Tv műsor – 1998. március 23. – Hétfő

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 192/73.)
10.10 Hollósy Simon (ism.)
10.30 Vakarcs
(NSZK-sorozat – 3/3.)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Akt; Gazdaság; Öt perc tőzsde
14.00 Patrin – Üzenet – Vorba
14.25 Domovina
15.00 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat – 33/2.)
Az év modellje
16.00 Csapdák
(kanadai sorozat – 13/11.)
Az elátkozott örökség
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat – 160/100.)
17.00 Délutáni rendelés
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
18.05 Ficánkoló (ismétlés)
18.15 Ezüstszárny
(cseh sorozat)
18.25 „Engedjétek hozzám!”
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/85.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 X-akták – Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat)
(Feliratozva is!)
Skinner őrangyala
20.45 Frei-dosszié
21.20 Mixishow
21.40 Kenó
21.45 Hírek
21.50 Aktuális
22.15 Médiamix
22.45 A két lány
(NSZK-film, 1989)
0.25 Híradó

MTV 2

5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 A Hét (ismétlés)
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Zóna (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 A napsugár nyomában
(sorozat, ismétlés)
11.30 Azok a csodálatos állatok (ismétlés)
12.00 Déli harangszó – Híróra
13.00 A Szórád-ház
(sorozat, ismétlés)
14.50 Jelképtár (ismétlés)
15.00 Repeta – Teljes gőzzel
17.30 Tudományos híradó
18.00 Robog az úthenger
(sorozat, ismétlés)
Szép volt fiúk 2.
18.20 Mesterművek
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Szaporodni muszáj
(angol sorozat – 6/3.)
21.00 TS-extra
21.30 Sittre vágyva
(angol film, 1979)
23.00 Időjárás- és hójelentés
23.05 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
9.45 Klip klub (ismétlés)
10.10 Rajzfilm Klub
– A pálya ördögei
– Dragon Ball
– Hello, Sandybell!
– Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.40 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 13-14.)
14.15 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
– A pálya ördögei
– Hello, Sandybell!
– Dragon Ball
– Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok)
16.20 Az első csók
(francia sorozat – 16.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 26.)
17.30 100-ból egy
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Knight Rider
(amerikai sorozat – 55.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 A siker hálójában
(amerikai film)
21.40 Reflex
(vitaműsor)
22.40 Két férfi a városban
(francia krimi, ism.)
0.15 Fókusz (ismétlés)

TV2

6.00 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 116.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
12.15 Szerencsekerék (ism.)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ismétlés)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia sorozat)
14.25 Nekem nyolc!
Bolondos műsor kamaszoknak
14.55 Csipsz
(ifjúsági magazin)
15.50 Frankie
(német sorozat – 7.)
16.15 Magnum
(amerikai sorozat – 11.)
17.05 Marienhof
(német sorozat – 114.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 115.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 117.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 119.)
19.55 Gyilkos ártatlanság
(amerikai film – 1993)
21.40  Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat – 25.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10  Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)
0.35 Közvetlen ajánlat

Duna TV

10.55 Heti Hírmondó (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 Emlékképek – Régi híradók (ismétlés)
12.55 Postabontás – Levélváltás (ism.)
13.15 Közép-európai magazin (ismétlés)
13.50 Egy búvároperatőr vallomása
(sorozat, ism. – 5/2.)
A víziporszívók
14.20 Zöldszem, Zöldfül (ismétlés)
14.50 Tarkabarka (ism.)
15.50 A francia kapcsolat
16.35 Harmónia
17.10 Zűrzavaros vakáció
(angol sorozat – 6/3.)
Nem minden arany…
17.35 Mese
17.55 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Sportképek
Magyarország-Spanyolország jégkorong-vb
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 Test és lélek
(angol sorozat – 6/5.)
22.30 Csatamezők
(angol sorozat – 12/5.)
Csata a Midway-szigeteknél
23.30 Híradó

HBO

7.00 Lois és Clark
8.05 Bundesliga-forduló 27.
10.10 Bundesliga-összefoglaló
11.15 Korzikai fivérek
(amerikai rajzfilm)
12.05 Kingfish – Egy vaskezű diktátor
13.40 Sztárközelben: Morgan Freeman
14.05 Dumb és Dumber – Dilibogyók
15.50 Vízi dili
17.20 A szerencse zsoldosai
(amerikai film)
19.00 Lois és Clark
20.00 Szirének
21.35 Sztárközelben: Martin Short
22.00 Valaki más Amerikája
(feliratos francia-angol-német film)
23.35 Pillangó
(amerikai film)
2.00 Oscar Díjátadási gála
6.00 Sztárközelben: Tim Robbins

TV3

14.10 Sherlock Holmes
(angol sorozat, ismétlés)
15.10 Flash Gordon
(angol sci-fi, ismétlés)
17.15 Aviator (ismétlés)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat – 92.)
Régi szép napok
18.45 Hír3
19.15 Dinasztia
(amerikai sorozat – 59.)
20.15 Szárnyak
(amerikai sorozat – 8.)
A bábjátékos
20.45 Nyolcadik utas: a Halál
(amerikai sci-fi, 1979)
22.50 Hójelentés
22.55 Hír3 (ismétlés)
23.25 Hegylakó (ismétlés)

MSat

24.00 Music Box
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.45 A hekus
(német sorozat, ismétlés)
14.45 Játszd újra…
15.30 Disco Top Ten
15.50 Elefántok
(természetfilm)
16.50 Falmászó 1.
(svéd vígjáték)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat, ismétlés)
18.30 A hekus
(német sorozat – 60.)
19.30 Drakula
(sorozat, ism.)
20.00 Puszta acél
(amerikai film)
21.50 MSAT Klub
22.20 A3-ik vonal
23.20 Forró verejték (ism.)

Szív TV

9.00 Egészségmagazin
10.00 Konyhashow
11.30 Blende
12.30 Hívd Andreát!
13.30 Lámpás
14.30 Sztárbarangoló
15.00 Utazási magazin
16.00 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
17.30 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
19.00 Egészségmagazin
19.30 G. I. Joe
(amerikai sorozat, ismétlés)
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 35.)
21.00 Zsarubőrben
(amerikai film)
23.00 Autósport
23.30 Nyugat-Európa kolostorai
(sorozat, ismétlés)
Bencések az írországi Glenstalban

ATV

19.05 Klippercek
20.00 Hülyék gyülekezete
(amerikai film)
21.30 Klippercek
21.50 Házaló
22.30 Fenyegetés

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek