Tv műsor – 1998. április 8. – Szerda

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 193/85.)
10.05 Helló, világ! (ismétlés)
10.50 Családorvos (ismétlés)
11.10 Második lehetőség
(amerikai sorozat – 16/14.)
Vészkijárat
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Akt; Gazdaság – Öt perc tőzsde
13.00 Selik és Katrine
(svéd sorozat – 4/3.)
Mit hoz a holnap?
13.25 Fecsegő tipegők
(amerikai sorozat – 13/6.)
Beláthatatlan következmények; Melegházi elhidegülés
13.50 Pingu
(német sorozat)
14.00 Srpski Ekran
(szerb nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
15.25 A mindent megváltoztató masina
(lengyel sorozat – 12/1.)
A kísérleti nyúl
16.00 Zöld kalap
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat – 160/110.)
17.00 Civil kurázsi
17.15 Választás ’98
17.35 Körzeti híradók
17.55 A Lepel Embere
18.20 A jóságos fogtündér egerek
(angol sorozat)
A fogkefe akció
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/95.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Bilincs és mosoly
(amerikai film, 1967)
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.35 Kenó
22.40 Szabad verseny
Gazdasági magazin
23.10 A zongora alatt
(kanadai tévéfilm)
0.40 Hírek

MTV 2

6.00 Híradó – Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó – Időjárás
7.15 Publikum (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Tanoda
10.00 Szomszédok (ism.)
10.35 Kincsestár
13.00 Híróra
14.10 Johann Sebastian Bach
(sorozat, ism. – 4/3.)
Viharok és évek
15.20 Arborétumok, gyűjteményes kertek (ismétlés)
15.30 Repeta – Természet
17.50 Éretlenek
(sorozat, ism. – 13/3.)
A végrendelet
18.20 Kulturális és tudományos hírek
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ism.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Terra X
(német sorozat)
21.00 A ruha
(holland film, 1996)
22.35 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.50 Klip Klub (ismétlés)
10.15 Rajzfilm Klub
– A pálya ördögei
– Dragon Ball
– Hello, Sandybell!
– Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.45 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 25-26.)
14.20 Klip Klub
14.50 Rajzfilm Klub
– A pálya ördögei
– Hello, Sandybell!
– Dragon Ball
– Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok)
16.05 Az első csók
(francia sorozat – 28.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 38.)
17.20 100-ból egy
(játék)
17.55 Meri vagy nem meri?
18.00 Knight Rider
(amerikai sorozat – 67.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Bugs – A cég hullámhosszán
(amerikai film – 3.)
20.55 Hangtompító
(francia film, 1972)
22.55 Apuci (ism.)
0.30 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Nótaszó
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 128.)
11.15 Gyökereink
Kisebbségekről mindenkinek
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.55 Titokzatos természet
Az erdő fantomjai
14.25 Kölyökszínpad
14.55 Mozart Band
(spanyol rajzfilmsorozat – 8.)
15.25 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat – 8.)
15.50 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat – 8.)
16.15 Magnum
(amerikai sorozat – 23.)
Fekete orchidea
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 127.)
17.30 A következő áldozat
(brazil sorozat – 8.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 131.)
19.55 Furcsa pár
(amerikai vígjáték)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat)
24.00 Hajnaltól napestig
0.25 Tények
(rövid ismétlés)
0.50 Közvetlen ajánlat

Duna TV

9.00 Műsorismertetés
9.05 Gazdakör (ismétlés)
9.40 Heuréka! Megtaláltam! (ismétlés)
10.10 Tavaszmesék 1.
10.20 Az ifjú Ivanhoe
(kanadai-francia-angol film)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Fekete-piros tánc
(magyar táncfilm)
12.55 1100 év Európa közepén
(sorozat – 5.)
13.10 Fórum (ismétlés)
13.50 Néptáncok
14.00 Égi jel
(amerikai film, 1989)
15.30 Clara
(német sorozat – 5/3.)
16.20 Katedra nélkül
– Hungaria Litterata
– Műelemzések
– Óráról órára (ism.)
17.20 (kis)Mamaklub
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Iciri-piciri kalandok
– Simon és Pénelopka csodálatos kalandjai
19.10 A három testőr
(angol film, 1973)
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 Esti kérdés
21.45 Magyar nők a gulágon
(sorozat – 3/3.)
23.25 Híradó

HBO

7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 Irány a Mississippi!
(amerikai film)
10.40 Romero
(amerikai film)
12.25 Gyermek az időben
14.00 Szamba
15.40 Elbaltázott nászéjszaka
(amerikai vígjáték)
17.15 Szédült hétvége
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Az évszázad bűnügye
(amerikai film)
21.55 Végképp eltörölni
23.50 Szirének
1.25 Itt a gyilkos, hol a gyilkos…?
3.10 Szerelem utolsó vérig
(amerikai film)
4.40 Gotti
(amerikai film)

TV3

15.20 Airport ’75
(amerikai film, ismétlés)
17.15 Cinema (ismétlés)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat – 99.)
A négy lovas
18.45 Hír3
19.15 Chicago Hope
(amerikai sorozat – 24.)
Mindennapi halálaink
20.15 A dumagép
(amerikai sorozat – 10.)
Pletykák
20.45 Ikrek
(amerikai film, 1988)
22.50 Hír3 (ismétlés)
23.20 Hegylakó
(amerikai sorozat, ismétlés)
0.20 Cinema (ismétlés)
0.50 Az idegen
(francia film, ismétlés)

MSat

1.05 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd újra…
Játékos, zenés nyereményes műsor új ötletekkel, naponta más és más talányokkal
15.30 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
16.00 Delfinek – 5.
16.30 Ufók – 5.
17.00 Arany
(új-zélandi sorozat – 6.)
18.00 Benny Hill
(sorozat – 39.)
18.30 A hekus
(német sorozat – 19.)
19.30 Vekker-hírek
20.00 Tripla sárkány
(amerikai film)
21.30 Tolvajirtók
(angol sorozat, ismétlés)
22.30 Vér és fegyverek
(francia-olasz film, ism.)

Szív TV

6.00 Sztárbarangoló
8.30 X-treme
Országjárás popzenészekkel
9.00 R. P. S. – News
10.00 Hívd Andreát!
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
12.30 Színház-tűznéző
16.30 Tabuk nélkül
17.30 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
Nancite-sziget a keresztúton
18.30 Duci magazin
19.00 Egészségmagazin
19.30 G. I. Joe
(amerikai sorozat, ismétlés)
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 40.)
21.00 Visszavágás
(amerikai film)
23.30 Popdzsungel

ATV

8.30 ATV-magazin
18.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
20.00 Hazug szuka
21.35 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 ATV-stúdió

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek