – 2.)
19.30 Vekker-hírek
20.00 Drakula
(sorozat, ismétlés)
20.30 Hamvadó tűz
(amerikai film)
22.20 MSAT Klub
22.50 A3-ik vonal
23.50 Halálos játék
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV

0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Torna
(csontritkulás ellen)
9.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Testszépítés Bíró Icával
16.30 107
(rendőrségi magazin, ismétlés)
17.00 Sportmagazin
18.00 Konyhashow
18.30 Shingalana, a kis vadász
(sorozat – 3.)
19.00 Színház-tűznéző (ism.)
19.30 Én pici pónim
(sorozat – 5.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 49.)
21.00 Csendes vadász
(amerikai film, 1994)
23.00 Fekete kobra 4.
(amerikai film, ismétlés)

ATV

14.00 Casa Italia
18.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
20.00 A bolygó hollandi
21.40 Klippercek
22.00 Jogban járás
22.30 Klippercek
23.00 ATV-stúdió-beszélgetés

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek