Tv műsor – 1998. március 17. – Kedd

MTV 1

5.30 Gazdatévé
5.50 Napkelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat – 193/69.)
10.05 Szenes Andreával…
Baja Ferenc (ismétlés)
11.00 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Akt; Gazdaság; Öt perc tőzsde
14.00 Patrin – Üzenet – Vorba
14.25 Domovina
15.00 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
Halál a parton
15.50 Leo és Fred
(sorozat, ismétlés)
16.00 Csapdák
(kanadai sorozat – 13/10.)
Halál éjfélkor
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat – 160/96.)
17.00 Sorstársak
17.15 Ki marad a végén?
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Fabulák
(sorozat, ismétlés)
A lóról, a szamárról meg a kutyáról
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat – 130/82.)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat – 22/17.)
Egy gépezet fogaskerekei
20.50 Kriminális
21.25 MM
21.30 Telemázli
21.55 Kenó
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.30 Publikum
(kulturális műsor)
23.00 Páncélos zászlóalj
(cseh film, 1991)
0.25 Telesport
Bajnokok Ligája előzetes
0.55 Híradó

MTV 2

5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Háló (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
10.55 Híres magyar könyvtárak (ismétlés)
11.40 Nekem ne lenne hazám? (ismétlés)
12.00 Déli harangszó – Híróra
13.00 A tanítónő
(tévéjáték, ism.)
14.45 Örökzöld dallamok
15.00 Repeta
17.30 Háttértudomány
18.00 Robog az úthenger
(sorozat, ismétlés)
18.20 Mesterművek
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
19.30 Híradó – Sporthírek – Időjárás
20.00 Korkép
Ördögszekér (ism.)
20.50 MTV+
21.00 TS-extra
21.30 Sir Georg Solti – Solti György 1912-1997
(angol-magyar  portréfilm, ismétlés)
23.00 Időjárás és környezeti hírek
23.05 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
9.45 Klip klub (ism.)
10.10 Rajzfilm Klub (ism.)
– A pálya ördögei
– Hello, Sandybell!
– Dragon Ball
– Varázslatos álmok
11.45 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism.)
12.57 Meri vagy nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Receptklub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat – 9-10.)
14.15 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
– A pálya ördögei
– Hello, Sandybell!
– Dragon Ball
– Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok)
16.15 Az első csók
(francia sorozat – 12.)
16.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat – 22.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Knight Rider
(amerikai sorozat – 51.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közszolgálati magazin)
20.00 Nyomul a csatársor
(amerikai vígjáték, 1991)
21.35 Aranykor
(amerikai sorozat – 8/2.)
22.25 Nehéz döntés
(amerikai film, ism.)
24.00 Fókusz (ism.)

TV2

6.00 Faluvilág
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.25 Állásbörze
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat – 112.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia sorozat)
14.25 Nekem nyolc!
Bolondos műsor kamaszoknak
14.55 Csipsz
(ifjúsági magazin)
15.50 Frankie
(német sorozat – 3.)
16.15 Magnum
(amerikai sorozat – 7.)
17.05 Marienhof
(német sorozat – 110.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat – 111.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat – 113.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények – Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat – 115.)
19.55 Kaméleon
(amerikai sorozat – 23.)
20.50 JAG – Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat – 11.)
Testvériség
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező – a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Szuper csapat
(amerikai film, ism.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Jó estét, Magyarország!
(rövid ismétlés)
0.30 Közvetlen ajánlat

Duna TV

11.20 Harmónia (ismétlés)
11.50 Vers
12.00 Déli harangszó – Lapozó
12.20 Tony Lakatos quartett: Monique
12.30 1100 év Európa közepén
(kisfilm – 2.)
12.45 Expedíció
(venezuelai kisfilm)
13.35 Három
(horvát film) FF
14.55 A Magyar Gimnázium, Kasti
(kisfilm, ism.)
Iskola a világban
15.55 Szóbazár (ismétlés)
16.25 A titok nagyasszonya: Sisi
17.10 A kis Nicholas úrfi
(angol sorozat – 6/4.)
17.35 Moha és Páfrány
– A cikcakk cirkusz
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 A hegy védangyala
(olasz sorozat – 13/7.)
19.15 A világegyetem enciklopédiája
(angol sorozat – 26/11.)
19.30 Héthatár
20.05 Gazdakör
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó – Sportpercek
21.35 …Megsemmisítését elrendelem!…
(amerikai film, 1969)
23.45 Híradó

HBO

7.00 Jó barátok
(amerikai sorozat)
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Mennyi? 30!
8.40 Hókusz Pókusz
(amerikai vígjáték)
10.20 Idétlen időkig
(amerikai vígjáték)
12.00 Sztárközelben
12.30 Jó étvágyat, televíziócska!
(lengyel vígjáték)
14.05 Sima száj
(amerikai film)
15.35 Mondj igent Giorgiónak!
17.25 A három nindzsa visszarúg
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 A festőnő szerelmei
22.00 Tiszta Hollywood 7.
22.35 Csapnivaló
(amerikai vígjáték)
0.20 Rikers Island, a börtönsziget
1.40 Meztelen tangó
3.10 Bérgyilkosok

TV3

16.15 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)
17.15 Zöld Pont
(sportmagazin)
17.45 Cracker
(angol sorozat – 22.)
Férfi is sírhat 3/2.
18.45 Hír3
19.15 Üres bölcső
(amerikai krimi, 1992)
20.55 MASH
(amerikai sorozat – 13.)
Levél haza
21.25 Drága testek
(amerikai sorozat – 21.)
Aljas ösztönök
22.20 Hójelentés
22.25 Hír3 (ismétlés)
22.55 Gyertek el a mennyországba
(amerikai film, ismétlés)

MSat


1.05 Music Box
6.30 Vekker – Rádió a tévében!
8.30 Music Box
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd újra…
Játékos, zenés, nyereményes műsor új ötletekkel, naponta más és más talánnyal
15.30 Disco Top Ten
Kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján
16.00 Szökés a halál elől
(francia film)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat, ismétlés)
18.30 A hekus
(német sorozat – 56.)
19.30 Elképesztő ponyvaregény
(amerikai film)
21.15 Poirot (ismétlés)
22.15 A chinatowni kapcsolat
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV

10.00 Pénzvilág
11.00 Autósok világa
11.30 Csapda 1.
12.30 Szilágyi cseveg
13.30 City kulturális magazin
13.45 Kapásjelző
14.30 R. P. S. – News
15.00 Utazási magazin
15.30 Show City
16.00 Nyugat-Európa kolostorai
(sorozat – 8.)
16.30 Különjárat
17.30 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
19.00 Lámpás
19.30 G.I. Joe
(sorozat, ism.)
20.00 Fészek
20.30 Teenager party
21.00 A II. világháború története 1.
(dokumentumfilm)
23.00 Egy páholyban Benkő Dániellel (ismétlés)
23.15 Különjárat

ATV

18.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.20 OBB-híradó
19.50 Ingatlanpanoráma
20.30 Klippercek
20.45 Biztos, ami biztos
21.30 ATV-stúdió
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek