Tv műsor – 1998. március 18. – Szerda

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 193/70.)
10.05 Nyitott száj (ismétlés)
10.50 Délutáni rendelés (ism.)
11.10 Második lehetőség
(amerikai sorozat – 16/11.)
A hálószoba, a hulla és a hálapénz
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Akt; Gazdaság; Öt perc tőzsde
13.00 Népzenei összeállítás
14.00 Slovenski utrinki
(szlovén nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
15.25 Kísértetkastély
(cseh sorozat – 6/1.)
15.50 Leo és Fred
(sorozat, ismétlés)
Krimi
16.00 Cimbora
A csók…
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat – 160/97.)
17.00 Alfa szolgálat
17.10 Életjel
17.15 Körzeti magazinok
17.45 Körzeti híradók
17.55 Útmutató
18.15 Családi csetepaték
(francia sorozat)
Dani, az észgép
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/83.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Mr. Bean bajjal jár
20.30 Telesport
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
(hosszabbítás lehetséges)
22.35 MM
22.40 Kenó
22.45 Hírek
22.50 Aktuális
23.15 Telesport
A Bajnokok Ligája mérkőzéseinek összefoglalója
23.45 Híradó

MTV 2

5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó – Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó – Időjárás
7.15 Publikum (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 A napsugár nyomában
(sorozat, ismétlés)
11.30 Azok a csodálatos állatok (ismétlés)
11.50 Arborétumok, gyűjteményes kertek (ism.)
12.00 Déli harangszó – Híróra
13.00 A vidék, ahonnan jövök
(francia film, 1956)
14.35 Hot Jazz Band
15.00 Repeta
17.30 Az ügy még nincs lezárva…
18.00 Robog az úthenger
(sorozat, ismétlés)
A háromnapos ünnep 1.
18.20 Mesterművek
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ism.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Terra X
(német sorozat)
20.45 MTV+
21.00 TS-extra
21.30 Isten hozott a babaházban!
(kanadai film, 1996)
23.00 Időjárás- és hójelentés
23.05 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
9.45 Klip klub (ismétlés)
10.10 Rajzfilm Klub (ism.)
– A pálya ördögei
– Dragon Ball
– Hello, Sandybell!
– Varázslatos álmok
11.45 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Receptklub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 10-11.)
14.15 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
– A pálya ördögei
– Hello, Sandybell!
– Dragon Ball
– Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok)
16.15 Az első csók
(francia sorozat – 13.)
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 23.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Knight Rider
(amerikai sorozat – 52.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Bugs – A cég hullámhosszán
(amerikai sorozat – 1.)
20.55 A halott nő gyermeke
(német film)
22.35 Nyomul a csatársor
(amerikai vígjáték, ism.)
0.10 Fókusz (ism.)

TV2

6.00 Nótaszó
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.25 Állásbörze
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 113.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ismétlés)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ismétlés)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ismétlés)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia sorozat)
14.25 Nekem nyolc!
Bolondos műsor kamaszoknak
14.55 Csipsz
(ifjúsági magazin)
15.50 Frankie
(német sorozat – 4.)
16.15 Magnum
(amerikai sorozat – 8.)
17.05 Marienhof
(német sorozat – 111.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 112.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 114.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 116.)
19.55 Csúcsfejek
(amerikai film, 1993)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat – 23.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)
0.35 Közvetlen ajánlat

Duna TV

9.00 Képes krónika
10.45 Héthatár (ismétlés)
11.20 Gazdakör (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.35 „Fiúk, fel a fejjel!”
Cserkésztáborok – 1997 nyarán
13.30 Hogyan épült
(angol sorozat – 4/2.)
14.20 Amerikai magyar életsorsok
(riportfilm)
Székely András – New York
15.45 Barátaim Afrikában
(portréfilm, 1997)
16.40 Váratlan utazás
(kanadai sorozat – 13/13.)
Családi tűzhely
17.25 Babar
Mangó-tangó
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Újrajátszatás
(Helyszíni szemle)
(román film, 1969)
20.05 Régiók
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 Mr. és Mrs. Bridge
(amerikai film, 1990)
23.40 Híradó

HBO

7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.05 Az idő végezetéig
(amerikai film)
10.40 Káosz Tv
12.20 Oscar
14.10 8 másodperc
15.55 Drágám, add az életed!
(amerikai vígjáték)
17.15 Aludj csak, én álmodom
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 A szerencse zsoldosai
(amerikai film)
21.40 A holló
23.20 Sztárközelben: Bruce Willis
23.45 Magányos lány
1.15 A remény rabjai
(amerikai film)
3.35 A bűnbeesés ideje
(amerikai film)
5.05 Billy, a kölyök

TV3

14.30 Cracker
(angol sorozat, ismétlés)
15.30 Üres bölcső
(amerikai krimi, ism.)
17.15 Cinema
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat – 90.)
18.45 Hír3
19.15 Chicago Hope
(amerikai sorozat – 21.)
A jótékonysági bál
20.15 A dumagép
(amerikai sorozat – 7.)
Tűzpróba
20.45 Halálos fegyver 2.
(amerikai film, 1989)
22.40 Hójelentés
22.45 Hír3 (ismétlés)
23.15 Drága testek
(amerikai sorozat, ism.)
0.05 Cinema (ismétlés)

MSat

24.00 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd újra…
Játékos, zenés, nyereményes műsor
15.30 Disco Top Ten
Kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján
15.55 A kokaburák erdeje
(sorozat)
16.55 Hold lánya, nap fia
(norvég sorozat – 4.)
18.00 Benny Hill
(sorozat – 30.)
18.30 A hekus
(német sorozat – 57.)
19.30 Skorpió Force
(amerikai film)
21.20 Tolvajirtók
(angol sorozat – 1., ism.)
22.20 Ne bízz senkiben!
(amerikai krimi, ism.)

Szív TV

6.00 Sztárbár
7.00 Lámpás
8.30 Teenager party
9.00 R. P. S. – News
10.00 Hívd Andreát!
11.00 City kulturális magazin
11.15 Kapásjelző
12.30 „Nem boszorkányság”
13.30 Autósok világa
15.00 Szilágyi cseveg
16.00 Gigabyte
16.30 Pop-dzsungel
17.30 A természet világa
(sorozat – 16.)
Nancite-sziget a keresztúton
19.00 Egészségmagazin
19.30 G. I. Joe
(sorozat, ism.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat – 34.)
21.00 A II. világháború története
(dokumentumfilm – 2.)
23.30 Pop-dzsungel

ATV

18.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
20.00 Koboldok éjszakája
21.30 Klippercek/Házaló
22.30 A halál angyala 2.

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek