Tv műsor – 1998. március 9. – Hétfő

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 1932/63.)
10.05 A fóti templom (ism.)
10.30 Vakarcs
(NSZK sorozat – 3/1.)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás, Akt; Gazdaság; Öt perc tőzsde
13.00 Vasárnapi muzsika – hétközben
Kalmár Tibor dalaiból
14.00 Patrin – Üzenet – Vorba
(cigánymagazin)
14.25 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.00 A Rajkó zenekar muzsikál (ismétlés)
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat – 160/92.)
17.00 Délutáni rendelés
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.05 Ficánkoló (ismétlés)
18.15 Ezüstszárny
(cseh sorozat)
18.25 „Engedjétek hozzám!”
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/77.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Mondd, szeretsz engem?
(olasz-francia film – 2/1.)
21.30 Közjáték
Petőfi Sándor – Szabad sajtó (ism.)
21.35 Mixishow
21.55 Kenó
22.00 Hírek
22.05 Interjú a miniszterelnökkel
22.35 Aktuális
23.05 Mi, húszévesek
(szovjet film – 2/1.)
0.50 Híradó

MTV 2

5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 A Hét (ismétlés)
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Zóna (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Történelmi képeskönyvünk – Lengyelország (ism.)
11.30 Bem (ismétlés)
12.00 Déli harangszó – Híróra
13.00 Derrick
(német sorozat)
14.00 Parlamenti Napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.50 Repeta
17.30 Tudományos híradó
18.00 Robog az úthenger
(sorozat – 12/1., ism.)
18.20 Mesterművek
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ism.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Szaporodni muszáj
(angol sorozat – 6/1.)
20.50 MTV+
21.00 TS-extra
21.30 Folkhétfő
22.00 Árnyakkal csatázva
(spanyol film)
23.35 Időjárás- és hójelentés
23.40 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
9.45 Klip klub (ism.)
10.10 Rajzfilm Klub
– A pálya ördögei
– Dragon Ball
– Grand Prix
– Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.45 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism.)
12.57 Meri van nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 3-4.)
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
– A pálya ördögei
– Grand Prix
– Dragon Ball
– Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok)
16.20 Az első csók
(francia sorozat – 6.)
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 16.)
17.30 100-ból egy
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Knight Rider
(amerikai sorozat – 45.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(bulvármagazin)
20.00 Halálos hegycsúcs
(amerikai film, 1990)
21.40 Reflex
(vitaműsor)
22.40 A kis Buddha
(olasz-francia-angol film, ism.)
0.50 Fókusz (ism.)

TV2

6.00 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.30 Állásbörze
8.35 Orvosmeteorológia
8.37 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 106.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia rajzfilmsorozat)
14.25 Nekem nyolc!
Bolondos műsor kamaszoknak
14.55 Csipsz
Magazin az ifjúságnak
15.50 Organikus narancs
(ausztrál sorozat – 39.)
16.15 Magnum
(amerikai sorozat – 1.)
17.05 Marienhof
(német sorozat – 104.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 105.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 107.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 109.)
19.55 Mikor felragyog a nap
(olasz-francia sorozat – 3/3.)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat – 23.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország! (ism.)

Duna TV

10.55 Heti Hírmondó (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Emlékképek – Régi híradók (ismétlés)
12.40 Postabontás
Levélváltás (ismétlés)
13.00 Közép-európai magazin (ismétlés)
13.35 Zöldszem, Zöldfül (ismétlés)
14.05 Tarkabarka (ismétlés)
15.05 Operamesék
Giacomo Puccini: Manon Lescaut
(angol film)
16.00 Magyar Tudomány
16.35 Harmónia
17.10 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál sorozat, ismétlés – 11.)
17.35 Balfácánok
– Bolondságok a bohókás bolygóról
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Sportképek
BVSC-Ferencváros labdarúgó-mérkőzés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 Test és lélek
(angol sorozat – 6/3.)
22.25 Csatamezők
(angol sorozat – 12/3.)
Az angliai csata 1.
23.30 Híradó

HBO

7.00 Lois és Clark
8.05 Bundesliga-forduló 25.
10.10 Bundesliga-összefoglaló
11.15 Koldus és ki-ha-én-nem
12.50 Két nap a völgyben
(amerikai komédia)
14.35 Idétlen időkig
16.15 A Zenebirodalom visszavág
17.45 Goofy
(amerikai rajzfilm)
19.00 Lois és Clark
20.00 A három ninja visszarúg
(amerikai vígjáték)
21.35 Sztárközelben: Danny DeVito
22.00 Szemtől szemben
(feliratos amerikai film)
0.45 Festett szív
2.15 Rikers Island, a börtönsziget
3.35 Dől a lé
5.05 A szerelem művészete
(lengyel vígjáték)

TV3

14.05 Sherlock Holmes
(angol sorozat, ism.)
15.05 Viva, Zapata!
(amerikai, film, ismétlés)
17.15 Jövőnéző (ismétlés)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat – 86.)
A halálig
18.45 Hír3
19.15 Dinasztia
(amerikai sorozat – 57.)
20.15 Szárnyak
(amerikai sorozat – 6.)
20.45 A törvény ökle
(amerikai thriller, 1983)
22.40 Hójelentés
22.45 Hír3 (ismétlés)
23.15 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism.)

MSat

24.00 Music Box
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
13.45 A hekus
(német sorozat, ismétlés)
14.45 Játszd újra…
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
15.30 Disco Top Ten
15.55 Gran Paradiso – egy megmaradt ősi világ
(sorozat)
16.55 Hold lánya, nap fia
(norvég sorozat – 1.)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat, ismétlés)
18.30 A hekus
(német sorozat – 50.)
19.30 Drakula
(sorozat, ismétlés)
20.00 A harcos éjszakája
(amerikai film)
21.45 MSAT Klub
22.15 A3-ik vonal
23.15 Forráspont
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV

10.00 Konyhashow
11.30 Blende
12.30 Hívd Andreát!
13.30 Zsaruszív
14.30 Sztárbarangoló
15.00 Utazási ajánló
16.00 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
17.30 A természet világa
(sorozat – 8.)
Fura szerzetek
19.00 Fogyatékossággal élők félórája
19.30 G. I. Joe
(sorozat)
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 31.)
21.00 Fokozott védelem
(amerikai film)
23.00 Autósport
23.30 Nyugat-Európa kolostorai
(sorozat – 4.)
A Benedek-rend Eibingenben

ATV

5.30-8.30 ATV-magazin
18.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
20.00 A zuhanás
21.30 Klippercek
22.30 Menekülés

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek