Tv műsor – 1998. április 11. – Szombat

MTV 1

5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Cartoon Network: Rajzfilmsztárok parádéja
(amerikai sorozatok)
9.05 Tom Sawyer mint detektív
Zenés játék két részben (ismétlés)
11.10 Szenvedélyek
(olasz sorozat, ism. – 42/14.)
12.00 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat – 65/4.)
A kísértés
12.50 Energiaábécé
Lakóházak
13.00 Híradó – Időjárás
13.10 XVII. Országos Táncháztalálkozó
13.30 A kölcsönkapott Föld
13.50 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
14.00 Nepál
Magyar legenda
(dokumentumfilm, ism.)
14.15 Igen, szeretlek
(olasz-német sorozat – 3/1.)
15.50 Nyitva van az aranykapu – 2/2.
Csorba László és Ráday Mihály műsora
16.40 A szavak is élnek és elhalnak
Töredékek egy humanistáról (ismétlés)
Szerb Antal
17.25 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Telesport
Forma-1 Argentin Nagydíj
Időmérő edzés
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Királyok királya
(amerikai film, 1961)
(Feliratozva is!)
22.45 A költészet napja
23.00 Szombat este

MTV 2

7.00 Híradó
7.10 Időjárás-jelentés
7.15 Aktuális (ism.)
7.40 Határtól határig
8.00 Nemzetiségi magazinok
10.30 A múzsa csókja
Költők szerelmei
11.00 Família Kft. (ismétlés)
11.25 Mesélő cégtáblák
A New York kávéház
11.50 Meghaltam én népemért
12.10 Ötszemközt
Polgár Judittal
13.00 A múzsa csókja
Annuska (ismétlés)
13.30 Európa-ablak
15.30 Gaia (ismétlés)
16.30 A múzsa csókja
Márta (ismétlés)
16.35 Forma-1
(francia-kanadai-magyar sorozat, ism. – 13/1.)
17.20 Kosztolányi Dezső: Fürdés
18.10 Úrkoporsó (ismétlés)
18.30 A költészet napja
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Csíksomlyói passió
Színmű két részben
22.35 Lírai riport Pilinszky Jánossal (ismétlés)
23.20 Mozart: Esz-dúr szimfónia
(Előadja a Cseh Filharmonikus Zenekar)

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
Varázslatos álmok; Spirou és Fantasio; Icipici pók; Nanook, a bátor eszkimó; Zatour, a csodacsacsi; Rumli, a bajkeverő; Kimba
(rajzfilmsorozatok)
Az elveszett világ
(amerikai sorozat – 23.)
11.05 Lassie
(amerikai sorozat – 47.)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat – 9.)
12.05 Varázslatos szigetek: Noé lehorgonyzott bárkái
13.00 Híradó
13.10 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.00 Gyilkos sorok
(angol sorozat, ismétlés)
15.50 Szabadnak születtek
(amerikai kalandfilm, 1995)
17.25 Dokumentumfilm
17.35 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat – 14.)
18.30 Kész átverés
(kandi kamera)
19.00 Híradó
19.30 RTL Sport Klub
20.00 Ben-Hur
(amerikai film- 1., 1959)
22.20 Diplomás örömlány
(angol film, ism.)
23.50 Superman 2.
(amerikai film, ismétlés)

TV2

6.55 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
7.00 Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.15 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
7.40 Copperfield Dávid
(amerikai rajzfilm)
9.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat, ism., 6-10.)
10.55 Top 10
11.25 Bogáncs
(magyar film)
12.45 Hét x hét
(kulturális magazin)
13.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés – 129-133.)
15.00 Jane Eyre
(angol-francia-olasz film, ismétlés)
17.00 Titokzatos természet
(brit természetfilm)
Pusztító élet
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat – 29.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Tv a város szélén
(magyar sorozat – 1.)
20.50 Jöttem, láttam, beköltöztem…
(amerikai vígjáték)
22.45 A férfi, aki túl sokat tudott
(amerikai film)
0.45 Mozivarázs
Virtuális valóság
1.15 Közvetlen ajánlat

Duna TV

8.00 Műsorismertetés
8.05 Jelenko – egy szarvas a rengetegből
8.40 Billy, a macskakölyök
9.05 Szimba, az oroszlánkirály
(rajzfilmsorozat)
9.30 Tavaszmesék 4.
9.40 Ami igaz, az igaz
9.55 Zengő ábécé
10.05 Tarkabarka
11.10 Csodálatos vízi utak
(német sorozat – 4/2.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 Kelet-Európa kolostorai
(holland sorozat – 1.)
13.05 A nyomorultak
(olasz film, 1958 – 2/2.)
14.45 „Ha ketten vagy hárman…”
15.20 Föld és vér
(francia sorozat – 4/1.)
16.10 Helikon
16.45 A Zene Arcai
17.45 Susogó Vadon
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Petőfi-relikviák
18.30 Színészfejedelem
19.15 A názáreti Jézus
(olasz sorozat – 4/3.)
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.40 Intermezzo
(amerikai film, 1939) FF
22.50 Híradó
23.00 Caesar és Kleopátra
(angol film, 1945)

HBO

KÓDOLATLAN NAP

7.00 Irány a Mississippi!
(amerikai filmdráma)
8.45 Micsoda csapat
11.00 Melrose Place
11.45 Only You
13.35 Minden gyanú felett
(amerikai film)
15.30 Bundesliga-forduló 30.
17.35 Koldus és királyfi
18.30 Tiszta Mennyi? 30!
19.05 National Geographic
20.00 Vidéki vakáció
(amerikai vígjáték)
21.35 Célkeresztben
(amerikai akciófilm)
23.40 Sztárközelben: Robert Downey Jr.
0.05 Úrhölgyek kastélya
(francia szexfilm)
1.55 III. Richard
3.40 Trainspotting
5.15 Ne légy barom!

TV3

9.15 72 óra (ismétlés)
9.40 Jövőnéző (ismétlés)
10.05 Cinema (ismétlés)
10.30 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat – 24.)
Szellemes játék
10.55 Beverly Hills 90210
(angol sorozat – 30.)
Az új fotós
11.55 Alf
(sorozat)
12.30 Star Trek
(amerikai sorozat – 24.)
Háborús játékok
13.25 Az Angyal
(angol sorozat – 24.)
A kincses sziget
14.20 Melrose Place
(amerikai sorozat, ismétlés)
15.15 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)
16.15 NBA kosárlabda-mérkőzés (ismétlés)
18.15 Profitvadász
18.45 Hír3
19.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 59.)
Frissensült
19.45 Az évszázad üzlete
(amerikai film, 1983)
21.30 Alkonyzóna
(amerikai sorozat – 10.)
A gyógyító
22.00 Észak-északnyugat
(amerikai film, 1959)

MSat

1.30  Music Box
12.00 Sztárok civilben
12.30 Rocktükör
13.00 Delfinek – 3. (ismétlés)
13.30 Ufók – 3. (ismétlés)
14.00 Arany
(új-zélandi sorozat, ism. – 4.)
15.10 Szelep
(spotműsor)
16.00 Delfinek – 4. (ismétlés)
16.30 Ufók – 4. (ismétlés)
17.00 Arany
(új-zélandi sorozat, ism. – 5.)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat – 8.)
18.30 Tolvajirtók
(angol sorozat – 5.)
19.30 A profi
(francia film)
21.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism.)
22.30 Kínai herkules
(hongkongi film, ism.)
0.15 Electric Blue
(sorozat – 18.)

Szív TV

9.00 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
10.00 G. I. Joe
(amerikai sorozat)
10.30 Szédülj el!
11.00 NASA – Az amerikai űrhajózás története
12.00 Autósport
13.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
14.00 Különjárat
14.30 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
16.00 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
17.00 Sztárbár
18.00 Konyhashow
18.30 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
19.30 G. I. Joe
20.00 „Nem boszorkányság”
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Jézus élete 1. (ism.)
23.30 Sztárbár
24.00 A II. világháború története 1. (ism.)

ATV

11.30 DIM
18.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.50 László atya műsora
20.00 Ismeretlen dimenziók
20.40 Autók-motorok ’98
21.10 A költészet napja
22.30 És mégis igazak…