Tv műsor – 1998. március 30. – Hétfő

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 192/78.)
10.05 Uborka (ismétlés)
10.25 Vakarcs
(NSZK tévéfilmsorozat – 3/3.)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Akt; Gazdaság; Öt perc tőzsde
13.00 Vasárnapi muzsika – hétközben
14.00 Patrin – Üzenet – Vorba
14.25 Domovina
15.00 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
Madárlesen
15.55 Leo és Fred
(sorozat, ismétlés)
16.00 Csapdák
(kanadai sorozat – 13/13.)
Az 1000 éves bonszai
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat – 160/104.)
17.00 Délutáni rendelés
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.05 Ficánkoló (ismétlés)
18.15 Gyurmavilág
(lengyel sorozat)
18.25 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/89.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 X-akták – Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat)
(Feliratozva is!)
Veszélyes vizeken…
20.45 Nyitott száj
21.30 Mixishow
21.50 Kenó
21.55 Hírek
22.00 Aktuális
22.25 Provokatív
22.55 Férjet keresek a feleségemnek
(német film)
0.25 Híradó

MTV 2

5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 A Hét (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Zóna (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Szomszédok (ism.)
12.00 Déli harangszó – Híróra
13.00 Derrick
(német sorozat)
Éjjeli őrjárat
14.00 „Százéves asszony”
(tévéjáték, ismétlés)
15.00 Repeta – Matek
17.30 Tudományos híradó
18.00 Sim, a bohóc
(ausztrál sorozat – 8/3.)
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ism.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Szaporodni muszáj
(angol sorozat – 6/4.)
21.00 TS-extra
21.30 Az egyik és a másik
(olasz film, 1995)
23.00 Időjárás-jelentés
23.05 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
9.50 Klip klub (ismétlés)
10.10 Rajzfilm Klub
– A pálya ördögei
– Dragon Ball
– Hello, Sandybell!
– Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.40 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 18-19.)
14.15 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
– A pálya ördögei
– Hello, Sandybell!
– Dragon Ball
– Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok)
16.20 Az első csók
(francia sorozat – 21.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 31.)
17.30 100-ból egy
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05  Knight Rider
(amerikai sorozat – 60.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közszolgálati magazin)
20.00 Kiáltás az életért
(amerikai film, 1997)
21.40 Reflex
(vitaműsor)
22.40 Borsalino és társai
(francia krimi, ismétlés)
0.20 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 121.)
11.15 A-Z
(tudományos magazin)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.55 Sulisok(k)
14.25 Kölyökszínpad
14.55 Mozart Band
(spanyol rajzfilmsorozat – 1.)
15.25 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat – 1.)
15.50 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat – 1.)
16.15 Magnum
(amerikai sorozat)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 120.)
17.30 A Következő áldozat
(brazil sorozat – 1.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 124.)
19.55 Nehéz örökség
(amerikai film – 1992)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat – 26.)
24.00 Hajnaltól napestig
0.25 Tények (rövid ism.)
0.50 Közvetlen ajánlat

Duna TV

10.55 Heti Hírmondó (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 Emlékképek – Régi híradók (ismétlés)
12.55 Postabontás – Levélváltás (ismétlés)
13.15 Közép-európai magazin (ismétlés)
13.50 Egy búvároperatőr vallomása
(sorozat, ism. – 5/3.)
Az átölelő végtelen sötét
14.20 Himnusz nyolc versszakban
(riportfilm)
14.50 Tarkabarka (ismétlés)
15.50 Magyar Tudomány
16.25 Harmónia
17.00 Kalliopé dalnokai
17.35 Balfácánok
– A kenguru erszényéből
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Sportképek
MTK-UTE labdarúgómérkőzés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 Test és lélek
(angol sorozat – 6/6.)
22.25 Police
23.10 Csatamezők
(angol sorozat – 12/6.)
Csata a Midway-szigeteknél 2.
0.10 Híradó

HBO

7.00 Lois és Clark
8.05 Bundesliga-forduló 28.
10.10 Bundesliga-összefoglaló
11.15 Út az Oscarhoz
12.10 Jack, a villám
(amerikai western)
13.50 Ed Wood
15.55 Hidegre teszlek
(amerikai komédia)
17.25 Jó étvágyat, televíziócska!
(lengyel vígjáték)
19.00 Lois és Clark
20.00 A sivatagi hold titka
(amerikai vígjáték)
21.35 Sztárközelben: Jennifer Jason Leigh
22.00 Férjek és feleségek
(feliratos amerikai film)
23.45 Első számú közellenség
(amerikai film)
1.15 X polgártárs
3.00 Dolores Claiborne
(amerikai thriller)
5.10 Afrika-koktél
(amerikai vígjáték)

TV3

14.00 Sherlock Holmes
(angol sorozat, ismétlés)
15.00 Sasok gyülekezete
(amerikai film, ismétlés)
17.15 Aviator (ismétlés)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat – 95.)
A kísértet
18.45 Hír3
19.15 Dinasztia
(amerikai sorozat – 60.)
20.15 Szárnyak
(amerikai sorozat – 9.)
Joe története
20.45 Az ítélet
(amerikai krimi, 1982)
23.15 Hír3 (ismétlés)
23.45 Hegylakó
(amerikai sorozat, ism.)

MSat

24.00 Music Box
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd újra…
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
15.30 Disco Top Ten
15.50 Aranyásók
(új-zélandi sorozat – 1.)
16.50 Falmászó 3.
(svéd vígjáték)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat, ism.)
18.30 A hekus
(német sorozat – 65.)
19.30 Drakula
(sorozat, ism.)
20.00 A menekült
(amerikai film)
21.45 MSAT Klub
22.15 A3-ik vonal
23.15 Vekker-hírek
23.35 Vallomások: a gonosz két arca
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV

9.00 Egészségmagazin
10.00 Konyhashow
11.30 Pénzvilág
12.30 Hívd Andreát!
13.30 Felkínálom magazin
14.30 Sztárbár
15.00 Utazási magazin
16.00 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
17.30 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
19.00 Duci magazin (ism.)
19.30 G. I. Joe
(amerikai sorozat, ism.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 37.)
21.00 Bitang Tony
(amerikai krimi)
23.00 Autósport
23.30 Nyugat-Európa kolostorai
(sorozat, ismétlés)
A Mount Mellersy-i kolostorok

ATV

5.30-8.30 ATV-magazin
18.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
20.00 Érdekességek a nagyvilágból
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek