Tv műsor – 1998. április 6. – Hétfő

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 192/83.)
10.10 Fecsegő tipegők
(amerikai sorozat – 13/3.)
A triciklitolvaj; A rinocé rossz
10.35 A mindentlátó királylány
Mesejáték két részben
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Akt; Gazdaság – Öt perc tőzsde
13.05 Selik és Katrine
(svéd sorozat – 4/1.)
Selik visszatér
13.30 Fecsegő tipegők
(amerikai sorozat – 13/4.)
A nagypapa Szeniligetre költözik; Peti, a hegyi ember
13.55 Pingu
(német sorozat)
14.00 Patrin – Üzenet – Vorba
14.25 Domovina
15.00 Artus, Merlin és a Prchlík család
(cseh film, ism.)
16.15 Kínai rajzfilmek gyerekeknek
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat – 160/108.)
17.00 Családorvos
17.15 Körzeti magazinok
17.40 Körzeti híradók
17.55 Gyurmaország
(lengyel sorozat)
18.00 „Engedjétek hozzám!”
18.10 Mixishow
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/93.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 X-akták – Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat)
(Feliratozva is!)
Agymosó-gép
20.45 James Dean – egy élet
(angol portréfilm)
21.45 Hírek
21.50 Aktuális
22.15 Kenó
22.20 Háló
22.50 A hiszékenység ára
(francia film)
0.10 9:30 együttes
Hungarian Jazz Fesztivál 1997.
0.50 Hírek

MTV 2

6.00 Híradó
6.10 Időjárás-jelentés
6.15 Zóna (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás-jelentés
7.15 A Hét (ismétlés)
8.00 Tudóra
9.00 Tanoda
10.00 Szomszédok (ism.)
10.35 Kincsestár
13.00 Híróra
14.00 Johann Sebastian Bach (ism. – 4/1.)
A kihívás
15.30 Repeta – Matek
17.50 Éretlenek
(sorozat ism. – 13/1.)
A zálog
18.20 Kulturális és tudományos hírek
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ism.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Szaporodni muszáj
(angol sorozat – 6/5.)
21.00 Patyolat akció
(magyar film, 1965)
22.30 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
9.50 Klip klub (ismétlés)
10.15  Rajzfilm Klub
– A pálya ördögei
– Dragon Ball
– Hello, Sandybell!
– Varázslatos álmok (ism.)
11.45 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Receptklub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 23-24.)
14.20 Klip Klub
14.50 Rajzfilm Klub
– A pálya ördögei
– Hello, Sandybell!
– Dragon Ball
– Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok)
16.05 Az első csók
(francia sorozat – 26.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 36.)
17.20 100-ból egy
17.55 Meri vagy nem meri?
18.00 Knight Rider
(amerikai sorozat – 65.)
18.55 Méri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közszolgálati magazin)
20.00 A szekta vonzásában
(amerikai film, 1989)
21.50 Reflex
(vitaműsor)
22.50 Doktor Detroit
(francia vígjáték, ism.)
0.25 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 126.)
11.15 A-Z
(tudományos magazin)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.55 Sulisok(k)
14.25 Kölyökszínpad
14.55 Mozart Band
(spanyol rajzfilmsorozat – 6.)
15.25 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat – 6.)
15.50 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat – 6.)
16.15 Magnum
(amerikai sorozat)
Dózer Doyle
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 125.)
17.30 A következő áldozat
(brazil sorozat – 6.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 129.)
19.55 Rosamunde Pilcher: Hóvihar tavasszal
(német film)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat – 27.)
24.00 Hajnaltól napestig
0.25 Tények
(rövid ismétlés)
0.50 Közvetlen ajánlat

Duna TV

9.45 Heti Hírmondó (ism.)
10.45 A hófehér rózsaszál
(szlovák animációs film)
10.50 Éljen Szervác!
(magyar bábfilm)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Néptáncok
12.30 Egy búvároperatőr vallomása
(sorozat, ism. – 5/4.)
A roncsok világa
13.00 Zöldszem, Zöldfül (ism.)
13.30 Tarkabarka (ism.)
14.30 Vörösmarty Mihály: Szép Ilona
Előadja: Götz Anna és Rubold Ödön
14.45 Clara
(német sorozat – 5/1.)
16.20 A világegyetem enciklopédiája
(angol sorozat – 26/14.)
16.30 Katedra nélkül
– Számítógép-használói alapismeretek
– MVA Vállalkozói Akadémia 1.
17.30 Balfácánok
– Paddy
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Sportképek
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 Esti kérdés
21.45 Teréz anya testamentuma
(német dokumentumfilm)
22.30 Csatamezők
(angol sorozat – 12/7.)
A sztálingrádi csata 1.
23.30 Híradó

HBO

7.00 Lois és Clark
8.05 Bundesliga-forduló 29.
10.10 Bundesliga-összefoglaló
11.15 Dingo
(ausztrál zenés film)
13.05 Koldus és királyfi
14.00 A szerelem hullámhosszán
(amerikai vígjáték)
15.45 Folt a zsákját
(amerikai vígjáték)
17.20 Az ügynök bosszúja
(amerikai krimi)
19.00 Lois és Clark
20.00 Bűvölet
(amerikai filmdráma)
21.40 Sztárközelben: Dan Aykroyd
22.05 Csapnivaló
(feliratos amerikai vígjáték)
23.35 Üsd és vágd!
1.10 Ágnes
3.00 A misszió
5.05 Csalóka
(amerikai filmdráma)

TV3

14.10 Sherlock Holmes
(angol sorozat, ismétlés)
15.10 Óriásláb esete Hendersonékkal
(amerikai film, ismétlés)
17.15 Jövőnéző (ismétlés)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat – 98.)
A Walkür-hadművelet
18.45 Hír3
19.15 Dinasztia
(amerikai sorozat – 61.)
20.15 Szárnyak
(amerikai sorozat – 10.)
Kis éji zene
20.45 Holtpont
(amerikai film, 1991)
22.55 Hír3 (ismétlés)
23.25 Hegylakó
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat

24.00 Music Box
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd újra…
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
15.30 Disco Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
16.00 Delfinek – 3.
16.30 Ufók – 3.
17.00 Arany
(új-zélandi sorozat – 4.)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat, ism.)
18.30 A hekus
(német sorozat – 17.)
19.30 Vekker-hírek
20.00 Drakula
(sorozat, ismétlés)
20.30 Vér és fegyverek
(francia-olasz film)
22.30 MSAT Klub
23.00 A3-ik vonal
24.00 Chartouche (ismétlés)

Szív TV

8.30 Utazási ajánló
10.00 Konyhashow
11.30 Blende
12.30 Hívd Andreát!
14.30 Sztárbarangoló
15.00 Utazási ajánló
16.00 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
17.30 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
19.00 Németalföldi kolostorok
(sorozat, ismétlés)
Bencések Doetinchemben és Oosterhoutban
19.30 G. I. Joe
(amerikai sorozat, ism.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 39.)
21.00 Nehéz fiúk
(amerikai krimi)
23.00 Autósport
23.30 Németalföldi kolostorok
(sorozat, ismétlés)
Bencések Egmondban és Bruggében

ATV

5.30 ATV-magazin
18.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
20.00 Önpusztító
21.30 Klippercek
22.25 Kampókéz

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek