Tv műsor – 1998. március 21. – Szombat

MTV 1

5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
– Maci Laci
– Tom és Jerry
– Turpi úrfi
– Dexter laboratóriuma
(amerikai sorozatok)
9.05 Ficánkoló (ismétlés)
9.15 A Pincérfrakk utcai cicák
(rajzfilm, ismétlés)
9.35 Nosza!
Sportsulik műsora
10.05 Fazonok
11.05 Szenvedélyek
(olasz sorozat, ismétlés)
11.55 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat – 65/1.)
Eladó plázs
12.45 Válaszolunk… a nézők telefonjaira
12.55 Energiaábécé
Kályha, kazán, cirkó
13.00 Híradó – Időjárás
13.10 20 éves a TÉKA együttes
Jubileumi koncert – Tabán (ismétlés)
13.30 Zöld posta
14.00 Jani házhoz megy…
Betlen János műsora
14.40 Kölcsönkért kastély
(magyar film, 1937) FF
16.15 Körtánc – körkép
Villanások a hazai kisebbségek életéből
Guten Tag, Solymár!
16.30 Divat ’98
17.00 Úton – Európa magazin
(Feliratozva is!)
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Minden, ami zene
18.00 Thalassa, a tenger magazinja
(francia sorozat)
Tengeri kockázat
18.35 Kamaszkorunk legszebb nyara – Amerika
(sorozat – 8.)
Texas-Louisiana
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Apacserőd Bronxban
(amerikai film, 1981)
(Feliratozva is!)
22.10 Show-bálvány
23.40 Közveszélyes álmodozó
(amerikai film)

MTV 2

5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Hol-mi?
7.45 Határtól határig
8.00 Erdőkerülő
8.30 Magyar alma materek
9.00 Euroklick
9.30 Nemzetiségi magazinok
12.00 Híres magyar könyvtárak
Esztergom (ismétlés)
12.40 Klub ’98
13.00 Európa Ablak
15.00 Gyöngyök
15.30 Járóföld – hazai tájakon (ismétlés)
16.00 A múzsa csókja
16.30 Telesport
18.30 Anno
Mesél: Székhelyi József
18.55 Mesetár
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Família Kft.
20.30 Szálka, hal nélkül (ism.)
21.05 Kórház a város szélén
(csehszlovák sorozat – 9.)
Helycsere
22.10 Bors
(sorozat, ism. – 15/9.)
Az attasé
23.10 Időjárás
23.15 Mélyvíz

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
Varázslatos álmok; Spirou és Fantasio; Icipici pók; Zatour, a csodacsacsi; Rumli, a bajkeverő; Kenguk; Kimba
(rajzfilmsorozatok)
Az elveszett világ
(amerikai sorozat – 17.)
11.05 Lassie
(amerikai sorozat – 41.)
11.35 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat – 6.)
12.05 Nagarahole – Történetek egy indiai dzsungelról
(angol dokumentumfilm, ism.)
13.00 Híradó
13.10 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.00 Gyilkos sorok
(angol sorozat, ism.)
15.50 A kölcsönkért kastély
(magyar film, 1937)
17.45 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat – 11.)
18.30 Kész átverés
19.00 Híradó
19.30 RTL Sport Klub
20.00 Őrangyalok
(olasz sorozat – 1.)
21.35 Felejthetetlen
(amerikai thriller, 1996)
23.30 Menekülés New Yorkból
(amerikai sci-fi, ism.)

TV2

6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
– Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
7.30 Egérfogó
Komputertanfolyam
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Kölyökszínpad
10.00 Klik
Szóra-késztető informatika
10.15 A-Z
(tudományos magazin)
11.00 Ulzana
(német indiánfilm, ism.)
12.30 Top 10
13.00 Hét x hét
(kulturális magazin)
13.25 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés – 114-118.)
15.15 Az ördög és a tízparancsolat
(francia film, 1962)
17.00 Titkos természet
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat – 26.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
19.55 Vadászat a Vörös Októberre
(amerikai akciófilm, 1990)
22.15 Psycho 2.
(amerikai thriller)
24.00 Szexuális bűnök
(amerikai erotikus film)
1.40 Közvetlen ajánlat

Duna TV

8.25 Szimba, az oroszlánkirály – 21.
(rajzfilmsorozat)
8.50 Paddy
9.05 Bert, a kamaszok kamasza
(svéd sorozat – 11.)
9.35 Csillagjel
10.05 Tarkabarka
11.10 Irrawaddy, az aranyfolyó
(német film – 2/2.)
11.50 Vers
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés – Lapozó
12.20 Pentaton (ismétlés)
12.55 A szűz és a gödölye
(magyar film, 1941) FF
14.20 Protestáns világ
14.40 Dunakorzó
16.10 Mátrai múzsa
(dokumentumfilm)
16.35 Pop-sa-rock
17.05 A szerelmes borbély
Tavaszi zsongás
17.35 Susogó vadon
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A lovakat lelövik, ugye?
(amerikai film, 1969)
20.15 Helikon
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 Mozgó Kép
Filmmagazin
22.10 Szerelmi sebek
(holland film, 1993)
23.30 Híradó
0.05 Testőr kereszttűzben
(amerikai film)

HBO

7.00 Sztárközelben
7.30 Jack, a villám
(amerikai vígjáték)
9.10 Ezüstkerék
11.00 Melrose Place
11.45 Kisasszonyok
13.45 Még zöldebb a szomszéd nője
(amerikai vígjáték)
15.30 Bundesliga-forduló 27.
17.35 Út az Oscarhoz
18.30 Tiszta Hollywood 8.
19.05 National Geographic
20.00 Az ügynök bosszúja
(amerikai akciófilm)
21.45 Bérgyilkosok
24.00 A hercegnő és az örömlányok 2.
(francia szexfilm)
1.15 Vergődés
3.00 Mindenki másképp kívánja
4.35 X Polgártárs
(amerikai film)
6.20 Sztárközelben: Sylvester Stallone

TV3

9.55 Zöldpont (ismétlés)
10.20 72 óra (ismétlés)
10.45 National Geographic
(amerikai sorozat – 17.)
11.40 Tiny Toons
(amerikai sorozat)
A bolondos kezdet
12.05 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat – 21.)
Nagypapa ajándéka
12.30 Lassie
(angol sorozat – 21.)
12.55 Alf
(sorozat)
13.25 Az Angyal
(angol sorozat – 21.)
14.20 Star Trek
(amerikai sci-fi sorozat – 21.)
Lazarus
15.15 NBA kosárlabda-mérkőzés (ismétlés)
17.15 Profitvadász
17.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat – 24.)
18.45 Hír3
19.15 Tűzgolyó
(angol film, 1965)
21.45 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat – 56.)
A parti party
22.15 Elárulva
(amerikai krimi, 1988)
0.40 Melrose Place
(amerikai sorozat, ism.)
1.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ism.)

MSat

0.50 Music Box
10.55 Mosó macik
11.55 Magasfeszültség
12.25 Rocktükör
12.55 Papagájok – Nézd csak, ki beszél?
(sorozat, ismétlés)
13.55 Hold lánya, nap fia
(norvég sorozat, ismétlés)
15.00 Szelep
(spotműsor)
16.00 Szökés a halál elől
(francia film, ismétlés)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat – 5.)
18.30 Tolvajirtók
(angol sorozat – 2.)
19.30 Forró verejték
(amerikai film)
21.25 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ismétlés)
22.25 Hajtóvadászat
(amerikai film, ismétlés)
0.10 Electric Blue
(sorozat – 15.)

Szív TV

11.00 NASA – Az amerikai űrhajózás története
11.30 Gigabyte
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
14.00 Különjárat
14.30 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
16.00 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
17.00 Sztárbarangoló
18.00 Konyhashow
18.30 Show City
19.30 G. I. Joe
(sorozat, ism.)
20.00 Színház-tűznéző
20.30 Hívd Andreát!
21.30 A gyilkos bennem van
(amerikai krimi)
23.30 Sztárbarangoló
24.00 Halálos álom
(amerikai film)

ATV

11.30 DIM
18.00 ATV-stúdió
19.30 Klippercek
19.45 László atya műsora
20.00 Táncolj vagy meghalsz
21.30 Klippercek
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek