Tv műsor – 1998. április 23. – Csütörtök

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 193/95.)
10.05 Helló, világ! (ism.)
10.50 Délutáni rendelés (ism.)
11.10 Frankenberg-kastély
(német sorozat, ism.)
Szerelmi bánat
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Akt; Gazdaság – Öt perc tőzsde; Gazdatévé
13.00 Az „örökzöld örökzöldek”
A Stúdió 11 zenekar felvételeiből
14.00 Együtt
Velünk élő kisebbségek
14.50 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
15.25 A mindent megváltoztató masina
(lengyel sorozat – 12/5.)
A hasonmás
16.00 Jövő-menő
Gyereksportmagazin sztárokkal, hírekkel, érdekességekkel és játékkal
16.30 A szerelem Jogán
(brazil sorozat – 160/118.)
17.00 Gyorssegély
17.10 Csellengők
Eltűnt gyerekek nyomában
17.15 János vitéz
17.35 Euro-percek
17.45 Körzeti híradók
18.00 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.20 A kockásfülű nyúl
(sorozat, ismétlés)
Kistöfi a hegyekben
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/103.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.35 (T)essék-lássék
Házi videoshow
Boncz Géza és Nádas György műsora
21.00 Választási vitaműsor
Adó, foglalkoztatáspolitika, iparfejlesztés
22.10 Hírek
22.20 Választási tudósítások
22.25 Kenó
22.35 Mezítelenül
(angol film, 1993)
0.40 Hírek

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó – Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó – Időjárás
7.15 VilágKép (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Tanoda
10.00 Szomszédok (ism.)
10.35 Kincsestár
13.00 Híróra
14.00 Tamási Áron: Ábel az országban
(tévéfilm, ism. – 2/2.)
15.00 Nemzetet teremtő történetek
„Vár állott…” (ism.)
15.20 Jelképtár
Az egyszarvú (ism.)
15.30 Repeta – Magyar
17.50 Kormányváró
18.20 Kulturális és tudományos hírek
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 A mi XX. századunk
(angol sorozat)
21.00 Móricz Zsigmond: Nem élhetek muzsikaszó nélkül
Színházi közvetítés (ism.)
22.55 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.50 Klip Klub (ismétlés)
10.15 Rajzfilm Klub
– Dragon Ball
– Hello, Sandybell!
– Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.40 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 35-36.)
14.15 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
– Hello, Sandybell!
– Dragon Ball
– Varázslatos álmok
16.05 Az első csók
(francia sorozat – 38.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 48.)
17.20 100-ból egy
(játék)
17.55 Meri vagy nem meri?
18.00 Knight Rider
(amerikai sorozat – 77.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közszolgálati magazin)
20.00 Angyali érintés
(amerikai sorozat – 24.)
20.55 Valakinek meg kell halnia
(amerikai film)
22.35 Sokat akar a szarka
(francia vígjáték, ism.)
0.25 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Gyökereink
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Magnum
(amerikai sorozat, ismétlés)
11.15 Follow me – Nyelvlecke
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ismétlés)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ismétlés)
13.55 Színkép
(kulturális magazin, ism.)
14.25 Kölyökszínpad
14.55 Mozart Band
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.25 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.50 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat – 19.)
16.15 Magnum
(amerikai sorozat – 34.)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 138.)
17.30 A következő áldozat
(brazil sorozat – 19.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 142.)
19.55 Forró nyomon
(a megoldások magazinja)
20.45 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
21.40 Mindent vagy semmit!
(műveltségi vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat – 27.)
24.00 Hajnaltól napestig
0.25 Tények
(rövid ismétlés)
0.50 Közvetlen ajánlat

Duna TV

9.00 Műsorismertetés
9.05 (kis) Mamaklub (ism.)
9.35 Régiók (ism.)
10.10 Esti kérdés (ism.)
10.20 In Memoriam Gyöngyössy Imre
11.40 Néptáncok
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Mordvin népdalok
12.25 Visszajöttek
13.55 Giuseppe Verdi: Falstaff
(angol film)
14.50 Csatamezők
15.55 Billy, a macskakölyök
– Csillag születik
16.20 Katedra nélkül
17.20 Figyelj!
18.00 Híradó
18.20 Váltó
18.55 Mese
19.20 Holocaust emléknap
Kányádi Sándor: Pantomim
19.25 Mondani a mondhatatlant – 2/1.
20.25 A Bartók vonósnégyes játszik
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 Esti kérdés
21.45 Fehér éjszakák
Al Manach
Levelek a távolból
(bolgár dokumentumfilm)
23.00 Amatőr
(amerikai film)
0.45 Híradó

HBO

7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
8.05 Raszputyin
(amerikai történelmi dráma)
9.55 Kasszasiker
(amerikai akciófilm)
11.40 Szamba
13.20 Mozimánia: Roger Moore
14.15 Spymaker – Ian Flemming titkos élete
(amerikai film)
15.50 Rocket Gibraltar
17.30 Jégcsillag
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
20.00 A vágy villamosa
22.05 Melrose Place
22.45 A halál és a leányka
0.30 Szerelmi csatározások
(amerikai sorozat)
2.00 Végképp eltörölni
3.55 A bűn lélektana
5.40 Zenemánia: Joe Cocker

TV3

15.30 Pénznyelő
(amerikai vígjáték, ism.)
17.15 72 óra
17.45 Trükkös halál
(amerikai sorozat – 9.)
Francia csók
18.45 Hír3
19.15 Fejvadász
(amerikai sorozat – 3.)
Az utolsó ítélet
20.15 MASH
(amerikai sorozat – 24.)
Sótájm
20.45 A bosszú íze
(amerikai krimi, 1984)
22.30 Hír3 (ismétlés)
23.00 Trükkös halál
(amerikai sorozat, ism.)
23.55 72 óra (ismétlés)

MSat

24.00 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd újra…
15.30 Music Box Top Ten
(kívánságműsor)
16.00 Bulivonal (ismétlés)
16.30 News-da
17.00 Szelep
(spotműsor)
18.00 Benny Hill
(sorozat – 46.)
18.30 A hekus
(német sorozat – 81.)
19.30 Vekker-hírek
20.00 Drakula
(sorozat – 12.)
20.30 A gyilkosság ideje
(amerikai film)
22.20 Utcai vadász
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV

7.15 Testszépítés Bíró Icával
7.45 Music Box
16.00 Németalföldi kolostorok
(sorozat)
16.30 Autósport-magazin
17.00 Popdzsungel (ism.)
17.30 Különjárat (ism.)
18.00 Sztárbarangoló
(országjárás popzenészekkel)
18.30 City
(kulturális magazin)
18.45 Kapásjelző
(horgászmagazin)
19.00 G. I. Joe
(amerikai sorozat, ism.)
19.30 Szeszélyes természet
(sorozat)
20.30 Szédülj el!
21.00 Kemény igazság
(amerikai film)
23.00 Sztárbarangoló
23.30 Kemény igazság
(amerikai film, ismétlés)

ATV

24.00-14.00 Képes magazin
18.00 Műsorismertetés – Hírek
19.05 Klippercek
20.00 Casa Italia
21.30 Klippercek
22.00 Tér-hatás – építészeti és designmagazin
22.25 ATV-stúdió
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek